Otwarte forum dyskusyjne Frondy

satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja

dodano: 17.07.2019, 11:25
akcje wątku: drzewko

Autor: Ola

• Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|wirek 17.07.2019, 11:27
    kto go wpuścił
    Sam wszedł?

BTW, skad wiadomo, że to satanista?
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Ola 17.07.2019, 11:30

kto go wpuścił
    Sam wszedł?

Skąd wiadomo? Sam o tym mówił a poza tym nie widzisz jak się nosi, jak ubiera, nie słyszałeś co śpiewa i jak? On wyraźnie powiedział kiedyś, że jest satanistą.
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|ProjectPi v2 17.07.2019, 11:43

Skąd wiadomo? Sam o tym mówił a poza tym nie widzisz jak się nosi, jak ubiera, nie słyszałeś co śpiewa i jak? On wyraźnie powiedział kiedyś, że jest satanistą.

"On wyraźnie powiedział kiedyś, że jest satanistą."

Gdzie? Konkret poproszę.
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Annbis 17.07.2019, 12:02

"On wyraźnie powiedział kiedyś, że jest satanistą."

Gdzie? Konkret poproszę.

"Gdzie? Konkret poproszę"

- Wygoogluj sobie. Czytałam o tym i słyszałam w niejednym wywiadzie z tym nędznym nie wiadomo czym.
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Agnes32 17.07.2019, 12:08

- Wygoogluj sobie. Czytałam o tym i słyszałam w niejednym wywiadzie z tym nędznym nie wiadomo czym.

Ach, ta zazdrość...
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|ProjectPi v2 17.07.2019, 12:17

Szybki research dostarcza jedynie informacji, że ktośtam stwierdził, iż Szpak to satanista.

Sporo uwagi poświęcasz owemu "nędznemu nie wiadomo czemu" czytając i słuchając "niejednego wywiadu".
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Pryndz 17.07.2019, 12:51

Nie radzę używać produktów Google Inc. Śledzą.
    Nie do wiary, jaki świat jest duży i jak z tego nic nie wynika.
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|wirek 17.07.2019, 13:13

Jak sie nosi? jak sie ubiera? A jakie to ma znaczenie?
    Nigdzie nie slyszalem, zeby sam o sobie powiedzial, ze jest satanista.

Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Boski 17.07.2019, 15:01

Wystarczy powiedzieć "Jestem satanistą" i zostaje się z automatu satanistą?
    Zabawna pani jest :) :)
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Ola 17.07.2019, 11:32

kto go wpuścił
    Sam wszedł?

Sam wszedł powiadasz? Po to żeby zawyć?
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Annbis 17.07.2019, 11:59

kto go wpuścił
    Sam wszedł?

"kto go wpuścił? Sam wszedł?"

- Gdyby wiedział, że go kijami obiją, to by nie wszedł.
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|wirek 17.07.2019, 13:14

"kto go wpuścił? Sam wszedł?"

- Gdyby wiedział, że go kijami obiją, to by nie wszedł.

jestes chetna do obijania kijami?
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Annbis 17.07.2019, 11:32
    "satanista śpiewa w kościele Ave Maryja"

- I o to chodzi. Kto rządzi w Polsce w Kościele?
    -Konferencja Episkopatu Polski.
    I co owa Konferencja uczyni?
    - NIC.
    W takim razie kogo owa Konferencja czci?
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Ola 17.07.2019, 11:34

"satanista śpiewa w kościele Ave Maryja"

- I o to chodzi. Kto rządzi w Polsce w Kościele?
    -Konferencja Episkopatu Polski.
    I co owa Konferencja uczyni?
    - NIC.
    W takim razie kogo owa Konferencja czci?

Może być tak, że ksiądz nie zainteresował się tym kto będzie śpiewał. Może księdzu brakuje cnoty roztropności a może specjalnie to wszystko było.
    Odpowiedz
  • Re: satanista Michał Szpak śpiewa w kościele Ave Maryja|Annbis 17.07.2019, 12:06

Może być tak, że ksiądz nie zainteresował się tym kto będzie śpiewał. Może księdzu brakuje cnoty roztropności a może specjalnie to wszystko było.

"ksiądz nie zainteresował się"
    - A od czego on, ten "ksiądz" jest?

"księdzu brakuje cnoty roztropności"
    - To kto go wyświęcił na księdza? Ułomny mężczyzna nie może być wyświęcony na księdza.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook