Otwarte forum dyskusyjne Frondy

RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW

dodano: 24.10.2017, 19:00
akcje wątku: drzewko

https://www.youtube.com/watch?v=rynh_Xye7Ys

Faryzeizm? Obłuda katolików? A może podwójne standardy krytyków katolików?

• Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 19:14
    Mam pytanie... jaki ma byc rezultat tej szopki?

Kilka miliardow zdrowasiek klepnietych I co z tego ma wyjsc???
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|zwyczajny katolik 24.10.2017, 19:27

Mam pytanie... jaki ma byc rezultat tej szopki?

Kilka miliardow zdrowasiek klepnietych I co z tego ma wyjsc???

W kontekście poruszanego problemu rezultat "szopki" nie jest istotny. Tu poruszam problem podwójnych standardów.

O rezultatach możemy pogadać innym razem.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 19:33
    @zwyczajny katolik - ..."W kontekście poruszanego problemu rezultat "szopki" nie jest istotny"... jest najistotniejszy jako, ze rezultat powie nam czy modly zostaly wysluchane I czy jest sens organizowac nastepne szopki.
    Nikt nie zabil we mnie boga z taka sila I nie odrodzil we mnie czlowieka z wieksza moca niz to zrobil Christopher Hitchens.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|zwyczajny katolik 24.10.2017, 19:48

@zwyczajny katolik - ..."W kontekście poruszanego problemu rezultat "szopki" nie jest istotny"... jest najistotniejszy jako, ze rezultat powie nam czy modly zostaly wysluchane I czy jest sens organizowac nastepne szopki.

NIe dam się wciągnąć w zmianę tematu.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Paradox 24.10.2017, 19:40
    Kult Bogini-Matki obecny jest w różnych religiach.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|zwyczajny katolik 24.10.2017, 19:48

Mantra uspokaja. Wycisza umysł.

http://www.etnobazar.pl/uploads/media/product/0003/50/thumb_249382_product_gallery_preview.jpeg

NIe dam się wciągnąć w zmianę tematu.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 20:00
    To co? zalozyc dwa watki ???
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|zwyczajny katolik 24.10.2017, 20:02

To co? zalozyc dwa watki ???

Można. Będzie klarowniej:)
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Paweł ("Waldi") 24.10.2017, 20:23
    Różaniec jest OK.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|zwyczajny katolik 24.10.2017, 21:46

Różaniec jest OK.

JEst. Filmik jest o czym innym, o niekonsekwencji.
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Paweł ("Waldi") 24.10.2017, 22:00

JEst. Filmik jest o czym innym, o niekonsekwencji.

oj, tam :)
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Kermit_zaba 24.10.2017, 23:38

Różaniec jest OK.

Masz rację, różaniec jest OK
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Ateistyczny lewak 24.10.2017, 20:40
    ..."Różaniec jest OK."... - do czego?
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Paweł ("Waldi") 24.10.2017, 21:55

Żebyś nie umarł.
    (1 Kor 13)
    Odpowiedz
  • Re: RÓŻANIEC DO GRANIC Pazura Stoch Cejrowski Babiarz vs LAICKA NIEKONSEKWENCJA ZARZUTÓW|Kermit_zaba 24.10.2017, 23:55

Hackenbush: Jimmy Page, ufam tobie
    a nie lepiej już: Larry Page ?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook