Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia

dodano: 8.11.2019, 9:20
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Czy PiS chce, czy nie chce, to tzw. LGBT, edukacja seksualna (czytaj: gorszenie dzieci), tzw. małżeństwa homoseksualne i adopcja dzieci przez pary homoseksualne musi być w Polsce wprowadzone. Inaczej będzie nas sądzić Parlament Europejski, różne agendy masońskiej ONZ, wszak Polska zobowiązała się i podpisała wszystkie cyrografy, które podsunęłą żydomasoneria rządząca światem.

Żebym nie była gołosłowna - oto przykład:

Obywatelski projekt ustawy mającej przeciwdziałać propagowaniu pedofilii trafił pod obrady Sejmu RP. W najbliższych dniach posłowie do Parlamentu Europejskiego mają podjąć rezolucję potępiającą ten projekt.

W Parlamencie Europejskim przeprowadzono na jego temat debatę, zainicjowaną przez posła Roberta Biedronia. Jej następstwem ma być podjęta w najbliższych dniach rezolucja, mająca potępić domniemany „zakaz edukacji seksualnej”, który rzekomo miałby być pokłosiem przyjęcia projektu „Stop Pedofilii”.

PiS nie chce jawnie przeciwstawiać się obywatelskim inicjatywom typu: "Stop pedofilii".

Robi to rękoma pederasty Biedronia i jego tęczowej partii zboczeńców seksualnych "Wiosna". Albo, inaczej: pederasta Biedroń zrobi to za PiS.

• Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Cyrenejczyk 8.11.2019, 9:28
    można przypuszczać, że Biedroń jest hetero a udaje homo na zlecenie Jarosława
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Annbis 8.11.2019, 9:53

Pederasta Biedroń to pożyteczny dla Jarosława - idiota. Może on nawet i nie wie, że jest sterowany przez PiS i dla Pis-u niezwykle użyteczny.
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Piech 8.11.2019, 10:29

Jesteś optymistą. W sejmie wszyscy się posuwają - Biedroń posuwa Jarosława za czas antenowy, Winnicki posuwa Biedronia chcac wydobyć od niego kompromitujace Jarosława materiały, Schetyna posuwa Korwina za pyskowanie na PiS, tylko Tusk jest normalny, bo posuwa Angelę... A mówiąc prościej: k... a k..e łba nie urwie.
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Ateistyczny lewak 8.11.2019, 14:38
    @Annbis - za kazdym razem kiedy uzywasz obelgi przed nazwiskiem Biedronia, praktycznie mowisz: "patrzcie ludzie jestem glupia homofobka"
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Adalbert1241 8.11.2019, 14:58

@Annbis - za kazdym razem kiedy uzywasz obelgi przed nazwiskiem Biedronia, praktycznie mowisz: "patrzcie ludzie jestem glupia homofobka"

Himofobia nie istnieje. To proste do zrozumienia. Mizantropia - tak.
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Annbis 11.11.2019, 20:16

Czy znasz mądre "homofobki"?
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Adalbert1241 8.11.2019, 14:57
    Zaczyna Pani mysleć. To dobrze:)
    Odpowiedz
  • Re: Teraz już wiem, dlaczego PiS pompowała pederastę Biedronia|Miecz Damoklesa 8.11.2019, 18:35
    Projekt Sekty Dzierżawskiego nie ma oczywiście nic wspólnego ze zwalczaniem pedofilii, ale rozumiem, że twoje ograniczone możliwości intelektualne nie pozwalają się tobie w tym połapać.
    "Dmuchanie na zimne jest czynnością idiotyczną i ta czynność tak się upowszechniła, że żyjemy idiotycznymi frazesami, bojąc się poparzyć tym, co zimne". (tia do agnes32 19 maja 2019, koloryzowane)--------------"Wierzcie sobie w te bzdury, ale nie wymuszajcie tego na innych". (ks. Daniel Wachowiak)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook