Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego

dodano: 31.07.2020, 23:59
akcje wątku: drzewko

Autor: waldens

Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)

Co Pan Minister wie o

1) "Lock step" Rockefeller Foundation document year 2010 strona 18.

2) World Economic Forum. "The Great Reset plan".

3) Bill and Melinda Gates Foundation. O Gates'ie otwarcie mowiacym o zaszczepieniu kazdego na swiecie bez wyjatku i bez mozliwosci wyboru.

4) Falszowaniu statystyk. Nie tylko w Polsce ale I na swiecie. Przyklady: UK - liczenie podwojnie. Floryda: wysylanie pozytywnych wynikow testow do ludzi, ktorzy nigdy nie byli przebadani. Podobne sytuacje miały ponoć miejsce wśród górników na Śląsku.

5) Event 201 z pazdziernika 2019.

6) Gates i Gavi inwestujacy miliony w Moderna, Astra Seneca. Zle wyniki testow na szczepionke z Moderny, dluga lista efektow ubocznych choc Moderna mowi, ze wyniki sa bardzo obiecujace przez co jej akcje skoczyly 20 proc w jeden dzien.

7) Pana zwiazkach z Zakonem Maltanskim i grupą Bilderberg.

8) IMF I WHO płacących lapowki lub po prostu zmuszajacych kraje do wprowadzania kwarantany.

9) Covipass. Com oraz MasterCard testujacych w Afryce zachodniej polaczenie karty z tzw. Stamptrust czyli health passport czyli "paszport zdrowotny".

CZEKAMY NA WYJASNIENIA.

 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Resztka czy Trabel 1.08.2020, 0:15
  We're goin' back to da mantra city where da buzz is cheap and da gals are pretty.
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Potfur 1.08.2020, 0:30
  No dobrze - spisek. Big Pharma. WHO, Gates itp. Ale dlaczego na to nie reagują na przykład potężne korporacje transportowe na całym świecie, które ostro dostały przez te lockdowny w d... Do tego dochodzi oczywiście przemysł produkujący samoloty, ciężarówki itp. No i jeszcze koncerny paliwowe. I przemysł turystyczny. Przecież przy tym całym towarzystwie to Gates jest pikuś i może im finansowo skoczyć. Kurs takiego Royal Dutch Shell spadł od początku roku o połowę. Boeing to samo. Ktoś miał 100 milionów w akcjach to teraz ma 50. My jesteśmy małe żuczki, ale czemu oni nie reagują? Nie czytają Forum Frondy?
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|waldens 1.08.2020, 0:52

  No dobrze - spisek. Big Pharma. WHO, Gates itp. Ale dlaczego na to nie reagują na przykład potężne korporacje transportowe na całym świecie, które ostro dostały przez te lockdowny w d... Do tego dochodzi oczywiście przemysł produkujący samoloty, ciężarówki itp. No i jeszcze koncerny paliwowe. I przemysł turystyczny. Przecież przy tym ...


  Nękani testami polscy górnicy również nie zareagowali jak zwykle, tj. nie pojechali z kilofami na Warszawę. Rząd zapewne wykorzysta Covida, by pozamykać kopalnie,
  Albowiem Bóg poddał WSZYSTKICH nieposłuszeństwu, aby WSZYSTKIM okazać swe miłosierdzie. (Rz 11:32, BT)
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Drè 1.08.2020, 1:10

  Nękani testami polscy górnicy również nie zareagowali jak zwykle, tj. nie pojechali z kilofami na Warszawę. Rząd zapewne wykorzysta Covida, by pozamykać kopalnie,


  Poszukaj sobie cytatu Maggie Thatcher o węglokopach.
  Nie raz, nie dwa, kiedym w daleki ruszał świat, po mym policzku ciekła łza, a Cygan śpiewał neh-neh-nah-neh-nah.
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Annbis 1.08.2020, 11:29

  Nękani testami polscy górnicy również nie zareagowali jak zwykle, tj. nie pojechali z kilofami na Warszawę. Rząd zapewne wykorzysta Covida, by pozamykać kopalnie,  Oczywiście. Stanowią konkurencję dla niemieckich odkrywkowych węgla brunatnego. Sa papież Bergoglio nawołuje do dekarbonizacji, a prezydent Duda zobowiązał się na forum międzynarodowym wprowadzać i realizować w Polsce Cele Zrównoważonego Rozwoju Agendy 2030 masońskiej ONZ. W tychże "Celach" też jest o dekarbonizacji.
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Annbis 1.08.2020, 11:25

  No dobrze - spisek. Big Pharma. WHO, Gates itp. Ale dlaczego na to nie reagują na przykład potężne korporacje transportowe na całym świecie, które ostro dostały przez te lockdowny w d... Do tego dochodzi oczywiście przemysł produkujący samoloty, ciężarówki itp. No i jeszcze koncerny paliwowe. I przemysł turystyczny. Przecież przy tym ...  A może ktoś od "nich" współdecyduje? Może zasiada w tym NWO (ang. New World Order), totalitarnym rządzie światowym?
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Potfur 1.08.2020, 14:45


  A może ktoś od "nich" współdecyduje? Może zasiada w tym NWO (ang. New World Order), totalitarnym rządzie światowym?


  I tak sobie nagle biednieje o połowę dla idei? W dodatku solidarnie wszystkie firmy lotnicze, transportowe, paliwowe, turystyczne.....? Nie kupuję.
  Odpowiedz
 • Re: Pytania pewnego Internauty do ministra Szumowskiego|Annbis 1.08.2020, 16:51

  I tak sobie nagle biednieje o połowę dla idei? W dodatku solidarnie wszystkie firmy lotnicze, transportowe, paliwowe, turystyczne.....? Nie kupuję.  Nie dociekam, jak to działa.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook