Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy

dodano: 2.06.2019, 9:35
akcje wątku: drzewko

Autor: enrque111

enrque111

 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|PiSowczyk 2.06.2019, 11:33
  Przerżnęliście ostatnie wybory w pięknym stylu i nawet Hitler nie był Wam do tego potrzebny. Żeście się zjednoczyli, neokomuchy, a i tak przegraliście. Na jesieni też będziecie pod progiem, o ile w międzyczasie się nie rozpadniecie, czego życzę mojej Ojczyźnie Polsce.
  Genetyczny patriota i stabilny geniusz
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|PiSowczyk 2.06.2019, 11:44
  I jeszcze jedna ważna rzecz: lubicie sobie wycierać gęby przedwojennymi ruchami narodowymi, a prawda jest taka, że jesteście spadkobiercami dziedzictwa politycznego endekomuny i towarzysza Moczara. Stroicie się w szaty polskich patriotów, narodowców, a cuchniecie ruską wódą. Jesteście obrzydliwą neokomuną.
  Genetyczny patriota i stabilny geniusz
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|waldens 2.06.2019, 12:16

  I jeszcze jedna ważna rzecz: lubicie sobie wycierać gęby przedwojennymi ruchami narodowymi, a prawda jest taka, że jesteście spadkobiercami dziedzictwa politycznego endekomuny i towarzysza Moczara. Stroicie się w szaty polskich patriotów, narodowców, a cuchniecie ruską wódą. Jesteście obrzydliwą neokomuną.


  Gdybym był szlacheckiego pochodzenia, to Waszmości pozostałyby do wyboru jedynie pistolety albo szable...
  Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|enrque111 2.06.2019, 18:28

  Gdybym był szlacheckiego pochodzenia, to Waszmości pozostałyby do wyboru jedynie pistolety albo szable...


  To jest folksdojcz, więc nie ma co wymagać od niego honorowego zachowania.
  enrque111
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|observer1920 2.06.2019, 12:03
  Lata temu zdiagnozowałem na Rebelce KTO jest najwiekszym zagrożeniem dla zmutowanej koncepcji Giedroycia, która jest zasłona dymną dla dojenia Polski:
  "...Tryumf testamentu Giedroycia na "prawicy".
  Giedroyć stwierdził był u progu perfidnej wersji demokracji, że Polacy są z natury endekami i trzeba zrobić wszystko żeby nie pozwolić na to żeby myślenie pro-narodowe nie kierowało wyborami Polaków.
  Jak do tej pory jego testament wypełniali dosyć skutecznie potomkowie Szechterów, Bermanów, Lewinkopfów; lewactwo; postkomuchy itp .
  Ale po prawej stronie także nie brakuje perfidniaków, agentury, lemingów
  i co gorsza także całkiem niegłupi ludzie bywają podatni na judzenie.
  Jako, ze michnikowszczyzna zgrała się do imentu, czas na lewacką rewoltę jeszcze nie nadszedł więc
  machinatorzy skłócają frakcje patriotyczne. Oczywiście, że wśród narodowców nie może nie byc agentów (tak jak i wśród innych opcji). Oczywiście, że wspólczesnym narodowcom daleko do przedwojennych (choć nie ulegli takiej anomii jak obecne pokolenie en masse - najgorsze w nowoczesnej historii Polski). Symbolem kryzysu środowiska narodowego jest to, że część działaczy bardzo chciała żeby kandydatem narodowców w wyborach prezydenckich był jeden z najbardziej zajadłych stronników parapaństwowego tworu okupacyjnego znanego ze skrajnie antypolskich działań, wypowiedzi liderów, że o zachowaniu ich wycieczek nie wspomnę ...
  Natomiast współczesny ruch narodowy (nie mylić z partyjką Ruch Narodowy) to niezliczone środowiska lokalne, grupy koleżeńskie, rekonstrukcyjne, sportowe etc etc

  Pojawiające się sugestie czy wręcz postulaty odcinania się czy marginalizowania tego najwiękzego
  od czasu "Solidarności"autentycznego oddolnego polskiego odruchu buntu i samoobrony świadczą o tym jak skuteczne są mechanizmy judzenia i zasiewania konfliktów pomiędzy ludźmi, którym chodzi w gruncie rzeczy o to samo.
  Antypolski system trafnie zdiagnozował środowiska narodowe jako nagroźniejszego przeciwnika
  tych co niszczą Polskę. Dlatego najgorsze represje (od śmierci poprzez okaleczanie do coraz to liczniejszych wyroków - np za hasło "nie przepraszam za Jedwabne") dotykają właśnie narodowców.
  W chwilach represji Polacy powinni wykazywać się elementarną solidarnością. Wobec tego co spotkało jednego z Rebelyantów nawet miejscowy lewak wykazał się uczciwością i własnie solidarnością.
  Tym bardziej Polacy, którym w gruncie rzeczy przyświeca ten sam cel co narodowcom
  nie powinni dawać się podpuszczać..."
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|Wojo 2.06.2019, 13:34

  Lata temu zdiagnozowałem na Rebelce KTO jest najwiekszym zagrożeniem dla zmutowanej koncepcji Giedroycia, która jest zasłona dymną dla dojenia Polski:
  "...Tryumf testamentu Giedroycia na "prawicy".
  Giedroyć stwierdził był u progu perfidnej wersji demokracji, że Polacy są z natury endekami i trzeba zrobić wszystko żeby nie pozwolić na to żeby myślenie ...


  " ... PiS uzyskało najlepszy wynik, w postaci 45,38 procent głosów. Obóz zdrady i zaprzaństwa uzyskał 38,47 procent, „Wiosna” Roberta Biedronia – 6,06 procent. Konfederacja z wynikiem 4,55 procent nie przekroczyła progu, podobnie jak Kukiz 15, który dostał tylko 3,69 procent, a „Razem” pana Zandberga – 1,24 proc. Jeśli jednak obóz zdrady i zaprzaństwa jeszcze bardziej się skonsoliduje, to znaczy – wchłonie „Wiosnę” i „Razem”, to może uzyskać wynik lepszy od obecnego rezultatu PiS, bo 45,77 procent. PiS w tej sytuacji będzie bezlitośnie zwalczało Konfederację, a zwłaszcza – ruch narodowy, który zwraca się do elektoratu pogranicznego. Już teraz telewizyjni funkcjonariusze zdemaskowali Konfederację jako „ruskich agentów” - co na jesieni zapowiada prawdziwą jatkę. Chodzą słuchy, że już teraz do walki zostały włączone „służby”, a skoro tak, to kto wie, czy jesienią nie dostaną zadania, również w zakresie „mokrej roboty”. Kukiz 15 istnieje, jak sądzę, już tylko siłą inercji, bo przez ostatnie 4 lata nie potrafił na falę „antysystemowości”, która wepchnęła go do Sejmu, nałożyć żadnego sensownego programu, ani nawet czegoś powiedzieć. Może zatem podzielić los Akcji Wyborczej „Solidarność”, która okazała się formacją jednorazowego użytku.

  Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na jeszcze jeden wątek. Otóż zarówno rząd obozu zdrady i zaprzaństwa, jak i obecny rząd „dobrej zmiany” przyznały kilkadziesiąt tysięcy polskich paszportów Izraelitom. Pan prezydent Lech Kaczyński osobiście wręczył polskie paszporty potomstwu stalinowskiego zbrodniarza Oskara Szyi Karlinera. Jest oczywiste, że jeśli ci świeżo upieczeni obywatele polscy wzięli udział w głosowaniu, to raczej poparli PiS, ze zrozumieniem puszczając mimo uszu tromtadrackie deklaracje Naczelnika Państwa, że nie odda im ani guzika. Na ten trop naprowadza nas deklaracja Forum Żydów Polskich, które zwróciło uwagę, że antysemityzm „nie popłaca”, natomiast popłaca „łagodny filosemityzm”. Skoro tedy „łagodny filosemityzm” zapewnił PiS-owi najlepszy wynik, to jest prawie pewne, że już wkrótce ten filosemityzm rozgorzeje pełnym blaskiem serca gorejącego. Przybierze to postać szkalowania właśnie Konfederacji, o ile oczywiście przetrwa ona w tych warunkach aż do jesieni. Dodatkową poszlaką, że na nią właśnie wskazuje nieubłagany palec, jest dowcip Naszego Najnowszego Przyjaciela, pana sierżanta sztabowego Jonatana Danielsa, który zażartował (Jak wam się żyje – zażartował towarzysz Chruszczow. Znakomicie – zażartowali kołchoźnicy), że Konfederacja uzyskała 4,47 procent. Kropkę nad „i” postawił pobożny wicepremier Jarosław Gowin, któremu jacyś święci pańscy – no bo któż by inny? - podszepnęli, że politycy Konfederacji będą smażyć się w piekle politycznym z powodu swojego antysemityzmusa. Widać wyraźnie, że w obozie „dobrej zmiany” zapanowało przekonanie, że łagodny filosemityzm stanowi przepustkę do politycznego nieba, a stąd już blisko do „judeochrześcijaństwa”, którego znamiona widziałem w katedrze w Essen, gdzie naprzeciw głównego ołtarza wystawiono okazałą menorę, której nie powstydziłaby się nawet świątynia zbudowana przez Heroda.

  Nawiasem mówiąc, właśnie w Niemczech dowiedziałem się o pewnym przejawie filosemityzmu łagodnego, który stopniowo będzie rozgrzewał się aż do białości. Otóż będzie to „ofensywa dyplomatyczna”, której celem będzie „przekonanie” amerykańskiego sekretarza stanu, by w jesiennym raporcie dla Kongresu Polskę pochwalił i zwolnił od obowiązku zaspokojenia żydowskich roszczeń. Obawiam się, że ta „ofensywa” pana Pompeo nie przekona i zakończy się ona tak samo, jak nowelizacja ustawy o IPN – i o to właśnie chodzi, bo wtedy Naczelnik Państwa, który wie, że jego władza wisi na cieniutkiej nitce amerykańskiego poparcia, powie swoim wyznawcom: walczyliśmy jak lwy, ale trudno – trzeba Żydom zapłacić haracz, bo inaczej nie będziemy mogli sfinansować Fortu Trump i w ogóle. Jestem pewien, że znaczna część wyznawców, a może nawet wszyscy w to uwierzą, tak samo, jak uwierzyli, że pan prezydent Lech Kaczyński „musiał” ratyfikować traktat lizboński, bo w przeciwnym razie zostałby przełożony przez kolano i dostałby strasznie dużo klapsów.

  Ostatnie wybory pokazały, że w Polsce umacnia się system dwupartyjny, a scena polityczna została zdominowana przez dwa ugrupowania socjalistyczne, które pięknie różnią się między sobą tym, że jedno, to znaczy – obóz zdrady i zaprzaństwa – jest bezbożne i po staremu „gryzie proboszcza”, może nie aż tak zażarcie, jak pan Biedroń, niemniej jednak, podczas gdy drugie – to znaczy – obóz płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm – jest pobożne i do proboszcza się łasi. Jest to całkowicie zgodne z linią polityczną UE, która oficjalnie zadeklarowała, że będzie zwalczała „ekstremizm” i „populizm”, a więc wszelkich konkurentów partii establishmentu – również przy pomocy bezpieczniaków. W ten sposób IV Rzesza stopniowo ujawnia swoje faszystowskie oblicze, bo socjalizm – wszystko jedno: internacjonalnym czy narodowy – musi być wszędzie taki sam.

  Stanisław Michalkiewicz

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4483
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|Miecz Damoklesa 3.06.2019, 20:20

  Lata temu zdiagnozowałem na Rebelce KTO jest najwiekszym zagrożeniem dla zmutowanej koncepcji Giedroycia, która jest zasłona dymną dla dojenia Polski:
  "...Tryumf testamentu Giedroycia na "prawicy".
  Giedroyć stwierdził był u progu perfidnej wersji demokracji, że Polacy są z natury endekami i trzeba zrobić wszystko żeby nie pozwolić na to żeby myślenie ...


  trzeba zrobić wszystko żeby nie pozwolić na to żeby myślenie pro-narodowe nie kierowało wyborami Polaków

  Patriotyczna mameja wyklęta nawet poprawnie i z sensem po polsku pisać nie potrafi :D Ty tytanie analizy, ty :D
  "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
  Odpowiedz
 • Re: Trwa zmasowany atak na Konfederację i Ruch Narodowy|observer1920 4.06.2019, 5:42

  trzeba zrobić wszystko żeby nie pozwolić na to żeby myślenie pro-narodowe nie kierowało wyborami Polaków

  Patriotyczna mameja wyklęta nawet poprawnie i z sensem po polsku pisać nie potrafi :D Ty tytanie analizy, ty :D


  Antypatriotyczny zwyrodnialec zachwycający się morderstwem za puszkę coli, notoryczny wspólnik nazistów projektujący swe doświadczenia tego typu:
  "...Re: płk Mazguła także firmuje akcję zbiórki na Jurka Owsiaka|Miecz Damoklesa13.01.2019, 13:06

  Tak, już wielu od samego rana z bólem dupy przeskakują z nogi na nogę, stręcząc jurkowe puszki każdemu przechodniowi :)

  Znowu przeniesienie? Pogadaj z obciągaczem_1920 - zdaje się mieć w tym wprawę.

  Odpowiedz


  Re: płk Mazguła także firmuje akcję zbiórki na Jurka Owsiaka|Miecz Damoklesa13.01.2019, 20:50

  I co znowu się zamotałeś trollu gorszego sortu i nerwy puściły:)

  Uważaj, żeby ci zwieracze nie puściły, bo osrasz klienta i dniówka przepadnie...."

  ...zdobył się na wkład 'merytoryczny".

  Literówka - jak niewiele potrzeba takim plugawcom żeby mieli satysfakcję:):)
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook