Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Radoslawa alzheimer...

dodano: 22.10.2014, 22:44
akcje wątku: drzewko

Autor: zyga123

http://i.imgur.com/iJOYdJN.jpg

Bylo to spotkanie z putinem w koncu? Pomozcie radkowi, on nie pamieta...

• Re: Radoslawa alzheimer...|Paul 22.10.2014, 23:56
    Ciekawe, czy raz w życiu będzie Pan miał jaja i weźmie karabin do ręki tak, jak Radosław Sikorski w Afganistanie?

Podejrzewam, że gdyby miał Pan odpowiedzieć za ten żart personalnie i w pełnej-męskiej odpowiedzialności - to narobiłby Pan w portki przed Radosławem Sikorskim.

A wstawianie człowieka zasłużonego dla ojczyzny jako Hitlera - to jest żałosne szczeniactwo. I wielka parszywość. Na dodatek tchórzliwa, bo anonimowa.

Internet daje możliwości; czekamy na więcej obrazków.
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|zyga123 23.10.2014, 1:27

Ciekawe, czy raz w życiu będzie Pan miał jaja i weźmie karabin do ręki tak, jak Radosław Sikorski w Afganistanie?

Podejrzewam, że gdyby miał Pan odpowiedzieć za ten żart personalnie i w pełnej-męskiej odpowiedzialności - to narobiłby Pan w portki przed Radosławem Sikorskim.

A wstawianie człowieka zasłużonego dla ojczyzny jako Hitlera ...

panie paul - widze poziom owsiaka - "nie ratujesz biednych dzieci to sie nie odzywaj"
    Chcialbym zobaczych naszych rzadzacych na wojnie. Jak oni pojda w pierwszym szeregu, to ja tez.

W innym przypadku pozostaje... szczekanie na twetterze.

Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|nick_zastępczy 23.10.2014, 1:45

A wstawianie człowieka zasłużonego dla ojczyzny jako Hitlera ...

Sikorski i karabin w ręce?
    Dobre sobie.
    Chyba tylko jak pozował do zdjęć w tym Afganistanie.
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|DelfInn 23.10.2014, 0:02
    W Afagnistanie... To, co wyczynia na polskim poligonie wypada nazwać adekwatnie do doświadczeń - sajgonem.
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|Paul 23.10.2014, 0:08

W Afagnistanie... To, co wyczynia na polskim poligonie wypada nazwać adekwatnie do doświadczeń - sajgonem.

Z całym szacunkiem; "To, co wyczynia na polskim poligonie wypada nazwać adekwatnie do doświadczeń - sajgonem."; to jednak dwa rozdzielne tematy.

Jestem jak najbardziej za zdrową krytyką każdej instytucji, organizacji, partii, kręgów osób, stowarzyszeń, instytucji i grup społecznych. Polityków, w tym tych wysoko postawionych, też. Tylko za krytyką merytoryczną, a nie obrazkową.

Porównanie kogoś do Hitlera, to promowanie nienormalności. Dla mnie to chore zachowanie albo kompletnie niepoważne.
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|Matematyk 23.10.2014, 0:27

Z całym szacunkiem; "To, co wyczynia na polskim poligonie wypada nazwać adekwatnie do doświadczeń - sajgonem."; to jednak dwa rozdzielne tematy.

Jestem jak najbardziej za zdrową krytyką każdej instytucji, organizacji, partii, kręgów osób, stowarzyszeń, instytucji i grup społecznych. Polityków, w tym tych wysoko postawionych, też. Tylko za krytyką merytoryczną, a nie ...

Argumentum ad Hitlerum jest zazwyczaj wyrazem desperacji argumentującego.

W tym wypadku jednak podpis obrazka mocno zmienia jego sens - ogranicza porównanie tych postaci do warstwy komunikacyjnej. Na tym polu to porównanie dotyczy mocno charakterystycznego apodyktycznego stylu wypowiadania się połączonego z poczuciem wyższości i misji. Czy zabawne to inna sprawa, ale podobieństwa da się zauważyć ...
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|zyga123 23.10.2014, 1:28

Jestem jak najbardziej za zdrową krytyką każdej instytucji, organizacji, partii, kręgów osób, stowarzyszeń, instytucji i grup społecznych. Polityków, w tym tych wysoko postawionych, też. Tylko za krytyką merytoryczną, a nie ...

pan paul nie pojmuje czym jest ten mem, i zapewne dlatego pisze takie pompatyczno wzniosle farmazony...
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|Paul 23.10.2014, 1:33

pan paul nie pojmuje czym jest ten mem, i zapewne dlatego pisze takie pompatyczno wzniosle farmazony...

"pan paul nie pojmuje czym jest ten mem, i zapewne dlatego pisze takie pompatyczno wzniosle farmazony..." -

- A ja podejrzewam, że długo pan myślał, by wymyślić ten tekst i zdanie to powstało tylko i wyłącznie, bo pana "natchnął" Pan matematyk.
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|zyga123 23.10.2014, 1:41

"pan paul nie pojmuje czym jest ten mem, i zapewne dlatego pisze takie pompatyczno wzniosle farmazony..." -

- A ja podejrzewam, że długo pan myślał, by wymyślić ten tekst i zdanie to powstało tylko i wyłącznie, bo pana "natchnął" Pan matematyk.

zapewne drogi panie, zapewne.

tyle ze to pan odnosil sie wylacznie do zdjecia, nie biorac pod uwage co jest pod nim, i nie bral tego jakos calosci.

serdeczne pozdrowienia.
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|Matematyk 23.10.2014, 6:50

A jakie ma znaczenie kto kogo natchnął?? Ważne jest czy to natchnienie ma odzwierciedlenie w faktach ...
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|DelfInn 23.10.2014, 0:19
    A trzymanie interlokutora za jaja nie razi? ;-)
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|Paul 23.10.2014, 0:25

A trzymanie interlokutora za jaja nie razi? ;-)

Przepraszam, ale to jest bezsensowna uwaga.

Nie mam zwyczaju tak do kogoś zagajać, ale jak widzę zdjęcie Sikorskiego-Hitlera, to zniżam się do poziomu rozmówcy - nieco.

Zyga wstawił tu chory żart i powinno to być natychmiast zdjęte z przestrzeni publicznej.
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|zyga123 23.10.2014, 1:29

Przepraszam, ale to jest bezsensowna uwaga.

Nie mam zwyczaju tak do kogoś zagajać, ale jak widzę zdjęcie Sikorskiego-Hitlera, to zniżam się do poziomu rozmówcy - nieco.

Zyga wstawił tu chory żart i powinno to być natychmiast zdjęte z przestrzeni publicznej.

z przestrzeni publicznej powinno sie zdjac politykow, ktorzy niczym imc sikorski maja syndrom mojzesza...
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|DelfInn 23.10.2014, 0:43
    No przecież nie ja pisałem o jajach i Afganistanie :)) A dwa - fakt, aby nie było miejsca dla takich żartów nalezy się pozbyć ich przyczyny. Z przestrzeni narodu.
    Odpowiedz
  • Re: Radoslawa alzheimer...|Paul 23.10.2014, 0:51

No przecież nie ja pisałem o jajach i Afganistanie :)) A dwa - fakt, aby nie było miejsca dla takich żartów nalezy się pozbyć ich przyczyny. Z przestrzeni narodu.

Ale co złego jest w pytaniu; czy Pan zyga123 ma jaja i weźmie kiedykolwiek karabin do ręki i narazi zdrowie/życie dla ojczyzny?

"Ciekawe, czy raz w życiu będzie Pan miał jaja i weźmie karabin do ręki tak, jak Radosław Sikorski w Afganistanie?"

To nie jest pisanie o jajach, tylko zwrot, który ma określone znaczenie. Proszę serdecznie nie zmieniać formy mojej wypowiedzi.

Co do kolejnej myśli; nikt nam, narodowi nie broni myśleć i wybierać tak, jak tego chcemy. I tak, by określeni ludzie nie piastowali danych stanowisk i tak, by określeni ludzie egzystowali w polityce.

To my, Polacy, decydujemy i decydowaliśmy.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook