Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Rydzyk to jednak bydle jest..

dodano: 6.12.2020, 23:19
akcje wątku: drzewko

- Bp Janiak to współczesny męczennik. Musimy się upominać o prawo i sprawiedliwość. Jakieś „filmidło” zrobią i wszyscy się trzęsą. Udowodnij winę. A ile na mnie piszą i mówią?! – grzmiał z ambony ojciec Rydzyk.

– Panie ministrze sprawiedliwości, gdybym był winny, to powinniście mnie zamknąć, powinienem siedzieć. A to, że ksiądz zgrzeszył? A kto nie ma pokus? - pytał ojciec Rydzyk.

Dlaczego ten człowiek nadal funkcjonuje publicznie?

• Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Ola 7.12.2020, 7:38
    Dlatego funkcjonuje publicznie, bo taki jest plan przeciwników Kościoła. Zacznij cytować prawdziwie katolickich księży.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 10:28

Dlatego funkcjonuje publicznie, bo taki jest plan przeciwników Kościoła. Zacznij cytować prawdziwie katolickich księży.

Takich księży?

https://www.facebook.com/100000037159693/videos/3806639669347234/
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|tia 7.12.2020, 16:19

Takich księży?

https://www.facebook.com/100000037159693/videos/3806639669347234/

Nie wiem czy akurat bym się jakoś z tym księdzem wyjątkowo sprzeczał. :D
    Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 16:34

Nie wiem czy akurat bym się jakoś z tym księdzem wyjątkowo sprzeczał. :D

Wierzę, że tobie byłoby w to graj, gdybyś miał pod ręką taką żywą zabawkę do natychmiastowego zaspokojenia, bez względu na jej samopoczucie i wszelkie okoliczności. Inaczej wygląda sprawa od strony tej zabawki. A taką byłaby Ola, gdyby wiernie słuchała swojego guru.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|tia 7.12.2020, 16:36

Wierzę, że tobie byłoby w to graj, gdybyś miał pod ręką taką żywą zabawkę do natychmiastowego zaspokojenia, bez względu na jej samopoczucie i wszelkie okoliczności. Inaczej wygląda sprawa od strony tej zabawki. A taką byłaby Ola, gdyby wiernie słuchała swojego guru.

No wiesz, ale jak on płonie, to ona, żona jego, powinna ugasić te płomienie, no chyba że jest bez serca i pozwoliłaby mu spłonąć. :D
    Prawdą jest, że bez materii niemożliwy jest foton, bo bez materii to możliwa jest, ale wyłącznie pustka, więc uczciwe stwierdzenie, że niemożliwe jest jakiekolwiek bóstwo niematerialne, które można nazwać światłością wiekuistą, będzie pośród niektórych wywoływało straszliwe drżenie szczególnie w trwodze, dlatego przerażeni prawdą nie porzucą komfortowej iluzji życia wiecznego na rzecz zderzenia się z pustką, podczas gdy takie wydarzenie jest w ogóle niemożliwe.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 16:38

No wiesz, ale jak on płonie, to ona, żona jego, powinna ugasić te płomienie, no chyba że jest bez serca i pozwoliłaby mu spłonąć. :D

Taaak. Na przykład chlusnąć wiadrem lodowatej wody. Jak myślisz, w ile minut by ochłonął?
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|tia 7.12.2020, 16:43

Taaak. Na przykład chlusnąć wiadrem lodowatej wody. Jak myślisz, w ile minut by ochłonął?

to też jest rozwiązanie - tylko ciekawe kto by zbierał wodę z paneli? :D
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 16:46

to też jest rozwiązanie - tylko ciekawe kto by zbierał wodę z paneli? :D

Ten, komu by przeszkadzała.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 16:49

Zresztą zawsze można wywabić go na dwór. Pod byle jakim pretekstem. Jak już tak płonie, że nie może wytrzymać, długo nie będzie się wzbraniał.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|tia 7.12.2020, 16:49

Myślę, że szybciej ona, bo on wkurzony na ten nieuzasadniony śmigus-dyngus miałby gdzieś, że panele puchną. :D
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 16:51

Myślę, że szybciej ona, bo on wkurzony na ten nieuzasadniony śmigus-dyngus miałby gdzieś, że panele puchną. :D

Kobiety też nie zawsze się tym przejmują. I nie wszyscy mają panele. Co dom, to obyczaj. :D
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|tia 7.12.2020, 16:58

Kobiety też nie zawsze się tym przejmują. I nie wszyscy mają panele. Co dom, to obyczaj. :D

A wiesz, że nie znam Polki, która nie przejmowałaby się w swoim domu takimi sprawami, ale fakt, nie znam wszystkich Polek. Niedawno spotkałem swoją koleżankę z jej mężem - już tyle lat po ślubie, a oni jak zakochane narzeczeństwo. Pytam ją o sekret, a ona mi na to, że jej śp. babcia ciągle jej powtarzała, że to kobieta ma obowiązek troszczyć się o małżeństwo, czyli facet musi mieć pełny żołądek i jaja puste. Ależ kobiety są mądre, chociaż nie wszystkie rzecz jasna.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Agnes32 7.12.2020, 17:33

A wiesz, że nie znam Polki, która nie przejmowałaby się w swoim domu takimi sprawami, ale fakt, nie znam wszystkich Polek. Niedawno spotkałem swoją koleżankę z jej mężem - już tyle lat po ślubie, a oni jak zakochane narzeczeństwo. Pytam ją o sekret, a ona mi na to, że jej śp ...

Był kiedyś na Głównej Frondy taki, który opowiadał, że jego matka też dokładnie tak właśnie dbała o swoje małżeństwo. Aż któregoś razu wygadał się, że teraz, kiedy przekroczyła już 80-tkę, dopadły ją wyrzuty sumienia z powodu kilku aborcji. Jej mądrość obróciła się przeciwko niej, bo tak, jak wcześniej ona sama "dbała" o małżeństwo, tak teraz ona sama z tym się boryka. Mąż olewał wtedy, olewa i teraz. Tylko synowie mają problem, bo jest przez to w fatalnym stanie psychicznym.
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|wirek 7.12.2020, 8:54
    Trudno mi się z Tobą nie zgodzić
    Odpowiedz
  • Re: Rydzyk to jednak bydle jest..|Duinne 7.12.2020, 9:17
    Jaki Kosciol, tacy meczennicy. Kiedys ks Popieluszko, teraz Janiak.
    I’ll be in the way guys yell when they’re mad an’—I’ll be in the way kids laugh when they’re hungry n’ they know supper’s ready. An’ when our folks eat the stuff they raise an’ live in the houses they build - J. Steinbeck "The Grapes of Wrath"
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook