Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Terlikowski ma kłopot z Krąpcem

dodano: 12.05.2014, 3:17
akcje wątku: drzewko

Autor: circ

O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.

Redaktor naczelny Frondy – Tomasz Terlikowski – napisał artykuł zatytułowany „Kłopot z ojcem Mieczysławem Albertem Krąpcem. Oczyszczenie pamięci w praktyce!„. Na czym polega ten kłopot Terlikowskiego? Nie jest to jasne. Jasne jest natomiast, że formułuje wobec ojca Krąpca szereg insynuacji i tzw. trudnych pytań dotyczących wieloletniej współpracy z SB, których rolą jest podkopanie autorytetu osoby ojca Krąpca i pośrednio Lubelskiej Szkoły Filozoficznej. Bulwersujące jest dla mnie to, że Terlikowski stawia tezy i „trudne pytania” w oparciu o kłamliwą książkę napisaną przez niejakiego Rosiaka, dając wiarę zawartym w niej manipulacjom, a jednocześnie ignorując zdrowy rozsądek i dokumenty, w których wcześniej zdemaskowano już te manipulacje i nieuczciwość Rosiaka. (...)

http://www.ekspedyt.org/poruszyciel/2014/05/12/24578_terlikowski-ma-klopot-z-krapcem.html#comment-38810

• Re: Terlikowski ma kłopot z Krąpcem|DelfInn 12.05.2014, 8:49
    No i? Zero reakcji? Czy tutaj jest jakieś chrześcijaństwo czy byle jakieś coś?
    Ech.

Zdrowia :)
    Odpowiedz
  • Re: Terlikowski ma kłopot z Krąpcem|KonradTomasz 12.05.2014, 13:52
    mój riplej:

gdyby mnie ktoś zapytał, komu prędzej uwierzę: P. Rosiakowi, O. Krąpcowi, czy dowolnemu dziennikarzowi,
    stawiałbym na O. Krąpca
    i stawiam
    póki co mamy do dyspozycji tylko głosy właśnie, a z głosów wybieram głos O. Krąpca i PTTA
    Konrad Tomasz
    Odpowiedz
  • Re: Terlikowski ma kłopot z Krąpcem|Waldi 12.05.2014, 14:06
    Ciekawe, czy ten artykuł pomógł panu Terlikowskiemu.
    „Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię” (Mt 5,5).
    Odpowiedz
  • Re: Terlikowski ma kłopot z Krąpcem|circ 13.05.2014, 3:43
    Mnie zastanawia bardziej Terlikowski niż Rosiak.
    Czemu Terlikowski to robi?
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Terlikowski ma kłopot z Krąpcem|circ 13.05.2014, 3:46
    Domagam się, by Terlikowski wycofał się z tych argumentów.

Nie mam do niego meila, ale bardzo bym chciała wymienić z nim parę zdań, bo posiał taki zamęt, że nie ma na to słów. Wcześniej była sprawa Wielgusa.
    W co gra Terlikowski? Pożyteczny idiota czy coś innego?

To ma być katolik?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook