Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Teraz zakonnice buntuja sie...

dodano: 15.05.2019, 21:13
akcje wątku: drzewko

Autor: Ateistyczny lewak

Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.

Rownolegle z coraz czestszymi przypadkami pedofilli pojawiaja sie skargi zakonnic, ze sa wykorzystywane nie tylko jako sluzace od sprzatania, prania i gotowania ale takze wymaganych od zakonnic uslug seksualnych. No, jakos trzeba "rozgrzeszac" te bladzace siostrzyczki... zupelnie niezla pokuta...  

 • Re: Teraz zakonnice buntuja sie...|Adalbert1241 15.05.2019, 22:34
  A Janek wczoraj opowiadał że jenoty wczoraj pod Sochaczewem miały zebranie w sprawie nadmiernego nacisku terytorialnego ze strony watach wilków. Lisy były na tym zebraniu jako obeserwatorzy. Dyskusja i uchwały ciagnęły sie długo w noc nie dajac spac okolicznym mieszkańcom. Podobno podjeto 3 uchwaly w tym jedną paneuropejską i apel do jenotów całej europy .Lisy zachowały postawę neutralną.
  Odpowiedz
 • Re: Teraz zakonnice buntuja sie...|Adalbert1241 15.05.2019, 22:38

  A Janek wczoraj opowiadał że jenoty wczoraj pod Sochaczewem miały zebranie w sprawie nadmiernego nacisku terytorialnego ze strony watach wilków. Lisy były na tym zebraniu jako obeserwatorzy. Dyskusja i uchwały ciagnęły sie długo w noc nie dajac spac okolicznym mieszkańcom. Podobno podjeto 3 uchwaly w tym jedną paneuropejską i apel ...


  Czekamy na sejm wilków który ma miec miejsce o pełni księżyca pod Ciechanowem.Zaproszono przedstawicieli watach z sąsiednich terytoriów. Będzie rozpatrywana sprawa jenotów jako elementu napływowego na odwieczne wilcze tereny.Spodziewane sa wystapienia głównych samców alfa. Samice nie zostana zgodnie z wielotysiącletnia tradycją dopuszczone do głosu.
  Odpowiedz
 • Re: Teraz zakonnice buntuja sie...|Adalbert1241 16.05.2019, 0:15
  Nie wierzę jenotom.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook