Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Trump przyjacielem LGBT

dodano: 3.06.2019, 19:30
akcje wątku: drzewko

"W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT [LGBT Pride Month] i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w życie naszego wspaniałego narodu, stańmy również solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, gdzie władze karzą, więżą, a nawet wykonują egzekucje ludzi ze względu na orientację seksualną"

Trump podkreślił również, że jego administracja rozpoczęła "globalną kampanię" na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu. Prezydent USA zaprosił również inne państwa, aby dołączyły do niego w tej akcji. 

https://www.facebook.com/DonaldTrump/posts/10162624515210725

http://www.fronda.pl/a/zaskakujacy-wpis-trump-przyjacielem-lgbt,127846.html

• Re: Trump przyjacielem LGBT|Polipid3 3.06.2019, 19:36
    szatańskie usa rządzone przez plemię żmijowe ...nie dziwi nic.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Björn Karlsson 3.06.2019, 19:42

szatańskie usa rządzone przez plemię żmijowe ...nie dziwi nic.

wygląda mi to na jakiegoś fake newsa! ale z Trupem nic nie wiadomo...
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Fredny 3.06.2019, 19:47
    „Jestem stąd, czuję to podwórko i klimaty znam na pamięć. Latem w moim mieście trochę śmierdzi. Mam tu wszystko pod nogami”.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Miecz Damoklesa 3.06.2019, 20:24
    To na pewno pod wpływem lobbowania przez Posobca i Pawelczyka.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Ola 3.06.2019, 20:48
    Gdyby okazało się, że Trump jest Antychrystem to nie zdziwiłabym się wcale. Żydzi traktują go jako wybawiciela.
    Wystarczy, że wspomni o Bogu to Polacy widzą w nim swojego wybawiciela. On wie, że Polacy chcą słyszeć o Bogu i wykorzystuje to doskonale. Nie jest wart żadnego zaufania a wręcz należy się go obawiać. Tak jak Franciszka.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Agnes32 3.06.2019, 21:08

Gdyby okazało się, że Trump jest Antychrystem to nie zdziwiłabym się wcale. Żydzi traktują go jako wybawiciela.
    Wystarczy, że wspomni o Bogu to Polacy widzą w nim swojego wybawiciela. On wie, że Polacy chcą słyszeć o Bogu i wykorzystuje to doskonale. Nie jest wart żadnego zaufania a wręcz należy się ...

Kogo przeciwko komu szczujesz w tym wątku? Przecież nie ma tutaj nikogo, kto potraktowałaby temat poważnie
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Agnes32 3.06.2019, 21:09

Kogo przeciwko komu szczujesz w tym wątku? Przecież nie ma tutaj nikogo, kto potraktowałaby temat poważnie

potraktowałby
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|MH 3.06.2019, 21:27

potraktowałby

Pəsoubka i Paveŭčaka http://emotikona.pl/emotikony/pic/sikanie.gif
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Ola 3.06.2019, 21:29

Jk to zwykle bywa nie rozumiesz podstawowych rzeczy i nie odróżniasz dobra od zła.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Ola 3.06.2019, 21:29

Jk to zwykle bywa nie rozumiesz podstawowych rzeczy i nie odróżniasz dobra od zła.

*Jak
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Agnes32 3.06.2019, 21:39

Jak zwykle nie odpowiadasz na temat.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|PiSowczyk 3.06.2019, 21:24
    JPRD, ale macie refleks. Od dawna było wiadomo, że Trump jest pozytywnie nastawiony do LGBT. Mnie to osobiście nigdy nie przeszkadzało, choć jestem hetero.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Ola 3.06.2019, 21:30

JPRD, ale macie refleks. Od dawna było wiadomo, że Trump jest pozytywnie nastawiony do LGBT. Mnie to osobiście nigdy nie przeszkadzało, choć jestem hetero.

A mnie przeszkadza to bardzo.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|MH 3.06.2019, 21:30

Ja pie…, jo pie… Wojciech w żopie.

http://emotikona.pl/emotikony/pic/zakochany-drzewo.gif

[zhopa] wopako85 [/zhopa]
    … So maybe I'm blind. But I'm only human after all.
    Odpowiedz
  • Re: Trump przyjacielem LGBT|Paszczak 4.06.2019, 13:31

Pawaleczyk, a jeszcze nie tak dawno trzepałeś to islamskich egzekucji gejów, pamięć juz nie ta po Abramowicach?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook