Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety

dodano: 28.08.2015, 1:06
akcje wątku: drzewko

Autor: Słowianka

Spustoszenie organizmu szczepionką przeciw HPV najlepiej oddają wypowiedzi młodych Dunek w reportażu na stronie:  http://gloria.tv/media/gxTD3KwD2ka 

Podajcie ten link dalej, żeby rodzice i młodzi dowiedzieli się o możliwych konsekwencjach tej szczepionki.

Tyle cierpienia w tak młodym wieku. Nikt im nie powiedział, że przed HPV można ochronić się nie wchodząc w kontakty z zarażonymi mężczyznami. Zniszczone młodzieńcze marzenia i życie w ciągłej "nicości" bólu i omdleń. 

W filmie podaje się też statystykę zachorowań poszczepiennych. Dlatego każdy z nas łatwo może ustalić ile  chorych dziewcząt w Polsce bedzie przybywać co roku od tego roku, bo władze RP wprowadziły obowiązek szczepienia wszystkch nastolatek przeciw wirusowi HPV, który roznoszony drogą płciową przez mężczyzn (u nich nie ma skutków ubocznych po zakażeniu) może (ale nie musi) spowodować rozwój raka szyjki macicy.

Posłowie i senatorowie nie wpadli na pomysł, żeby przeprowadzić kampanię na rzecz czystości przedmałżeńskiej i wierności małżeńskiej, które chronią najskuteczniej i NAJTANIEJ. Do tego zafundowali naszemu społeczeństwu nieuleczalną chorobę ( jak na dziś nawet na "zachodzie" władze nie troszczą się o te chore), wyniszczającą nastolatki i kobiety, które zostaną zaszczepione pod przymusem  szczepionką HPV. 

W krajach zachodniej Europy te szczepienia są dobrowolne.

 • Re: Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety|Gaius Marius 28.08.2015, 11:18
  Współczesna wiedza naukowa jest taka, że z HPV zetknie się prędzej, czy później każdy. Dla mnie to jest kłamstwo pokrewne temu rozpowszechnianemu tu i ówdzie w Afryce, że pomarańcze zapobiegają AIDS.
  A jakem go ciął z góry bez hełm, gdzie mi się topór zatrzymał? Na zębach się zatrzymał. Albo nie?
  Odpowiedz
 • Re: Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety|Teofila (w podróży) 28.08.2015, 14:40
  ^
  Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
  Odpowiedz
 • Re: Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety|osiol 28.08.2015, 20:09
  Odpowiedz
 • Re: Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety|Słowianka 29.08.2015, 1:11
  do @ Datura:
  nim napiszesz swoje osądy poczytaj cokolwiek na Wikipedii o źródle raka szyjki macicy u KOBIET i o profilaktyce przed tą chorobą, np.:
  "Ryzyko zakażenia onkogennym typem wirusa HPV towarzyszy kobiecie od inicjacji seksualnej przez całe życie aktywności płciowej. ...
  Zapobieganie zakażeniom HPV drogą płciową obejmuje przede wszystkim współżycie płciowe z partnerami niezakażonymi HPV, a stosowanie prezerwatyw tylko nieznacznie zmniejsza prawdopodobieństwo zakażenia tym wirusem." ( za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_brodawczaka_ludzkiego )
  " Zakażenie ludzkim wirusem brodawczaka (HPV) jest koniecznie do rozwinięcia się raka szyjki macicy prawie we wszystkich przypadkach. Dwa typy wirusa: 16 i 18 są odpowiedzialne za około 70% przypadków raka szyjki macicy. ... Seks z wieloma partnerami zwiększa zagrożenie tą chorobą. Z reguły ujawnia się w odległym czasie od stosunku seksualnego, podczas którego kobieta została zarażona." (za: https://pl.wikipedia.org/wiki/Rak_szyjki_macicy )

  U mężczyzn części ciała o nazwie "szyjka macicy" nie ma, a wirus, wywołujący wyżej wymienioną chorobę u kobiet, pozostaje u zakażonych mężczyzn w fazie tzw.latencji, innymi słowy nie ujawnia się.
  Wirusów HPV jest wiele, ale w załączonym filmie o szczepionkach przeciw HPV chodzi o typy wywołujące raka szyjki macicy.

  Przy okazji, w szkole uczyło się dawniej, że zagrożeniem rozwiązłości są choroby weneryczne, ale nikt wtedy, a dziś prawie wcale nie mówi o tym, że rak szyjki macicy wywołany jest przede wszystkim brakiem czystości przedmałżeńskiej i wierności małżeńskiej. Obowiązuje raczej zasada: "rób ta co chce ta", ale wcześniej zaszczep się przed HPV.
  Odpowiedz
 • Re: Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety|itsak 26.04.2017, 6:28
  Jak sie przedstawia darmowy program szczepień? czy coś takiego jeszcze jest możliwe?
  Odpowiedz
 • Re: Szczepionka HPV niszczy zdrowe dziewczynki i kobiety|erson 2.05.2017, 12:04
  "We Wrocławiu byłą taka opcja oraz bardzo wiele osób z niej skorzystało. Sam mam mieszane uczucia ponieważ odpowiednia profilaktyka pozwala wykryć komórki rakowe o wiele szybciej.
  http://rakszyjkimacicy.net.pl/szczepionka-raka-szyjki-macicy/
  Trzeba również wziąć pod uwagę to,ze hpv nie jest jedynym czynnikiem mogącym powodować raka"
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook