Otwarte forum dyskusyjne Frondy

[Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl

dodano: 26.05.2019, 12:54
akcje wątku: drzewko

Autor: drabinka

Zostawiłem tu drabinkę, ale gdzie ona się podziała?

bo obecny ledwo zipie i może niedługo paść.

Raz po raz pojawia się komunikat

Error 503 Backend fetch failed

• Re: [Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl|mosiu 26.05.2019, 14:21
    Może po prostu komuś się nie podoba, że jest ten portal. Tak przy okazji to odpowiedni software (można się zastanawiać nad jahia.com i onehippo.org) potrafi przyspieszyć działanie portalu nawet i 1000 krotnie. Jednak nawet jeżeli fronda jest zwykłym portalem to w dzisiejszych czasach na komputerze za 2000-5000 zł jest w stanie wyciągnąć 10-100 wyświeleń na sekundę (rozsądnie zaprojektowane zapytania do bazy, dyski NVMe,DDR4). Nie mówiąc już o tym, że wspomniany komunikat wskauzje na to, że portal jest cachowany przez pośredników, co jest też rosądnym rozwiązaniem dla samego portalu (forumek ciężko zcachować przez proxy)
    Czy w Raju można było złamać nogę ?
    Odpowiedz
  • Re: [Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl|PiSowczyk 26.05.2019, 15:18
    Biblijny chrześcijanin. Polak. Patriota. Stabilny geniusz.
    Odpowiedz
  • Re: [Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl|mosiu 26.05.2019, 15:53

https://www.youtube.com/watch?v=9ttyV5JuXXw

Mam dla ciebie topic na Twittera: "Ogniwa paliwowe przyszłością transportu samochodowego".
    Czy w Raju można było złamać nogę ?
    Odpowiedz
  • Re: [Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl|Agnes32 2.06.2019, 16:06
    Nie. Jak to się posypie, problem uzależnienia zniknie :D
    Odpowiedz
  • Re: [Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl|drabinka 25.06.2019, 23:01
    Odpowiedz
  • Re: [Error 503] Ludki #fforumkowe, czy jesteście gotowi wziąć udział w zrzutce na nowy serwer portalu fronda.pl|drabinka 2.07.2019, 20:03
    A dzisiaj wystąpił error 502.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook