Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Sukces homofobii – prawosławni obronili Gruzję przed marszem pederastów

dodano: 7.06.2013, 8:07
akcje wątku: drzewko

Jan Bodakowski

Sukces homofobii – prawosławni obronili Gruzję przed marszem pederastów

 

Ponad dziesięć tysięcy mieszkańców Tbilisi, pod wodzą prawosławnych duchownych, rozbiło kilkunastoosobową demonstracje pederastów. W wyniku zamieszek, 17 maja, zostało rannych 28 osób. Manifestacja pederastów miała się odbyć z okazji Światowego Dnia Walki z Homofobią. Okazało się że Gruzini wolą obchodzić Światowy Dzień Homofobii.

 

Pomysł organizacji parady pederastów potępił lider prawosławia w Gruzji katolikos Eliasza II. Domagał się on, by władze krajowe i samorządowe zakazały propagowania homoseksualizmu. Sam zaś homoseksualizm uznał za „niemoralność i chorobę”, a marsze pederastów za ciężki grzechNowy premier Gruzji Bidzina Iwaniszwili nie zgodził się ze stanowiskiem cerkwi i zapowiedział zapewnienie ochrony dla marszu pederastów.

 

By nie dopuścić do homoseksualnej demonstracji, mieszkańcy Tbilisi zaatakowali pederastów. By nie dopuścić do linczu, policja wywiozła pederastów. W czasie ucieczki autobus z pederastami został zaatakowany przez homofobiczny tłum. W wyniku walk zostało rannych 28 osób.

 

Homofobiczni mieszkańcy stolicy Gruzji przyszli na blokadę pederastów wyposażeni dewocjonalia i homofobiczne transparenty: „Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”, „Demokracja nie oznacza niemoralności”, „Nie chcemy Sodomy i Gomory”. Homofobie mieszkańców Tbilisi potępiły władze Gruzji (premier Iwaniszwili i jego wróg prezydent Saakaszwili).

 

W zeszłym roku na ulicach stolicy Gruzji miały podobne, ale o wiele łagodniejsze wydarzenia. Siła tegorocznych protestów wynikała ze wsparcia duchowieństwa. Dodatkowo w Gruzji pederastów chroniła policja. W innych krajach post sowieckich zazwyczaj to policja pacyfikuje parady pederastów. Przed kilkoma tygodniami w Rosji zakazano demonstracji propagujących homoseksualizm. Parad pederastów nie tolerują władze Ukrainy i Białorusi.

 

Jan Bodakowski

za new.org.pl Wojciech Wojtasiewicz

tekst na ten temat ukazał się pierwotnie na portalu Prawy.pl http://www.prawy.pl/

film z zamieszek

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_f4lMuAhORU

 

  • Re: Sukces homofobii – prawosławni obronili Gruzję przed marszem pederastów |Iskaral Krost 10.06.2013, 9:46
    Ofiary.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook