Otwarte forum dyskusyjne Frondy

USA wydaje najwięcej kasy w swojej dotychczasowej historii

dodano: 6.02.2019, 12:29
akcje wątku: drzewko

W wywiadzie dla telewizji CBS D. Trump stwierdził, że wojska amerykańskie, wbrew jego wcześniejszym deklaracjom, pozostaną w Syrii. Nawet dośle tam, na północno wschodnią granicę, 200 amerykańskich komandosów. A to dlatego, żeby na wniosek  bezcennego premiera Netanyahu, chronić przesmyk irańsko-izraelski.

Jak ćwierkają wróbelki w ciągu 6 miesięcy ma dojść do konfrontacji z Iranem a Irak będzie pełnić rolę bazy wojskowej. 

D. Trump doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że początkowej fazie upadku Imperium Romanum wydatki  znacznie przewyższały przychody. Na całe szczęście m.in. ustawa 447 pozwoli zmienić ten niekorzystny dla USA bilans.

https://edition.cnn.com/2019/02/04/politics/trump-iraq-iran-comments/index.html

• Re: USA wydaje najwięcej kasy w swojej dotychczasowej historii|Brunhilda Ciccioli 6.02.2019, 12:34
    Dzieciaki bawią się w piaskownicy. Jeden z nich mówi:
    - Mój tato, jest taki duży, że sięga głową do pierwszego piętra.
    Na to kolejny:
    - A mój to taki duży, że sięga głową do ostatniego piętra.
    Następny że do najwyższej kamienicy w mieście. Najstarszy z nich, że do chmur no i zakończył tym przechwałki. Ale najmniejszy szkrab pyta tego najstarszego:
    - Ej słuchaj no, a jak ten twój tata sięga głową do chmur to czuje coś miękkiego na głowie?
    Na to ten odpowiada:
    - Tak, czuje.
    - No widzisz. To są jaja mojego taty - odparł szkrab.
    Odpowiedz
  • Re: USA wydaje najwięcej kasy w swojej dotychczasowej historii|Adalbert1241 6.02.2019, 15:47
    Szkoda USA .To co tam będzie wcale mnie nie cieszy.
    .
    Odpowiedz
  • Re: USA wydaje najwięcej kasy w swojej dotychczasowej historii|Brunhilda Ciccioli 6.02.2019, 16:28

Szkoda USA .To co tam będzie wcale mnie nie cieszy.
    .

A co może tam być? USA są w stanie prowadzić wojnę ekonomiczną z każdym. No chyba, że postawi im się jakaś wspólnota.

Działania USA na Bliskim Wschodzie przypominają nieco wyprawy krzyżowe tyle, że pod innym szyldem
    Odpowiedz
  • Re: USA wydaje najwięcej kasy w swojej dotychczasowej historii|Brunhilda Ciccioli 6.02.2019, 16:42

A co może tam być? USA są w stanie prowadzić wojnę ekonomiczną z każdym. No chyba, że postawi im się jakaś wspólnota.

Działania USA na Bliskim Wschodzie przypominają nieco wyprawy krzyżowe tyle, że pod innym szyldem

No może poza Chinami
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook