Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Środowiska kombatanckie już od dawna wspierają Marsz ...

dodano: 12.11.2018, 23:08
akcje wątku: drzewko

Na pohybel żenującym celebrytom i ich lewackim pachołom próbującym blokować ...

 

https://www.gosc.pl/doc/1012903.Weterani-nie-chca-blokad-Marszu-Niepodleglosci

 

"...   Chcemy wiedzieć z jakich powodów zawiodły nas państwo, policja i media. Czemu wpuszczono do centrum stolicy stu kilkudziesięciu niemieckich zadymiarzy z antify, przybyłych na wezwanie środowisk związanych z Porozumieniem 11 listopada i „Krytyką Polityczną”? To ci ludzie uzbrojeni w pałki oraz kastety grasowali po ulicy Marszałkowskie,j bijąc i kopiąc osoby niosące flagi narodowe i plując na uczestników historycznych grup rekonstrukcyjnych z epoki napoleońskiej, po czym wrócili do swojego azylu w kawiarni „Nowy Wspaniały Świat” - siedzibie „Krytyki Politycznej”.

               Dlaczego dopuszczono do tego, aby legalna manifestacja Marszu Niepodległości została zablokowana już na początku trasy zgłoszonego przemarszu przez lewacką kontrmanifestację Kolorowej Niepodległej, wspieraną w swych poczynaniach przez stołeczną policję? Kilkudziesięciu  anarchistów z Niemiec w centrum stolicy zablokowało przejście reprezentacyjnej kompanii Wojska Polskiego!..."

  • Re: Środowiska kombatanckie już od dawna wspierają Marsz ...|Miecz Damoklesa 13.11.2018, 18:35
    https://www.youtube.com/watch?v=YmmT5PDcTOs
    "W pierwszym gniewie sprzątniemy zapewne część naszych wrogów, drugie tyle wysiedlimy. (...) Wszystkich nie wymordujemy i nie przepędzimy, wszystkim też nie możemy dać pod żadnym pozorem praw obywatelskich. Co więc pozostaje? (...) Musimy odrzucić bezwzględnie niedorzeczną równość obywatelską". "Szaniec", pismo polskich nazistów, numer z 29 stycznia 1943 roku
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook