Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Swój portret RAZ zilustrowal okładką obszczymurskiej książki "Jakie piękne samobójstwo"...

dodano: 8.10.2014, 21:24
akcje wątku: drzewko

Niestety swoje "pisarskie" samobójstwo Ziemkiewicz rozklada na etapy. Zrobiłby to RAZ, a dobrze.

• Re: Swój portret RAZ zilustrowal okładką obszczymurskiej książki "Jakie piękne samobójstwo"...|Leśnodorski 8.10.2014, 21:29
    http://ziemkiewicz.dorzeczy.pl/id,4445/Shit-happened-czyli-jak-sie-dalem-wydymac-Onetowi-ku-przestrodze.html
    Zanim dał si wydymać myślałem, że zamieści opis lewatywy, którą sobie zrobił.
    Odpowiedz
  • Re: Swój portret RAZ zilustrowal okładką obszczymurskiej książki "Jakie piękne samobójstwo"...|Leśnodorski 8.10.2014, 21:32
    Jo... Ten sam, ale jakby inny :)
    Odpowiedz
  • Re: Swój portret RAZ zilustrowal okładką obszczymurskiej książki "Jakie piękne samobójstwo"...|Leśnodorski 8.10.2014, 21:35
    Tak jest, Noldorze, to ja.
    Odpowiedz
  • Re: Swój portret RAZ zilustrowal okładką obszczymurskiej książki "Jakie piękne samobójstwo"...|Leśnodorski 8.10.2014, 21:39
    Jak można mieć wątpliwości? Jestem ALi tej wersji będę się trzymał.
    Odpowiedz
  • Re: Swój portret RAZ zilustrowal okładką obszczymurskiej książki "Jakie piękne samobójstwo"...|Leśnodorski 8.10.2014, 22:11
    Ma Pan rację. Języka trzeba bronić...Sorry.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook