Otwarte forum dyskusyjne Frondy

W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc

dodano: 14.08.2019, 12:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Gurb

Teczowy gnojek.

"W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc" - tak gratulowal zwyciestwa Conchicie Wurst biskup Wiednia Schönborn.

"Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa" - stwierdzil biskup Jedraszewski w 75 rocznice Powstania Warszawskiego.

Osobiscie martwilbym sie bardzo, gdyby trafil sie nam w Polszy biskup formatu Schönborna, bo mogloby to przedluzyc agonie polskiego kosciola o dobrych kilka dziesiecioleci. Na szczescie  tutejszy kosciol dzieli te same problemy z panstwem i od lat ma problemy z selekcja elit, totez stolce biskupie okupuja co do zasady polglowki kryjace deficyty rozumu pod pseudonaukowym belkotem.

Alleluja i do przodu!

• Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Cyrenejczyk 14.08.2019, 12:50
    geje, lesbijki i poliamoryści mają się w Polsce bardzo dobrze
    nie wiem o co te pretensje autorze
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Adrian 14.08.2019, 12:59

A jak ty, studencie Szymon? Też masz się dobrze?
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Adalbert1241 14.08.2019, 13:04

O to samo co bolszewicy do caratu.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|mariaelena 14.08.2019, 12:58
    Jak to jest, że "kulturalny"(?), wykształcony(?), podobno postępowy humanista określa innych półgłówkami?
    Czyżby w myśl zasady" wariat widzi wszędzie wariatów" zachodziła taka sama zależność i u półgłówków(cokolwiek pod tym pojęciem rozumiesz)?
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Adrian 14.08.2019, 13:01

Jak to jest, że "kulturalny"(?), wykształcony(?), podobno postępowy humanista określa innych półgłówkami?
    Czyżby w myśl zasady" wariat widzi wszędzie wariatów" zachodziła taka sama zależność i u półgłówków(cokolwiek pod tym pojęciem rozumiesz)?

A… o czymś zapomniała.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|mariaelena 14.08.2019, 13:17

A… o czymś zapomniała.

Ależ może ci się tak wydawać, nie widzę przeszkód.
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Adrian 14.08.2019, 13:25

Ależ może ci się tak wydawać, nie widzę przeszkód.

Los factos por kobietas y facetas.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|gatak 14.08.2019, 18:33

Los factos por kobietas y facetas.

Zrób se przedziałek z drugiej strony i zdejmij ciemne okulary.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Adrian 14.08.2019, 18:35

Zrób se przedziałek z drugiej strony i zdejmij ciemne okulary.

Gdy „Adrian” przestanie być prezydentem, a „Barbie” prezydentową.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|gatak 14.08.2019, 18:47

To prędzej wyłysiejesz.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|gatak 14.08.2019, 18:47

To prędzej wyłysiejesz.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Adalbert1241 14.08.2019, 13:05

Ta to jest w humaniźmie.Zasada.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|Ateistyczny lewak 14.08.2019, 15:38

Wolisz bezmozgowia???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|mariaelena 14.08.2019, 18:40

Wolisz bezmozgowia???

Tomciu, skarbie, jak sądzisz: skąd ma słabość do ciebie?
    😂
    Odpowiedz
  • Re: W barwnym ogrodzie Pana kolorowa roznorodnosc|mariaelena 14.08.2019, 18:43

Tomciu, skarbie, jak sądzisz: skąd ma słabość do ciebie?
    😂

Chociaz "bezmozgowiem" bym cię nigdy nie nazwała, ale psotnym dzieckiem- z całą pewnością 😉
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook