Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Ta której "przeszło". Studium przypadku.

dodano: 12.01.2021, 22:06
akcje wątku: drzewko

• Re: Ta której "przeszło". Studium przypadku. |Adalbert1241 12.01.2021, 22:07
    Klasyka gdy bardziej interesuje nas świat niż my sami
    Odpowiedz
  • Re: Ta której "przeszło". Studium przypadku. |Piotrak_2 13.01.2021, 9:28

Klasyka gdy bardziej interesuje nas świat niż my sami

Obejrzałem do końca, choć z trudem, wobec irytującego u 30-latki poziomu infantylizmu. Przykład osoby skrzywdzonej przez osobę duchowną (przynajmniej tak zrozumiałem), co wiążę się z b. poważnym zranieniem psyche i ducha. Potrzeba wielkiej modlitwy wstawienniczej i cudu.
    Odpowiedz
  • Re: Ta której "przeszło". Studium przypadku. |Piotrak_2 13.01.2021, 9:34

Obejrzałem do końca, choć z trudem, wobec irytującego u 30-latki poziomu infantylizmu. Przykład osoby skrzywdzonej przez osobę duchowną (przynajmniej tak zrozumiałem), co wiążę się z b. poważnym zranieniem psyche i ducha. Potrzeba wielkiej modlitwy wstawienniczej i cudu.

Czyli: doświadczenia miłości Boga...
    Odpowiedz
  • Re: Ta której "przeszło". Studium przypadku. |Adalbert1241 13.01.2021, 15:25

^^^
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook