Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Smoleńsk

dodano: 12.01.2011, 7:55
akcje wątku: drzewko

Autor: Grzegorz_N

http://030267.salon24.pl/267530,przestac-krecic-narodem

• Re: Smoleńsk|Zoob 12.01.2011, 7:58
    wiedziałem

takiego golasa się powinno od razu kastrować
    woda brzozowa
    Odpowiedz
  • Re: Smoleńsk|Phantom 12.01.2011, 8:15
    Co?!

To jakieś kpiny?
    Raz powiedziałem - ale mi sie durniowi porąbało.
    Odpowiedz
  • Re: Smoleńsk|Słowianka 13.01.2011, 4:34
    Czy chodzi o pojednanie między Rosją a Niemcami? Ten artykuł powinien pojawić się raczej tam, gdzie zagląda Putin i Merkel.
    Odpowiedz
  • Re: Smoleńsk|Grzegorz_N 13.01.2011, 8:59
    Fanatycy są największym zagrożeniem. Religijni, polityczni, wszystko jedno. Dziś wiele ofiar ginie na drogach, ale raczej nikt z rodzin nie obwinia zarządców dróg publicznych. Służb odpowiedzialnych za odśnieżanie. Było jasne od początku, że ta śmierć 96 osób jest skutkiem powzięcia ryzyka tylko wyłącznie decydentów polskich. Nikt zdrowo myślący nie będzie jak nietoperz latał po ścianach. Dziś, choć wszystko jasne, nadal jątrzy się i sieje nienawiść między narodami. Wstyd przed przyznaniem się do porażki, do prymitywizmu nakazuje takim Klichom i innym do siania niepokoju. To tak jak ci, co wysłali setki tysięcy niewinnych cywili na śmierć w niepotrzebnym Powstaniu Warszawskim, mieli żal do ZSRR, że nie przyszli im z pomocą. A musieli? Matka samobójcy też może oskarżać rzekę, czy jezioro, że za płytkie dno było...

dosyć!
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook