Otwarte forum dyskusyjne Frondy

tzw "Pokolenie Ikea" w wersji południowej

dodano: 19.12.2018, 13:46
akcje wątku: drzewko

Autor: Zawistowski

Krótki, świąteczny quiz - zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=z6e5th1HR7U

• Re: tzw "Pokolenie Ikea" w wersji południowej|Adalbert1241 19.12.2018, 14:02
    Przy pustym stole. Super. Nastepnym razem bez swiec bo CO2 ?
    Jak mówił Sp. Wojciech Młynarski "Kultura wdzięk i bezpretensjonalność prosto z bazaru Rózyckiego."
    Odpowiedz
  • Re: tzw "Pokolenie Ikea" w wersji południowej|Zawistowski 19.12.2018, 15:22

Przy pustym stole. Super. Nastepnym razem bez swiec bo CO2 ?
    Jak mówił Sp. Wojciech Młynarski "Kultura wdzięk i bezpretensjonalność prosto z bazaru Rózyckiego."

Cudowny świat :) Albo pobożni, rodzinni i zdystansowani wobec postępu, dobrzy ludzie. Albo ci drudzy :))

Takie cuda, to tylko u Żydów ;)
    Odpowiedz
  • Re: tzw "Pokolenie Ikea" w wersji południowej|Agnes32 19.12.2018, 14:07
    Cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy i zaczynasz zastanawiać się, co w życiu najważniejsze. Mam nadzieję, że wiesz już nawet, jakie są marzenia twojej żony, jak się czuje, czy jest z ciebie zadowolona.
    Odpowiedz
  • Re: tzw "Pokolenie Ikea" w wersji południowej|Maciej_Markisz 19.12.2018, 20:35
    Wykorzystam ten wątek przy okazji i...

- Pan @Zawistowski - serdeczne życzenia Wesołych Świąt oraz szczęśliwego: Nowego Roku z życzeniami zdrowia, pomyślności i dalszego zakładania interesujących, zmyślnych i fajnych wątków na FF. :)

Pozdrawiam, Maciej.
    ... leniłbym się, gdybym nie lubił pracować...
    Odpowiedz
  • Re: tzw "Pokolenie Ikea" w wersji południowej|Zawistowski 20.12.2018, 11:36

Wykorzystam ten wątek przy okazji i...

- Pan @Zawistowski - serdeczne życzenia Wesołych Świąt oraz szczęśliwego: Nowego Roku z życzeniami zdrowia, pomyślności i dalszego zakładania interesujących, zmyślnych i fajnych wątków na FF. :)

Pozdrawiam, Maciej.

Dziękuję uprzejmie. Niestety mój profil z większością wątków został usunięty. Nie wiem dlaczego, bo było to po tym jak stanąłem w obronie ś.p. Kory, przypominając sylwetkę innej znanej autorki piosenek - Konopnickiej (Rotta), która życie spędziła z partnerką i niektórzy się za to jej czepiają.
    Poleciały wszystkie wpisy ???

Potraktowałem to jako Dopust Boży i pomyślałem, że moja obecność służyć może jedynie biciu piany i marnowaniu czasu, który mogę, tu gdzie żuję, wykorzystać lepiej
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook