Otwarte forum dyskusyjne Frondy

W ADWENCIE - Naważniejsza sprawa: OCIEPLENIE KLIMATYCZNE!

dodano: 6.12.2019, 13:10
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

COP25: katolickie organizacje wsparły „klimatyczną” agendę

Czy to jest normalne, żeby "katoliccy działacze" działali na "rzecz klimatu", zamiast na chwałę Bożą? 

Z zadowoleniem przyjęli poparcie Franciszka dla negocjacji COP25.

- Naszym zadaniem jest utrzymanie związku między tym, co dzieje się w salach negocjacyjnych i na zewnątrz w parafiach, w społecznościach na całym świecie – tłumaczyła jakś pani, która przemawiała podczas konferencji [masońskiej] ONZ w sprawie zmian klimatu. W szczycie w Madrycie bierze udział około 25 tys. osób ze 196 krajów [Zbiorowe szaleństwo?].

Zaangażowanie Franciszka stanowi „ważny impuls koordynacyjny” dla katolickich podmiotów społeczeństwa obywatelskiego na całym świecie [Bergoglio tworzy według masońskich założeń i planów - "społeczeństwo obywatelskie na całym świecie"?].

​​Katolickie grupy z zadowoleniem przyjęły nacisk papieża na „sprawiedliwość międzypokoleniową” i apel do rządów, by „słuchały młodych ludzi, którzy wychodzą na ulice na całym świecie”.

Dzieci, które reprezentuje Greta Thunberg miałyby rzekomo być "klimatycznymi ekspertami", zastępującymi naukowców analizujących skomplikowane modele czy ekonomistów oceniających konsekwencje „zielonej rewolucji”?

Greta Thunberg to po prostu… dziecko. Niestety, wielu straciło z jej powodu rozum i trzeźwy ogląd sytuacji.

- Język używany dziś przez papieża jest w dużej mierze zgodny z mocnymi słowami stosowanymi przez urzędników [masońskiej] ONZ i Unii Europejskiej obecnie cytujących jego słowa w sposób, który nie zdarzał się w przeszłości.

– Zmiana musi zacząć się od nas, kierując się naszymi wartościami musimy inspirować się nawzajem w celu nawrócenia ekologicznego [fragmenty z przemówienia].

Oczekuje się, że podczas COP25 w końcu uzgodnione zostaną zasady dotyczące stworzenia globalnego rynku handlu emisjami dwutlenku węgla [czyli kto ile będzie płatosił za friko]. Organizatorzy mają nadzieję położyć podwaliny pod silniejsze zobowiązania klimatyczne [wziąć za mordy], aby dostosować emisje CO2  i nie dopuścić do podniesienia się temperatury powyżej 1,5 stopnia C [Co by nie wymyślili i tak będą smażyć się w jeszcze wyższych temperaturach, niewyobrażalnie - wyższych].

Na dziś 6 grudnia organizacje katolickie zaplanowały „Marsz Klimatyczny Ludu” oraz Mszę Św. [chyba - NOM?], którą ma koncelebrować kardynał Madrytu  i arcybiskup peruwiański , przewodniczący Rady Biskupów Ameryki Łacińskiej.

Źródło: cruxnow.com

https://www.pch24.pl/cop25--katolickie-organizacje-wsparly-klimatyczna-agende,72574,i.html

 W ADWENCIE - Naważniejsza sprawa: OCIEPLENIE KLIMATYCZNE!

Nowe nauczanie Kościoła posoborowego, ekologicznego, klimatycznego, Bergogliowego.

 

 • Re: W ADWENCIE - Naważniejsza sprawa: OCIEPLENIE KLIMATYCZNE!|Clean Panel 6.12.2019, 14:52
  Cały grudzień dość ciepły. Temperatura w południe w przedziale 2-6°C.
  ☮️
  Odpowiedz
 • Re: W ADWENCIE - Naważniejsza sprawa: OCIEPLENIE KLIMATYCZNE!|Annbis 6.12.2019, 16:13

  Cały grudzień dość ciepły. Temperatura w południe w przedziale 2-6°C.


  W Madrycie, gdzie adwentowa akcja ma miejsce - dziś, w piątek jest pogodnie, 13° C.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook