Otwarte forum dyskusyjne Frondy

W 35. rocznicę śmierci błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki TVP zaprosiła do dyskusji ateistkę Senyszyn! A dlaczego nie Jerzego Urbana?!

dodano: 20.10.2019, 9:50
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Ksiądz Popiełuszko został uznany męczennikiem Kościoła, chociaż tak naprawdę nie zginął za wiarę, tylko za działalność polityczną. Zajmował się działalnością polityczną, która w tamtym czasie była niewygodna nawet dla Kościoła Katolickiego – mówiła Senyszyn.

https://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/71574.jpg

Według Senyszyn, w latach 80-tych Kościół „układał się z władzami”, a działalność ks. Popiełuszki była niewygodna zarówno dla władzy, jak i dla samego Kościoła. – Na pewno nie zginął za wiarę – mówiła Senyszyn.

Po co PiS-owska TVP zaprasza w tak ważnym dla Polaków dniu takich ludzi, jak poseł Senyszyn? Bo chce stwarzać pozory pluralizmu? Bo chce dać się wypowiedzieć „drugiej stronie”? Jeśli tak, to trzeba było zaprosić samego Jerzego Urbana, który nazywał Msze Święte za Ojczyznę odprawiane przez Ks. Popiełuszkę „seansami nienawiści”.

Źródło: TVP Info

https://www.pch24.pl/tvp-zaprosila-do-dyskusji-o-ks--popieluszce-ateistke-senyszyn--a-dlaczego-nie-jerzego-urbana--,71574,i.html

 • Re: W 35. rocznicę śmierci błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki TVP zaprosiła do dyskusji ateistkę Senyszyn! A dlaczego nie Jerzego Urbana?!|Adalbert1241 20.10.2019, 12:22
  To jakby kierowca komunikacji miejskiej diagnozował przyczynę śmierci na oddziale neurologii.
  Odpowiedz
 • Re: W 35. rocznicę śmierci błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki TVP zaprosiła do dyskusji ateistkę Senyszyn! A dlaczego nie Jerzego Urbana?!|Annbis 20.10.2019, 13:20

  To jakby kierowca komunikacji miejskiej diagnozował przyczynę śmierci na oddziale neurologii.


  PiS najpierw lansuje lewaków, ich poglądy, przeprowadza z nim wywiady i zaprasza do programów, pokazuje w mediach, a potem: -"Patrz, durny narodzie i porównuj. My jesteśmy lepsi. My klęczymy przed ołtarzem".
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook