Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Tak mnie dziwi

dodano: 11.05.2016, 18:28
akcje wątku: drzewko

Dzisiaj ogłoszono audyt rządów PO-PSL, który jeżeli chociażby w połowie prawdziwy, jest porażający, a fforumek sobie żyje nawalankami pomiędzy nie lubiącymi się userkami.

Naprawdę, nikt nie ma nic do powiedzenia w temacie audytu, który ujawnia inwigilację opozycji, marnotrawienie pieniędzy, bezwład urzędniczy i ogólną indolencję słusznie minionej władzy?

Słuchał ktoś Morawieckiego, który mówił o długu publicznym, eksporcie i 6000 papierów czekajacych na decyzję administracyjną? Kamińskiego mówiącego o patologiach w służbach?

Bo to powienien być gorący temat dzisiaj, a nie to, co się Terlikowskiemu marzy.

• Re: Tak mnie dziwi|WojciechA 11.05.2016, 18:36
    Gdybym był zdrajcą Polski, głosowałbym na pewno na swoich, czyli PO - ZSL
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Matematyk 11.05.2016, 18:45
    Streżyńska zwala z nóg:

- platforma usług medycznych wydano 0,5 mld zł - nie ukończona i nie działa
    -ePUAP -120 mln zł - bardzo awaryjnie i mało funkcjonalnie obsługuje 0,58 mln użytkowników, za te same nakłady w 2006 Facebook obsługiwał 50 mln.
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|salvatore 11.05.2016, 18:49

Streżyńska zwala z nóg:

- platforma usług medycznych wydano 0,5 mld zł - nie ukończona i nie działa
    -ePUAP -120 mln zł - bardzo awaryjnie i mało funkcjonalnie obsługuje 0,58 mln użytkowników, za te same nakłady w 2006 Facebook obsługiwał 50 mln.

ePUAP fakt ,że interfejs nieco wkurzający ale jeszcze nie miałem sytuacji aby nie działał a trochę z niego korzystam. Jest za mało rozreklamowany chyba ale to nie dziwota bo biurwy w urzędach mogły by potracić zajęcie.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Przyczajony Wielbłąd (Ukryte Kwiatki) 11.05.2016, 18:54

ePUAP fakt ,że interfejs nieco wkurzający ale jeszcze nie miałem sytuacji aby nie działał a trochę z niego korzystam. Jest za mało rozreklamowany chyba ale to nie dziwota bo biurwy w urzędach mogły by potracić zajęcie.

Nie jest mało rozreklamowany, tylko:

1. Upierdliwy w wyrobieniu podpisu
    2. Obywatele nie ufają państwu na maxa i się boją, że e-puap zrobi im jakieś kuku
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Matematyk 11.05.2016, 18:56

Ostatnio jest afera w sieci bo działa, jak chce i kiedy chce. Parę dni nie dawało się nawet zalogować. Tym niemniej skala wydatków jest mocno wysoka jak na to co prezentuje.
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|salvatore 11.05.2016, 18:47
    Ależ droga Uire to już było wiadome na długo przed audytem teraz to tylko kwity pokazali chociaż niestety ale w super rzetelność obecnej władzy nie za bardzo wierzę stąd mogą się tam znaleźć wydmuszki , które oczywiście opozycja rozdmucha do wielkości jakiegoś białego karła :)
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Przyczajony Wielbłąd (Ukryte Kwiatki) 11.05.2016, 18:59

Ależ droga Uire to już było wiadome na długo przed audytem teraz to tylko kwity pokazali chociaż niestety ale w super rzetelność obecnej władzy nie za bardzo wierzę stąd mogą się tam znaleźć wydmuszki , które oczywiście opozycja rozdmucha do wielkości jakiegoś białego karła :)

Szczęśliwie to mnie jeszcze, mimo ułomnej mojej natury, odjęciem rozumu Bóg nie pokarał, więc daleka jestem od wiary w bezgrzeszność i nieomylność obecnej władzy.

Co nie zmienia faktu, że nawet jeśli połowa zarzutów znajdzie potwierdzenie, to zaKODowani, klepiący się ze Schetyną po pleckach będą mieli kłopot z usuwaniem zarostu/nakładaniem makijażu.
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|salvatore 11.05.2016, 19:44

Szczęśliwie to mnie jeszcze, mimo ułomnej mojej natury, odjęciem rozumu Bóg nie pokarał, więc daleka jestem od wiary w bezgrzeszność i nieomylność obecnej władzy.

Co nie zmienia faktu, że nawet jeśli połowa zarzutów znajdzie potwierdzenie, to zaKODowani, klepiący się ze Schetyną po pleckach będą mieli kłopot z usuwaniem zarostu/nakładaniem ...

Ja bym obstawiał góra 10% a i tak pewnie wyjdzie na to,że machloje i przekręty były ale odpowiedzialnych brak, może coś tam pójdzie do proroka ale sąd umorzy bo nie doszuka się znamion przestępstwa ale tak naprawdę to chciałbym się mylić i np. za rok przyznać Ci rację.

BTW trochę poczytałem i kwitów póki co nie ma co niedobrze wróży.
    Tylko Dobro jest ciekawe
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Włodek 11.05.2016, 18:54
    Political Ping Pong
    Nie audyt.
    Audyt to Jakubik powiedział jak powinien wyglądać.
    Bumaga , nie pogaduchy plotuchy podkręconych przez don Kachorra aparatczyków.
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Matematyk 11.05.2016, 18:59

Political Ping Pong
    Nie audyt.

te minki nic ci nie mówią?

https://pbs.twimg.com/media/CiKo2S8VEAEl54K.jpg
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Rumcajs-owa 11.05.2016, 20:10

nic, są znudzeni.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Matematyk 11.05.2016, 20:24

nic, są znudzeni.

:D Nie ma to jak różowe okulary
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Włodek 11.05.2016, 20:32

Sprawny szopiarz sfotosił .
    Kopaczka jakby jej dupsko smażyć to takiej miny by nie zdołała walnąć.
    Uznanie dla szopiarza.
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Matematyk 11.05.2016, 20:35

Sprawny szopiarz sfotosił .
    Kopaczka jakby jej dupsko smażyć to takiej miny by nie zdołała walnąć.
    Uznanie dla szopiarza.

:D Ten sam pewnie co twoim zdaniem kleił taśmy kelnerów??
    Odpowiedz
  • Re: Tak mnie dziwi|Przyczajony Wielbłąd (Ukryte Kwiatki) 11.05.2016, 19:00

Political Ping Pong
    Nie audyt.

OK, dziękuję za przekazanie stanowiska "apolitycznego, oddolnego ruchu".

A teraz może coś na temat 6000 przedsiębiorców czekających na decyzję?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook