Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Tzw. "Strajk Kobiet"

dodano: 22.11.2020, 9:14
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

• Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|tia 22.11.2020, 10:14
    Jak na razie żadna z tych kobiet nie twierdzi, że chce zabijać dzieci - nie ufaj kłamstwom, Teofilo, bo prawda cię nie wyzwoli.
    Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Reszoter 22.11.2020, 11:52

Jak na razie żadna z tych kobiet nie twierdzi, że chce zabijać dzieci - nie ufaj kłamstwom, Teofilo, bo prawda cię nie wyzwoli.

Emotyczna Teofila uwierzy w każdą bzdurę.
    “That which can be asserted without evidence, can be dismissed without evidence” ― Christopher Hitchens
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Adalbert1241 22.11.2020, 13:47

Znak znaczy Szanowny Panie.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Teofila (w podróży) 22.11.2020, 16:34

Jasne, jasne.

One tylko chcą te poduchy spod spódnicy móc wyjmować w dogodnym dla siebie momencie.

I nic nikomu do tych poduch, bo to "ich ciało, ich macica"...
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|tia 22.11.2020, 16:36

Jasne, jasne.

One tylko chcą te poduchy spod spódnicy móc wyjmować w dogodnym dla siebie momencie.

I nic nikomu do tych poduch, bo to "ich ciało, ich macica"...

A ty byś chciała, aby ktokolwiek obcy, wbrew twojej woli, rozporządzał twoim ciałem i macicą?
    Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Teofila (w podróży) 22.11.2020, 16:51

A ty byś chciała, aby ktokolwiek obcy, wbrew twojej woli, rozporządzał twoim ciałem i macicą?

No pszeesz wyraziłam już wyżej swoje zdanie co do mojego ciała, mojej macicy, jak również mojej poduchy.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|tia 22.11.2020, 17:48

No pszeesz wyraziłam już wyżej swoje zdanie co do mojego ciała, mojej macicy, jak również mojej poduchy.

Raczej nie wyraziłaś lub masz problemy ze stosowaniem zaimków. Jednak teraz wiem, że też ci się nie podoba, aby ktokolwiek obcy rozporządzał, wbrew twojej woli, twoim ciałem i macicą.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|plus ujemny 22.11.2020, 17:51

Raczej nie wyraziłaś lub masz problemy ze stosowaniem zaimków. Jednak teraz wiem, że też ci się nie podoba, aby ktokolwiek obcy rozporządzał, wbrew twojej woli, twoim ciałem i macicą.

Może niech to  Twp  napisze w mowie Shakespeare'a, w której jest biegła…
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Student Szymon: Wszechświat ma obrzeża i krawędzie.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Teofila (w podróży) 22.11.2020, 19:43

A jakże, tak właśnie dokładnie jest: nie podoba mi się, żeby ktokolwiek rozporządzał wbrew mojej woli moim ciałem i moją macicą.

I szkoda tylko, że pan nie wie, że moje dziecko nie jest ani moim ciałem, ani macicą.

To wprost niewyobrażalne braki w wiedzy z dziedziny biologii.

I szkoda również, że nie wie pan, iż nikt nie może rozporządzać według swojej woli życiem ludzkim.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|plus ujemny 22.11.2020, 19:51

A jakże, tak właśnie dokładnie jest: nie podoba mi się, żeby ktokolwiek rozporządzał wbrew mojej woli moim ciałem i moją macicą.

I szkoda tylko, że pan nie wie, że moje dziecko nie jest ani moim ciałem, ani macicą.

To wprost niewyobrażalne braki w wiedzy z dziedziny biologii.

I szkoda również ...

nikt nie może rozporządzać według swojej woli życiem ludzkim

A chto mówi, że może?
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Teofila (w podróży) 23.11.2020, 17:48

nikt nie może rozporządzać według swojej woli życiem ludzkim

A chto mówi, że może?

A jakie znaczenie ma to, kto tak mówi?

Mówić, panie dzieju, to można najróżniesze rzeczy.

Haniebna rzecz jest natomiast taka, że jest wielu takich, którzy rozporządzają życiem ludzkim wedle swojej woli.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|plus ujemny 23.11.2020, 18:10

A jakie znaczenie ma to, kto tak mówi?

Mówić, panie dzieju, to można najróżniesze rzeczy.

Haniebna rzecz jest natomiast taka, że jest wielu takich, którzy rozporządzają życiem ludzkim wedle swojej woli.

O samobójcach też donna mówi (a raczej pisze)?
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Zenek Pereszczako 22.11.2020, 13:15
    Ona sama kłamie, na potrzeby ukochanej partii i instytucji.
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|Adalbert1241 22.11.2020, 13:48

Ona sama kłamie, na potrzeby ukochanej partii i instytucji.

Mówi prawdę. :P
    Odpowiedz
  • Re: Tzw. "Strajk Kobiet"|pismac 22.11.2020, 13:53

Mówi prawdę. :P

Chyba trzeciego typu :/
    „Nie paliłeś dawniej tyle co dziś. Zapałka ci drży, nielekko nam iść”.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook