Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?

dodano: 13.02.2020, 13:12
akcje wątku: drzewko

Autor: Wojo

 Szanowny Panie Janie,

lobby aborcyjne działające w Polce coraz częściej odkrywa swoje prawdziwe, szokujące oblicze.

Robi to m.in. za pomocą organizacji Aborcyjny Dream Team (pol. Aborcyjny Zespół Marzeń), której celem działania jest przekonanie Polaków, że morderstwo człowieka przed narodzeniem jest czynem moralnie dobrym. To środowisko nie używa argumentów, że aborcja to "prawo kobiet" czy "przerywanie ciąży". Zamiast tego otwarcie sugeruje, że zabicie dziecka jest OK i nie powinno powodować wyrzutów sumienia. Aborcyjny Dream Team pośredniczy także w internetowym handlu pigułkami aborcyjnymi.

Jakiś czas temu na facebookowym profilu tych aborcjonistów ktoś zamieścił w komentarzu nagranie pokazujące w jaki sposób rozczłonkowuje się dzieci na kawałki w trakcie późnych aborcji. Jedna z osób skupionych wokół Aborcyjnego Dream Teamu odpowiedziała na to:

"Jak dla mnie te płody mogą recytować Pana Tadeusza, i tak wybiorę aborcję jeśli będzie taka konieczność".

Niech Pan zwróci uwagę na potworny sens tych słów. Aborcyjne organizacje w obliczu bezkarności przestały się maskować. Ich aktywiści wiedzą kim jest i jak wygląda maleńki człowiek przed narodzeniem. Pomimo tego zamordują go, gdy tylko będą czuć taką potrzebę. Co więcej, doradzą innym aby zrobili to samo.

„To już koniec... boże dziewczyny siedzę i wyje.... ono miało główkę, raczki, nóżki... widziałam je dokładnie, czułam jak wychodziło... jestem przerażona (...) masakra jakaś to wszystko. nigdy więcej tego nie chce, nigdy. Mam poczucie winy.”

Napisała na stronie prowadzonej przez Aborcyjny Dream Team kobieta, która dokonała aborcji w domu za pomocą pigułek śmierci, zakupionych od aborcjonistów. Po zakończonej egzekucji spłukała ciało maleństwa w toalecie. Nikt nie miał wątpliwości, co tak na prawdę zaszło. Nie pozbyto się "zlepka komórek" oraz nie "przerwano ciąży". Dla wszystkich było jasne, że zamordowano dziecko.

Panie Janie, takich przypadków na stronie prowadzonej przez Aborcyjny Dream Team były setki. Po interwencji naszej Fundacji wszczęto prokuratorskie dochodzenie przeciwko tym mordercom a relacje na żywo z zabójstw usunięto z internetu. Grupa działa jednak nadal i zachęca do dzieciobójstwa kolejne kobiety.

Miesiąc temu media poinformowały o szokujących doniesieniach z Górowa Iławeckiego. Młoda dziewczyna, która chciała pozbyć się swojego dziecka w 5 miesiącu ciąży (!), połknęła zamówione przez internet pigułki aborcyjne. Po dokonaniu aborcji miała wysyłać zdjęcia martwego dziecka swoim koleżankom, które pomogły jej zatrzeć ślady zbrodni. Ostatecznie ciało maluszka wyrzucono do stawu.

Akcję poszukiwawczą rozpoczął zespół płetwonurków. Z uwagi na trudne warunki, zwłok dziecka nie udało się znaleźć. O całej sprawie było jednak głośno w całej Polsce. Wie Pan jak zareagował na to Aborcyjny Dream Team?

"Nie mamy tu (...) do czynienia w ogóle z przestępstwem, a tym bardziej ze zbrodnią (czyli szczególnie ciężkim przestępstwem). Niezależnie od tego, co z płodem zrobiła ta nastolatka, nie jest przestępczynią (...) Niezależnie od tego, w jakiej ta dziewczyna była sytuacji i co sprawiło, że zdecydowała o aborcji, ta decyzja i przeprowadzenie aborcji tabletkami nie były niczym nielegalnym. Solidaryzujemy się z nią i mamy nadzieje, że ma odpowiednie wsparcie".

Aborcjoniści solidaryzują się z morderczynią i podkreślają, że nie ma to dla nich znaczenia, z jakiego powodu kobieta zdecydowała się na aborcję. Dla nich najważniejsze jest to, że na świecie jest o jednego człowieka mniej. Co więcej, Aborcyjny Dream Team zaoferował przy tej okazji wsparcie dla każdej kobiety, która chciałaby zabić swoje dziecko za pomocą pigułek.

Do sprawy z Górowa Iławeckiego odniosła się także inna, radykalna organizacja proaborcyjna, Dziewuchy Dziewuchom:

"Medialny cyrk, który towarzyszy tej sprawie, to przykład budowania niepotrzebnej grozy i sensacyjnego przekazu wokół sytuacji, która nie jest żadnym skandalem."

Zamordowanie dziecka w 5 miesiącu jego życia i utopienie jego ciała w stawie nie jest, zdaniem zwolenników aborcji, żadnym skandalem. To w ich przekonaniu coś całkowicie normalnego i moralnie dobrego. A skoro tak, to takich sytuacji powinno być jak najwięcej:

„Aborcja nie musi być rzadka.”

Zadeklarowały niedawno feministki z Aborcyjnego Dream Teamu, podkreślając przy tym, że każdy powód do zabicia dziecka jest dobry. Dla zobrazowania ich barbarzyństwa można zobaczyć, jak wygląda dziecko urodzone przedwcześnie w 5 miesiącu ciąży. To Amillia Taylor, która przyszła na świat jako wcześniak w 21 tygodniu (!) życia:

Panie Janie, koszmarna i nieludzka narracja aborcjonistów przedostaje się do coraz większej liczby osób w Polsce. Szczególnym celem aborcjonistów są nastolatki, młode kobiety oraz osoby w trudnej sytuacji życiowej, którymi łatwiej jest manipulować. Nasza Fundacja działa aby przeciwstawiać się tej propagandzie i pokazywać Polakom prawdę o aborcji. Ze skutkami działań aborcjonistów nasi wolontariusze spotykają się na każdym kroku.

Od 13 do 24 stycznia trwała nasza samochodowa akcja antyaborcyjna w Łodzi. Informowaliśmy mieszkańców tego miasta czym jest i jak wygląda ten proceder. Polecam Panu obejrzenie krótkiego nagrania, które pokazuje jak wygląda taka akcja na ulicy.

https://www.youtube.com/watch?v=bJ2Dw9hYSfY

W pewnym momencie, do naszego kierowcy podeszła młoda kobieta i zapytała:

"- Czemu jesz świnki a martwisz się o dzieci?

- A jest różnica między świnią a dzieckiem? - odpowiedział nasz wolontariusz

- No chyba... To i to mięso, tak?

- Dziecko to też mięso? - dopytywał nasz kierowca

- A nie? Świnie się bardziej kochają - odpowiedziała kobieta"

To właśnie efekty aborcyjnej propagandy. Gdy wmawia się ludziom, że zabicie człowieka jest czynem moralnie dobrym, sprowadza się go tym samym do poziomu niższego od zwierząt. "Intruz", "szkodnik", "pasożyt" - takimi terminami Aborcyjny Dream Team określa nienarodzone dziecko i promuje ten sposób myślenia o człowieku wśród Polaków.

Na szczęście dzięki naszym Darczyńcom możemy pokazywać prawdę o aborcji i budować świadomość naszego społeczeństwa. W ostatnim czasie odbyły się antyaborcyjne akcje m.in. w Siedlcach, Białymstoku, Gdańsku, Koszalinie, Szczecinie, Krakowie, Andrychowie, Brzesku, Wrocławiu, Gliwicach, Ełku, Augustowie, Suwałkach, Olecku, Elblągu i Olsztynie. W Krakowie do naszych wolontariuszy podeszła kobieta z niepełnosprawną córką i w sposób zdecydowany wyraziła poparcie dla naszych działań:

"Dobrze, że to pokazujecie, wystarczy, że ktoś raz to zobaczy i to już zostaje na zawsze. To działa, nawet jak ktoś nic nie mówi”.

Powiedziała o antyaborcyjnych plakatach, które nasi działacze trzymali w ruchliwym miejscu miasta. W dyskusję z członkami naszej Fundacji wdał się także młody Białorusin, który stwierdził:

"nie mam z kim o tym rozmawiać, wszyscy mówią, że trzeba usunąć…"

Wygląda na to, że to od nas po raz pierwszy usłyszał, że aborcja jest czymś złym. Chciałabym aby takich osób, do których dociera prawda o aborcji, było jak najwięcej. W tym celu musimy organizować kolejne akcje, co utrudniają nam zwolennicy dzieciobójstwa.

W ciągu stycznia, tylko przed jednym sądem w Warszawie, zakończyły się 3 rozprawy przeciwko Mariuszowi Dzierżawskiemu, w ramach których reprezentował całą Fundację pozwaną za pokazywanie prawdy o aborcji. Na szczęście skończyły się uniewinnieniem, jednak kolejne procesy skutecznie utrudniają naszą prace. W sumie przeciwko naszym działaczom toczy się równolegle kilkadziesiąt procesów.

Prawda o aborcji przeszkadza jej zwolennikom tak bardzo, że po raz kolejny zdewastowali też nasz samochód, który zaparkowaliśmy pod Szpitalem Bielańskim, w którym zabija się dzieci poprzez aborcję. Jednak ani procesy i donosy ani agresja fizyczna nie wystraszą nas przed ratowaniem dzieci. W najbliższych dniach chcemy zorganizować akcje antyaborcyjne w kolejnych miastach, dzięki czemu będziemy mieć możliwość dotarcia do tysięcy osób, które nie wiedzą jeszcze czym jest aborcja. Aby tak się stało, potrzebujemy ok. 5 000 zł (m.in. na naprawy, mycie aut, paliwo, logistyka, nowe plakaty).

Radykalni zwolennicy aborcji, których głos jest coraz bardziej słyszalny w Polsce, twierdzą, że zamordowanie człowieka przed narodzeniem jest czymś normalnym i dobrym. Podkreślają także, że egzekucje na nienarodzonych dzieciach wcale nie muszą być rzadkie.

Wielu osobom wydaje się, że tak skrajne stanowisko nie znajdzie popularności. Niestety, coraz więcej osób, zwłaszcza pogubionych życiowo i moralnie, przyjmuje te "argumenty" aby móc usprawiedliwić pozbycie się niechcianego dziecka. Na forum aborcjonistów, które zniknęło z sieci po naszej interwencji, było kilkaset relacji kobiet, które z zimną krwią zabiły swoje dziecko i pozbyły się jego ciała. Coraz więcej takich relacji przedostaje się do mediów. Sprzedaż pigułek aborcyjnych, w której pośredniczą aborcjoniści, zapewne liczy się w tysiącach. Tylko prawda o aborcji może powstrzymać kolejne egzekucje i ocalić sumienia ich matek. Dlatego raz jeszcze proszę Pana o wsparcie jej pokazywania.

Serdecznie Pana pozdrawiam,

Kinga Małecka-Prybyło

 

Fundacja Pro - Prawo do życia

----------------------------------------------------------------------

Pranie mózgów, szczególnie młodych ludzi trwa i przynosi coraz bardziej szokujące i niebezpieczne efekty, dlatego konieczne jest przeciwstawianie się tej propagandowej agresji na Polskę.

 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Annbis 13.02.2020, 14:09
  Bez prac nad „Zatrzymaj aborcję”. Sejm powtórzy scenariusz z poprzedniej kadencji.
  Mimo upływu trzech miesięcy w Sejmie nie ruszyły prace nad obywatelskim projektem ustawy „Zatrzymaj aborcję”. Projekt został skierowany do pierwszego czytania 22 listopada 2019 roku, a jego termin nie został jeszcze wyznaczony.
  Odwlekanie sprawy w Sejmie jest niezrozumiałe – choćby dlatego, że politycy często tłumaczyli opóźnienia bliskością wyborów i chęcią nie wzbudzania napięć społecznych – tymczasem sprawa musi zostać rozpatrzona przed drugą turą wyborów prezydenckich, zatem w najgorętszym okresie w polityce.

  Projekt „Zatrzymaj Aborcję” trafił do sejmu już w listopadzie 2017 roku. OD tego czasu w polskich szpitalach – na podstawie przesłanki eugenicznej – zginęło ponad 2,4 tys. dzieci.

  Źródło: „Nasz Dziennik”
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Wojo 13.02.2020, 14:41

  Bez prac nad „Zatrzymaj aborcję”. Sejm powtórzy scenariusz z poprzedniej kadencji.
  Mimo upływu trzech miesięcy w Sejmie nie ruszyły prace nad obywatelskim projektem ustawy „Zatrzymaj aborcję”. Projekt został skierowany do pierwszego czytania 22 listopada 2019 roku, a jego termin nie został jeszcze wyznaczony.
  Odwlekanie sprawy w Sejmie jest niezrozumiałe – choćby ...


  W sytuacji takiej świadomości młodych kobiet, które powinny rodzić dzieci dalsze zwlekanie z ustawą przeciw aborcji jest zbrodnią, bo jak inaczej pokazać, że zabicie dziecka jest zbrodnią, wbrew proaborcyjnej masowej propagandzie ?
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Annbis 13.02.2020, 15:05

  W sytuacji takiej świadomości młodych kobiet, które powinny rodzić dzieci dalsze zwlekanie z ustawą przeciw aborcji jest zbrodnią, bo jak inaczej pokazać, że zabicie dziecka jest zbrodnią, wbrew proaborcyjnej masowej propagandzie ?


  I tu Ci powiem, że Polacy to naród zbrodniarzy, który wybiera zbrodniarzy na najwyższe urzędy i stanowiska w państwie; naród, który tym samym popiera mordowanie nienarodzonych dzieci w łonach ich matek i nie stosuje żadnej kary wobec dzieciobójców.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 13.02.2020, 17:17
  Tutaj nie ma niczego szokującego, tylko prolajferzy nadużywają pojęć: morderstwo, podczas gdy nie ma przesłanek prawnych, dzieciobójstwo, podczas gdy dzieciobójstwo jest w RP przestępstwem uprzywilejowanym i następuje w wyniku zabicia noworodka, a nie płodu abortowanego, egzekucja, podczas gdy nie mamy do czynienia z egzekucją etc. Nakręcacie się na coś, podczas gdy sami nie chcecie ponosić pełni odpowiedzialności za dzieci niechciane. Uważam, że prawo do aborcji powinno być prawem kobiety, zwłaszcza gdy ona nie chce, aby cokolwiek się w niej rozwijało, a szczególnie wtedy, gdy stosowana antykoncepcja okazała się nieskuteczna. Kobiety niechcące dzieci, będą dążyły do usunięcia płodu, a potem będzie dochodziło do scen, które z różnego punktu widzenia powinny być niedopuszczalne. W Polsce są lekarze, którzy nie mają problemów z dokonywaniem aborcji, lecz w pełni jej nie wykonują z uwagi na prawo, tylko w części z uwagi na wyjątkowe przypadki, aby pozostać w granicach prawa.
  Polski zakaz abrocyjny w mojej ocenie jest niedopuszczalny, ale istnieje. Uważam, że powinno być odwrotnie, że aborcja na życzenie powinna być legalna lecz poprzedzona rozmową z psychologiem, gdyż wówczas istnieje prawdopodobieństwo, że kobieta chcąca zabić płód, który się w niej rozwija może zmienić zdanie po rzetelnej rozmowie ze specjalistą.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Wojo 13.02.2020, 22:39

  Tutaj nie ma niczego szokującego, tylko prolajferzy nadużywają pojęć: morderstwo, podczas gdy nie ma przesłanek prawnych, dzieciobójstwo, podczas gdy dzieciobójstwo jest w RP przestępstwem uprzywilejowanym i następuje w wyniku zabicia noworodka, a nie płodu abortowanego, egzekucja, podczas gdy nie mamy do czynienia z egzekucją etc. Nakręcacie się na coś, podczas ...


  Powtarza pan bezmyślnie brednie aborcjonistów.
  Aborcja jest zabójstwem człowieka rozwijającego się w łonie kobiety.
  Prawo jest tworzone przez ludzi, często jest zgniłym kompromisem politycznym między ludźmi o skrajnie odmiennych poglądach własnych, dlatego nie można go traktować bezwzględnie jako źródło prawdy i etyki.
  Obarczanie odpowiedzialnością za poczęte dzieci ludzi, którzy z ich poczęciem nie mają nic wspólnego jest nieodpowiedzialne i nielogiczne. Odpowiadają ZAWSZE ci, którzy do danych skutków doprowadzają w wyniku własnej woli. To elementarz cywilizowanego prawa, ale pan już wyraźnie zdziczał od propagandy na którą się wystawia.
  Oczywiście, człowiek cywilizowany, chrześcijanin, często chętnie pomaga, opiekuje się ludźmi w trudnych sytuacjach życiowych, w tym dziećmi.
  Pan sobie dodatkowo nie zdaje sprawy, do jakich konsekwencji prowadzi takie myślenie, bo jeszcze nie dotknęło to pana osobiście, ale jeśli nadal będziesz pan to popierał, to się w końcu dotkliwie przekona, a przy okazji reszta, zachowująca się w rozumny i przyzwoity sposób.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 14.02.2020, 0:16

  Powtarza pan bezmyślnie brednie aborcjonistów.
  Aborcja jest zabójstwem człowieka rozwijającego się w łonie kobiety.
  Prawo jest tworzone przez ludzi, często jest zgniłym kompromisem politycznym między ludźmi o skrajnie odmiennych poglądach własnych, dlatego nie można go traktować bezwzględnie jako źródło prawdy i etyki.
  Obarczanie odpowiedzialnością za poczęte dzieci ludzi, którzy z ...


  "Pan sobie dodatkowo nie zdaje sprawy, do jakich konsekwencji prowadzi takie myślenie"

  Jakie konsekwencje? Konkretnie! W USA kobiety już od dłuższego czasu z aborcją nie mają problemów i jakoś ten kraj nie upada. Wydumałes sobie, że aborcja jest zabójstwem człowieka, podczas gdy nawet uczeni nie wiedzą, w którym momencie powstaje człowiek - nie ma sztywnej granicy. Kobiety, które nie chcą mieć dzieci zawsze znajda sposób, aby pozbyć się płodu z własnego ciała i żadna propaganda tego nie zmieni. Polki jak będą chciały usunąć płody ze swojego ciała i będzie ich na to stać, pojadą sobie do Czech lub na Słowację i Polska nie może ukarać takich Polek. Wobec tego, że w Polsce istnieje nadal zacofanie mentalne i nie pozwala się kobietom usunąć niechcianych płodów, dochodzi do niedopuszczalnych scen, że kupują środki poronne i płody lądują w muszlach klozetowych. Twoje myślenie jest bardzo szkodliwe, bo nie ma potencjału do przekonania Polek, które chcą się pozbyć z siebie niechcianych płodów, aby nie dokonywały działań o charakterze aborcyjnym. Moje myślenie jest bardzo pożyteczne, ponieważ pozwolenie Polkom do usuwania niechcianych płodów pod warunkiem ówczesnego porozmawiania z psychologiem na ten temat i poznania powodów takiej decyzji pozwoliłoby na wypracowanie skutecznych metod do zachęcania Polek, ale nie zmuszania, do urodzenia dzieci.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Wojo 14.02.2020, 8:55

  "Pan sobie dodatkowo nie zdaje sprawy, do jakich konsekwencji prowadzi takie myślenie"

  Jakie konsekwencje? Konkretnie! W USA kobiety już od dłuższego czasu z aborcją nie mają problemów i jakoś ten kraj nie upada. Wydumałes sobie, że aborcja jest zabójstwem człowieka, podczas gdy nawet uczeni nie wiedzą, w którym momencie powstaje ...


  @Jakie konsekwencje? Konkretnie!

  Ano takie, pozbawiony wyobraźni człowieku, że za chwilę ktoś sobie wyduma szkodliwość Twojego istnienia dla kogoś, czegoś i usunięcie cię nie jest zabójstwem tylko dobrym czynem. To się już dzieje, bo przecież ziemia, rośliny, zwierzęta cierpią, z powodu pańskiego istnienia.

  @W USA kobiety już od dłuższego czasu z aborcją nie mają problemów i jakoś ten kraj nie upada.

  To tylko świadczy o brakach w pańskiej wiedzy na temat tego, co się dzieje w USA, a szczególnie na zachodnim wybrzeżu. Owszem, ten kraj upada, a nie upadł i może nie upadnie bo tysiące ludzi zorientowało się do czego prowadzi ateizm i komunizm i energicznie walczy z tymi patologiami.

  @Wydumałes sobie, że aborcja jest zabójstwem człowieka, podczas gdy nawet uczeni nie wiedzą, w którym momencie powstaje człowiek - nie ma sztywnej granicy.

  Nic podobnego, jesteś pan ciemny jak typowy ateista. Z medycznego punktu widzenia nie ma CIENIA wątpliwości, że jest nim moment poczęcia. Z łatwością można odpowiednie dokumenty odnaleźć w sieci.


  @Kobiety, które nie chcą mieć dzieci zawsze znajda sposób, aby pozbyć się płodu z własnego ciała i żadna propaganda tego nie zmieni. Polki jak będą chciały usunąć płody ze swojego ciała i będzie ich na to stać, pojadą sobie do Czech lub na Słowację i Polska nie może ukarać takich Polek.

  Owszem, zmienia. Od momentu kiedy działają organizacje takie jak Stop Aborcji zasadniczo zmienił się stosunek do zbrodni aborcji dużej części Polek i Polaków.
  A jeśli ktoś będzie chciał pozbyć się pańskiego szkodliwego wpływu na środowisko to znajdzie narzędzie i okazję aby to zrobić. I co z tego wynika ? Że nie należy chronić pańskiego zdrowia i życia, tak ?

  @Wobec tego, że w Polsce istnieje nadal zacofanie mentalne i nie pozwala się kobietom usunąć niechcianych płodów, dochodzi do niedopuszczalnych scen, że kupują środki poronne i płody lądują w muszlach klozetowych.

  Ciemny i zacofany to jesteś pan i panu podobni. Cofnęliście się do poziomu jaskiniowców, a nawet dalej, bo oni nie byli tak zaczadzeni kłamstwami i nie dopuszczali się takich zbrodni. Ten pański "postęp" doprowadził do śmierci ponad miliarda dzieci tylko od zakończenia II WW, a pan nie jest nawet świadom, jakie zbrodnie bezmyślnie tu propaguje i popiera.
  Kobiety mogą bardzo łatwo pozbyć się problemu niechcianej ciąży nie wykonując czynności, które do niej prowadzą, a niedopuszczalne sceny dochodzą za sprawą wojujących aborcjonistek, które wciskają te środki i metody wbrew polskiemu prawu.

  @Twoje myślenie jest bardzo szkodliwe, bo nie ma potencjału do przekonania Polek, które chcą się pozbyć z siebie niechcianych płodów, aby nie dokonywały działań o charakterze aborcyjnym.

  Kolejny przykład pańskiej ignorancji i nieznajomości FAKTÓW.
  Szkodliwe jest chronienie kobiet przez mordowaniem własnych dzieci ?
  Co za brednie !


  @Moje myślenie jest bardzo pożyteczne, ponieważ pozwolenie Polkom do usuwania niechcianych płodów pod warunkiem ówczesnego porozmawiania z psychologiem na ten temat i poznania powodów takiej decyzji pozwoliłoby na wypracowanie skutecznych metod do zachęcania Polek, ale nie zmuszania, do urodzenia dzieci.

  Pańskie myślenie jest w najwyższym stopniu szkodliwe, ponieważ skutkuje śmiercią tysięcy dzieci w Polsce, a milionów w innych krajach.
  I co pan w tej materii zrobił ?
  Do poczęcia dzieci nikt kobiet nie zmusza, a wymaganie odpowiedzialności za własne postępowanie jest, jak napisałem, elementarzem prawa w cywilizacji, w której pan żyjesz. No, chyba nie, sądząc po tych bredniach powyżej.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Wojo 14.02.2020, 9:29

  @Jakie konsekwencje? Konkretnie!

  Ano takie, pozbawiony wyobraźni człowieku, że za chwilę ktoś sobie wyduma szkodliwość Twojego istnienia dla kogoś, czegoś i usunięcie cię nie jest zabójstwem tylko dobrym czynem. To się już dzieje, bo przecież ziemia, rośliny, zwierzęta cierpią, z powodu pańskiego istnienia.

  @W USA kobiety już od dłuższego czasu ...


  @W USA kobiety już od dłuższego czasu z aborcją nie mają problemów i jakoś ten kraj nie upada.

  Prezydent Donald Trump wziął udział w waszyngtońskim Marszu dla Życia. To największa manifestacja pro life na całym świecie. Amerykański przywódca podkreślił, że jest zwolennikiem „prawa do życia”, a dzieci są cennym i świętym darem od Boga.

  Ulicami Waszyngtonu przeszedł 47 Marsz dla Życia, w którym uczestniczyły setki tysięcy osób popierających ochronę życia od poczęcia. Tegoroczna manifestacja przejdzie do historii, ponieważ to pierwsze tego typu wydarzenie, w którym wziął udział prezydent Stanów Zjednoczonych. W swoim wystąpieniu Donald Trump podkreślał, że jest dumny z obecności na Marszu dla Życia, a jego poglądy są pro life. „Nienarodzone dzieci nigdy nie miały silniejszego obrońcy w Białym Domu” – powiedział.

  Amerykański przywódca podziękował za zaproszenie do wzięcia udziału w manifestacji i podkreślił, że wszystkie „matki są bohaterami”, a zwolennicy ochrony życia „sprawiają, że misją naszego życia jest szerzenie łaski Bożej”. Donald Trump prosił, aby każdy z uczestników Marszu zawsze bronił życia od poczęcia.

  „Chrońcie prawo każdego dziecka, urodzonego i nienarodzonego, do wypełnienia swojego życia – daru od Boga” – apelował prezydent. Jednocześnie podziękował wszystkim młodym osobom za przyjazd i udział w wydarzeniu. „Młodzi ludzie są sercem Marszu, a to wasze pokolenie czyni Amerykę prorodzinnym narodem” – mówił.

  Donald Trump w swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na konieczność walki w obronie życia. „Wszyscy dzisiaj rozumiemy odwieczną prawdę: każde dziecko jest cennym i świętym darem od Boga. (…). Razem musimy pielęgnować i bronić świętości i godności ludzkiego życia. Kiedy trzymam w rękach noworodka, wiem jak bezgraniczną miłość niesie w rodzinie” – podkreślał prezydent.

  Podczas przemówienia, Trump przypomniał działania, które podjął podczas swojej pierwszej kadencji, które miały na celu ochronę życia i zmniejszenie liczby dokonywanych aborcji. Obiecał, że jego administracja nadal będzie bronić życia i prawa do sprzeciwu wobec aborcji. „Razem jesteśmy głosem dla pozbawionych głosu” – kontynuował.

  Prezydent przypomniał także stanowisko Partii Demokratycznej w sprawie aborcji. „Demokraci przyjęli najbardziej radykalne i skrajne stanowiska jakie widzieliśmy od dziesięcioleci” – mówił. Dodał, że to za sprawą Demokratów Kongres głosował nad legalizacją późnej aborcji, a także sprzeciwiał się wprowadzeniu nakazu ratowania dzieci, które przeżyły własną aborcję.

  Donald Trump złożył życzenia wszystkim matkom stwierdzając, że są bohaterkami. „Każda osoba jest warta ochrony i wiemy, że każda ludzka dusza pochodzi od Boga, a każde ludzkie życie urodzone i nienarodzone jest stworzone na święty obraz wszechmogącego Boga” – podkreślił zdecydowanie prezydent USA. „Nie wiemy co osiągną nasi nienarodzeni obywatele. Ale wiemy, że każde życie przynosi miłość na ten świat, każde dziecko przynosi radość rodzinie. Każda osoba jest warta ochrony” – mówił.

  Portal LifeSiteNews.com zauważa, że Donald Trump jest uważany w Stanach Zjednoczonych za największego w historii urzędu „przyjaciela ruchu pro life”.

  Jako prezydent, Trump przywrócił i rozszerzył zakaz wspierania finansowego zagranicznych organizacji zaangażowanych w promocję aborcji. Dzięki tej decyzji, ogromne fundusze straciła znana klinika aborcyjna Planned Parenthood. Trump uchylił również przepisy z czasów Baracka Obamy, które umożliwiały poszególnym stanom wsparcie tego typu organizacji, a także zakazał zmuszania do współfinansowania aborcji z planów ubezpieczenia zdrowotnego.

  Ponadto administracja Białego Domu konsekwentnie pracuje nad obroną życia i przeciwdziałaniem aborcji na agendzie ONZ. Jednym z postulatów jest walka z coraz częściej powtarzanym sformułowaniem, które określa aborcję jako „prawo człowieka”. Warto dodać, że 22 stycznia prezydent zdecydował, że każdego roku w USA obchodzony będzie „Narodowy Dzień Świętości Ludzkiego Życia”.

  Źródło: LifeSIteNews.com

  Read more: http://www.pch24.pl/donald-trump-na-marszu-dla-zycia--kazde-dziecko-jest-cennym-i-swietym-darem-od-boga,73584,i.html#ixzz6DuntOUva
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 14.02.2020, 11:49

  @W USA kobiety już od dłuższego czasu z aborcją nie mają problemów i jakoś ten kraj nie upada.

  Prezydent Donald Trump wziął udział w waszyngtońskim Marszu dla Życia. To największa manifestacja pro life na całym świecie. Amerykański przywódca podkreślił, że jest zwolennikiem „prawa do życia”, a dzieci są cennym i ...


  "„Nienarodzone dzieci nigdy nie miały silniejszego obrońcy w Białym Domu” – powiedział."

  Mówić o to on może dużo, ale od tej mowy prawo w USA się nie zmienia i w USA kobiety maja prawo do aborcji.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 14.02.2020, 11:52

  @W USA kobiety już od dłuższego czasu z aborcją nie mają problemów i jakoś ten kraj nie upada.

  Prezydent Donald Trump wziął udział w waszyngtońskim Marszu dla Życia. To największa manifestacja pro life na całym świecie. Amerykański przywódca podkreślił, że jest zwolennikiem „prawa do życia”, a dzieci są cennym i ...


  "Warto dodać, że 22 stycznia prezydent zdecydował, że każdego roku w USA obchodzony będzie „Narodowy Dzień Świętości Ludzkiego Życia”."

  Z którego dnia zostaną wyłączeni wrogowie USA jak np. Soleimani, czyli hipokryzja pełną gębą.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 14.02.2020, 10:59

  @Jakie konsekwencje? Konkretnie!

  Ano takie, pozbawiony wyobraźni człowieku, że za chwilę ktoś sobie wyduma szkodliwość Twojego istnienia dla kogoś, czegoś i usunięcie cię nie jest zabójstwem tylko dobrym czynem. To się już dzieje, bo przecież ziemia, rośliny, zwierzęta cierpią, z powodu pańskiego istnienia.

  @W USA kobiety już od dłuższego czasu ...


  "Ano takie, pozbawiony wyobraźni człowieku, że za chwilę ktoś sobie wyduma szkodliwość Twojego istnienia dla kogoś, czegoś i usunięcie cię nie jest zabójstwem tylko dobrym czynem. To się już dzieje, bo przecież ziemia, rośliny, zwierzęta cierpią, z powodu pańskiego istnienia."

  W krajach, gdzie aborcja jest prawem kobiety, nikt nie duma w ten sposób, bo istnieją prawa człowieka, człowieku o wybujałej wyobraźni.

  "To tylko świadczy o brakach w pańskiej wiedzy na temat tego, co się dzieje w USA, a szczególnie na zachodnim wybrzeżu. Owszem, ten kraj upada (…)"

  Yhy, osoby homoseksualne mogą zawierać związki małżeńskie i adoptować dzieci, kobiety mają prawo do aborcji, a Polskę to prędzej Putin zaanektuje niż USA upadnie, panie świetnie zorientowany.

  "Ciemny i zacofany to jesteś pan i panu podobni."

  Różnica między nami będzie taka, że ja nikogo nie znieważam w przeciwieństwie do ciebie. Zacofanie mentalne w Polsce istnieje i jest to faktem i faktem jest, że młode, kosmopolityczne pokolenie zwalczy w swoim czasie to mentalne zacofanie, jak to zrobił umiejętnie Mickiewicz i weszliśmy w ramy romantyzmu.

  "Z medycznego punktu widzenia nie ma CIENIA wątpliwości, że jest nim moment poczęcia."

  Nie ma żadnego konsensusu medycznego stwierdzającego, że człowiek powstaje w momencie poczęcia, jeżeli nawet lekarze są zdolni zgodzić się, że życie ludzkie powstaje w momencie poczęcia, to nie ma konsensusu do tego, kiedy powstaje człowiek i nie zapowiada się, aby w najbliższym czasie taki konsensus powstał, dlatego w krajach rozwiniętych i niezacofanych mentalnie aborcja jest prawem kobiety.


  "Owszem, zmienia. Od momentu kiedy działają organizacje takie jak Stop Aborcji zasadniczo zmienił się stosunek do zbrodni aborcji dużej części Polek i Polaków."

  To się nazywa: pobożne życzenie. A przede wszystkim aborcja nie jest zbrodnią, bo w polskim systemie prawnym aborcja jest dopuszczalna pod pewnymi warunkami, a skoro jest dopuszczalna, to nie może być zbrodnią, a nadużywanie pojęcia zbrodni w odniesieniu do aborcji oznacza, że pojęcia w ogóle nie rozumiesz.

  "Szkodliwe jest chronienie kobiet przez mordowaniem własnych dzieci ?"

  Absurdalność tego pytania w kontekście rozmowy o aborcji jest oczywista. Aborcja przede wszystkim nie jest dzieciobójstwem w polskim kodeksie karnym, zresztą dzieciobójstwo jest przestępstwem uprzywilejowanym, bo bierze się pod uwagę szok poporodowy kobiety. Natomiast aborcja nie jest porodem, abyśmy mówili o dzieciobójstwie, aborcja to nic innego jak usuniecie płodu z ciała kobiety. Kobieta nie rodzi dziecka, ale usuwa się płód z jej ciała, panie od znajomości faktów.


  "Pańskie myślenie jest w najwyższym stopniu szkodliwe, ponieważ skutkuje śmiercią tysięcy dzieci w Polsce, a milionów w innych krajach."

  Moje myślenie jest bardzo pożyteczne, ponieważ pozostaje w rzeczywistości i nie jest zlepkiem wydumanych dyrdymałów w przeciwieństwie do twojego myślenia. Były, są i będą kobiety, które nie chcąc mieć dzieci z różnych przyczyn będą dążyły przez różne środki do abortowania płodu. Pozwolenie w Polsce na aborcje kobietom, którą poprzedzała by rozmowa ze specjalistom, pomogło by zbadać motywy takich kobiet i ustalić czy nie są pod wpływem osób trzecich, jak również pozwoliłoby wypracować skuteczne metody do zachęcania kobiet, aby zdecydowały się jednak na poród. Twoje myślenie natomiast niczego nie zmieni i wycieczki kobiet do krajów aborcyjnych nie stracą na atrakcji.


  "Do poczęcia dzieci nikt kobiet nie zmusza, a wymaganie odpowiedzialności za własne postępowanie jest, jak napisałem, elementarzem prawa w cywilizacji, w której pan żyjesz. No, chyba nie, sądząc po tych bredniach powyżej."

  A czy ktoś tu stwierdził, że ktokolwiek zmusza kobiety do poczęcia? Kobiety nawet stosują antykoncepcję, aby do poczęcia nie doszło, lecz antykoncepcja, bywa nieskuteczna i dochodzi do niechcianego poczęcia. Dlatego że kobiety uznają to poczęcie jako niechciane, decydują się płody usunąć ze swojego ciała. Nie chcą ponosić odpowiedzialności za coś, czego nie chciały. Natomiast twoje myślenie nakazuje ponosić odpowiedzialność kobietom za to, czego nie chciały, podczas gdy mają możliwość pozbyć się tego, czego nie chciały, bo seks uprawiały dla przyjemności, a nie dla prokreacji; seks uprawia się również dla przyjemności, a nie tylko z myślą o poczęciu nowego życia, które czasami system odpornościowy kobiety traktuje jak nowotwór konieczny do unicestwienia.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 14.02.2020, 0:28

  Powtarza pan bezmyślnie brednie aborcjonistów.
  Aborcja jest zabójstwem człowieka rozwijającego się w łonie kobiety.
  Prawo jest tworzone przez ludzi, często jest zgniłym kompromisem politycznym między ludźmi o skrajnie odmiennych poglądach własnych, dlatego nie można go traktować bezwzględnie jako źródło prawdy i etyki.
  Obarczanie odpowiedzialnością za poczęte dzieci ludzi, którzy z ...


  "Obarczanie odpowiedzialnością za poczęte dzieci ludzi, którzy z ich poczęciem nie mają nic wspólnego jest nieodpowiedzialne i nielogiczne."

  No i wyszło, że posługuje się prawdą, bo w przeciwieństwie do ciebie ją cenię. Nie chcecie ponosić odpowiedzialności za niechciane dzieci, które w Polsce się rodzą, bo kobiet nie stać na to, aby skutecznie pozbyć się niechcianych płodów. Twoje myślenie podobne jest do myślenia tyrana: będzie tak jak ja chcę i za nic nie będę ponosił żadnej odpowiedzialności. Bardzo przykre jest, że Polska pozostaje krajem mentalnie zacofanym, ale to nic nadzwyczajnego pod słońcem, nowe pokolenie wszystko zmieni, a szczególnie wtedy, gdy twoje będzie na wymarciu. Nawet epoki literackie przychodziły do Polski z opóźnieniem przez, jak to słusznie dostrzegł Mickiewicz, szkieletów ludy.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Wojo 14.02.2020, 9:02

  "Obarczanie odpowiedzialnością za poczęte dzieci ludzi, którzy z ich poczęciem nie mają nic wspólnego jest nieodpowiedzialne i nielogiczne."

  No i wyszło, że posługuje się prawdą, bo w przeciwieństwie do ciebie ją cenię. Nie chcecie ponosić odpowiedzialności za niechciane dzieci, które w Polsce się rodzą, bo kobiet nie stać na to ...


  Człowieku, kiedy do twojej zaczadzonej, tępej pały dotrze, że odpowiedzialność za dowolny czyn ponosi ten, kto się go dopuścił ? Chyba tylko sąd może skutecznie to panu wyperswadować.

  Czy znana jest jakaś organizacja ateistów, która opiekuje się kobietami w ciąży, oferuje im pomoc ?
  Hipokryci.

  A może jest jakaś organizacja ateistów oferująca konsultacje psychologiczne odwodzące zdesperowane kobiety w ciąży od aborcji ?
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|tia 14.02.2020, 11:19

  Człowieku, kiedy do twojej zaczadzonej, tępej pały dotrze, że odpowiedzialność za dowolny czyn ponosi ten, kto się go dopuścił ? Chyba tylko sąd może skutecznie to panu wyperswadować.

  Czy znana jest jakaś organizacja ateistów, która opiekuje się kobietami w ciąży, oferuje im pomoc ?
  Hipokryci.

  A może jest jakaś organizacja ateistów oferująca ...


  Poczęcie w sytuacji, gdy nie jest pożądane, nie jest czynem, którego ktoś by się dopuścił. Poczęcie może zaistnieć nawet w sytuacji stosowania antykoncepcji, a zatem w Polsce jest tak, że kobieta majętna pojedzie np. do Czech i pozbędzie się tego, co w jej oczach niepożądane. Niemajętna kobieta kupi jakieś środki farmakologiczne, a inna urodzi i porzuci, a czasem to porzucenie będzie skutkowało śmiercią urodzonego dziecka. Tego można byłoby uniknąć, gdyby w Polsce zacofania mentalnego nie było i kobiety miałyby prawo do aborcji jak w krajach rozwiniętych i niezacofanych mentalnie. Reasumując, twoje myślenie niczego nie zmieni, nie uzdrowi świata wg twojego widzimisię. Twoje myślenie w tej sprawie i w odniesieniu do Polski jedynie sprawia, że Polska w tej sprawie pozostaje w stagnacji. Zapewne w niedalekiej przyszłości się to zmieni, bo młode pokolenie całkiem inaczej podchodzi do sprawy, przede wszystkim młode pokolenie coraz mniej daje się nabrać na propagandę katolicką i religijną w ogóle.
  Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
  Odpowiedz
 • Re: Szokujące słowa polskich aborcjonistów. Co myślą o dzieciach?|Annbis 13.02.2020, 17:29
  "Dzisiaj słyszałam historię. To jest historia położnych pielęgniarek, które pracują w szpitalach w Polsce. One opowiedziały mi historie kobiet,które miały przeprowadzone aborcje, a dzieci miały około 30 tygodnia. Gdy aborcja nie udała się, dzieci były wkładane do wiadra, do pojemnika z formaliną.
  To się dzieje tutaj!
  To się dzieje w Waszym kraju! To się nie dzieje gdzie indziej! To się dzieje w Waszym kraju katolickim!
  Co ludzie robią w tej sprawie? Co Wy zamierzacie zrobić z tym?
  Małe dzieci są topione w Waszych szpitalach. Dzieci, które przeżyłyby z małą pomocą; żyłyby normalnie.
  Jedna z tych osób pracujących, pielęgniarek opowiedziała swoją historię, te wszystkie historie - w Parlamencie. I nic się nie wydarzyło.
  Wiecie dlaczego?
  Polski Parlament potrzebuje polskich ludzi, którzy w to uwierzą".
  Abby Johnson, amerykańska aktywistka anty-aborcyjna podczas spotkania w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach:

  https://www.pch24.pl/porzuccie-kompromis-z-aborcja--caly-swiat-na-was-patrzy--polsko--mocne-swiadectwo-abby-johnson,73974,tv.html
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook