Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!

dodano: 11.06.2021, 13:04
akcje wątku: drzewko

Autor: Semper Fidelis

Zawsze wierny.

https://youtu.be/qWI0YiSmTKs

Wyłącz TV, włącz myślenie!

• Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Bozon Higgsa 11.06.2021, 14:03
    Zapewne sprawia to rtęć i aluminium które są w nich zawarte w ogromnych ilościach ;)
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Semper Fidelis 11.06.2021, 14:07

Zapewne sprawia to rtęć i aluminium które są w nich zawarte w ogromnych ilościach ;)

O, cześć! Kopę lat ;)
    Zawsze wierny.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Bozon Higgsa 11.06.2021, 14:09

O, cześć! Kopę lat ;)

Z wzajemnością - powitał, powitał.
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|zaraz_zaraz 11.06.2021, 14:53

Rtęć i aluminium wymaga specjalnych magnesów tzw. magnesów zhakowanych, do których wytworzenia potrzebna jest krew menstruacyjna samca nietoperza.
    Samochodem dotrzesz cię do celu. Chyba,że cel jest nieosiągalny.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Wniosek 11.06.2021, 16:07
    Podobnych nagrań jest dużo więcej. Jest też nagranie kobiety ze szpitala. Tyle, że więcej jest takich, w których ludzie są namagnesowani jedynie w miejscu szczepienia, całe ciało jest dużo rzadsze.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Bozon Higgsa 11.06.2021, 22:44

Podobnych nagrań jest dużo więcej. Jest też nagranie kobiety ze szpitala. Tyle, że więcej jest takich, w których ludzie są namagnesowani jedynie w miejscu szczepienia, całe ciało jest dużo rzadsze.

Ba.
    Jest nawet film dokumentalny ukazujący jak stacja bojowa rozwala całą planetę.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Wniosek 12.06.2021, 18:41

Ba.
    Jest nawet film dokumentalny ukazujący jak stacja bojowa rozwala całą planetę.

Moim zdanie to nie ja lub Pan powinniśmy się tym zajmować i zakładać fałszywość lub prawdziwość. Niech to bezpośrednio sprawdzą ludzie kompetentni, którzy powinni dbać o bezpieczeństwo tych preparatów.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Miecz Damoklesa 11.06.2021, 16:53
    O kurła. Magneto na żywo :D
    https://i.gifer.com/7BOB.gif
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Sebinus 11.06.2021, 17:50
    Ehhhh coś nie pozyskałem mocy magnetyzmu po pierwsze dawce meh
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Duinne 11.06.2021, 17:52
    Ja jestem juz po drugiej dawce, i jedyne, co mnie przyciaga, to szafka, gdzie trzymam ciasto.
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Altek 11.06.2021, 20:28

Ja jestem juz po drugiej dawce, i jedyne, co mnie przyciaga, to szafka, gdzie trzymam ciasto.

co to za ciasto ma taką moc?
    Człowiek jest istotą dramatyczną. J. Tischner
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Bjørne Kastjerne 11.06.2021, 20:30

Ja jestem po 2. dawce i przyciągam puszki z piwem w Żabce ;-)
    „Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich” — Andrzej Sapkowski, Krew elfów
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Miecz Damoklesa 12.06.2021, 17:58

Metalowa? :D
    ***** *** | Nie będą nas strugacze mebli pouczać w kwestiach światopoglądowych.
    Odpowiedz
  • Re: Szczepionki namagnesowują ludzi! Dowód NA ŻYWO podczas wystąpienia pielęgniarki!|Altek 11.06.2021, 20:37
    Włącz telewizję, są reklamy.

Skarpety wełniane z wkładką magnetyczną - magnetoterapia

https://vitamarket.pl/pic/Skarpety-welniane-z-wkladka-magnetyczna-magnetoterapia-p11676_big.jpg
    Człowiek jest istotą dramatyczną. J. Tischner
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook