Otwarte forum dyskusyjne Frondy

teraz wiosna ;)

dodano: 4.02.2019, 11:02
akcje wątku: drzewko

Autor: mariaelena

>>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||

• Re: teraz wiosna ;)|Ola 4.02.2019, 11:08
    Nie obejrzę ponieważ nie lubię kabaretów ale napisze coś od siebie co ostatnio słyszałam na temat wiosny.

Po 3 dniach ciemności, nadejdzie wiosna. Czas przyśpieszył. Ptaki przylatują już do nas z ciepłych krajów...

Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|Adalbert1241 4.02.2019, 12:49

Nie obejrzę ponieważ nie lubię kabaretów ale napisze coś od siebie co ostatnio słyszałam na temat wiosny.

Po 3 dniach ciemności, nadejdzie wiosna. Czas przyśpieszył. Ptaki przylatują już do nas z ciepłych krajów...

Proszę nie straszyć. I tak jest Horror nie tylko w polityce.
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|Adalbert1241 4.02.2019, 13:00

Proszę nie straszyć. I tak jest Horror nie tylko w polityce.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/w-polsce-w-wyniku-przemocy-domowej-ginie-400-500-kobiet-rocznie/j0yy9hn

podgotowka trwa
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|Brunhilda Ciccioli 4.02.2019, 11:10
    Dentysta spostrzegł, że jego następna pacjentka, staruszka, bardzo się denerwuje i postanowił ją czymś rozbawić, kiedy zakładał rękawiczki.
    - Czy pani wie, jak się robi rękawiczki? - spytał.
    - Nie - odpowiedziała.
    - Cóż - powiedział - w Meksyku jest budynek z wielkim zbiornikiem lateksu, a pracownicy o różnych rozmiarach rąk podchodzą do niego, zanurzają w nim ręce, suszą je i zdejmują gotowe rękawiczki odkładając je w odpowiednie pudełka.
    Nie uśmiechnęła się ani trochę.
    - No cóż, próbowałem - pomyślał sobie.
    Pięć minut później, na początku delikatnego borowania, staruszka wybucha śmiechem.
    - Co panią tak śmieszy?
    - Właśnie sobie pomyślałam, jak się robi prezerwatywy
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|Brunhilda Ciccioli 4.02.2019, 11:22
    Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy:
    - No i kur.. gdzie? Pytam was, gdzie jest ta pier...... wiosna? Co za pokręcony kraj! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków? Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kur.. jest?! A odwilż kiedy przyjdzie? Śnieg z nieba sypie jakby ich tam wszystkich w górze popieprzyło...
    Stojący niedaleko ludzie, słuchając te kocie miauczenia, mówią:
    - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie. Kotów nie oszukasz.
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|Ligure 4.02.2019, 11:53
    W kontekście ostatnich wydarzeń politycznych, czyli powołania nowego bytu, tytuł wątku brzmi niemal proroczo :D
    Będziemy działać wspólnie na rzecz naszej odnowy, narodzin wspólnego luksusu, przyszłych splendorów i Powszechnej Republiki.
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|mariaelena 4.02.2019, 12:40

W kontekście ostatnich wydarzeń politycznych, czyli powołania nowego bytu, tytuł wątku brzmi niemal proroczo :D

https://www.youtube.com/watch?v=Ya7XpIzrqOI
    >>>Chwal, duszo moja, Pana, chcę chwalić Pana, jak długo żyć będę; chcę śpiewać Bogu mojemu, póki będę istniał. <<< |||"W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa|||
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|mariaelena 4.02.2019, 12:43

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=1JP9EZsgL4Y
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|ℳrohny 4.02.2019, 12:06
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|Adalbert1241 4.02.2019, 12:51
    Jaka wiosna. Budżet do przesypania i tyle.
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|ℳrohny 4.02.2019, 13:05
    Wiosna wyrusza zimą w kraj fioletowym autobusem.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: teraz wiosna ;)|mosiu 4.02.2019, 13:06
    Idzie dwóch facetów polną drogą. Widzą krowie łajno. Jeden mówi do drugiego:
    - Zalożę się o 10 tys zł, że nie zjesz.
    Tamten wziął i zjadł. Idą dalej i ten co przegrał zakład myśli "Kurcze 10 tys - dużo kasy, jak to odzyskać " i mówi:
    - Ja się założę o 10 tys , że ty nie zjesz
    Drugi też zjadł. Idą robi im się niedobrze i w końcu jeden mówi:
    - po co my się tych gówien tak za darmo najedliśmy ?
    Czy w Raju można było złamać nogę ?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook