Otwarte forum dyskusyjne Frondy

TYGODNIK "POLITYKA" DYSKRYMINUJE PLATFORMĘ!!!???

dodano: 21.02.2014, 15:37
akcje wątku: drzewko

Na okładce napis WREDNA MOWA, dwa profile we wrogiej konfrontacji, a między nimi lista wyzwisk. Jest Ryży i Komoruski, są popaprańcy i jest platfus ale nie ma ANI JEDNEGO słowa, które mógłbym wziąć do siebie lub przyjaciół.

Więc pytam: Gdzie się podział poczciwy "oszołom", gdzie "rydzol", gdzie "pisior", by o "pisuarze" nie wspomnieć? Gdzie "kaczyzm", czemu nie ma "sekty"? 

Jedyne racjonalne wytłumaczenie to takie, że panowie z Polityki tak bardzo znielubili PO, że nie mogli się przemóc, by choć jednego platformersa wpuścić na okładkę. Ale co się stało ze standardami żurnalizmu?  Stefan by nie pochwalił... 

• Re: TYGODNIK "POLITYKA" DYSKRYMINUJE PLATFORMĘ!!!???|Henryk Krzyżanowski 21.02.2014, 15:50
    Szanowny Panie Piotrzew - rozumiem Pańską, powiedzmy daleko posuniętą niechęć do PiS-u, nie jest Pan jedyny. Atoli przyzna Pan, że ta okładka wykazuje jednak pewną, hm, jednostronność?
    Odpowiedz
  • Re: TYGODNIK "POLITYKA" DYSKRYMINUJE PLATFORMĘ!!!???|MarNiok 21.02.2014, 15:56
    i te twarze nie od parady, kolega to ładnie wyłapał, cóz skoro w zamysle polityki nie o to chodziło , nie o to
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: TYGODNIK "POLITYKA" DYSKRYMINUJE PLATFORMĘ!!!???|Krafft57 22.02.2014, 14:05
    no jak to, przecież to ulubione zwroty dwóch gwiazd socjometrycznych FF czyli Głosia i Edena...
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook