Otwarte forum dyskusyjne Frondy

przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać

dodano: 14.07.2011, 23:45
akcje wątku: drzewko

Autor: angela

początek jak w tutule. dopytywala się o mnie już wcześniej, zawsze szczęśliwie udawało mi się wykręcić. niestety ostatnio zaczęła być monotematyczna i się zgodziałam na odczepnego jednak dzisiaj nieopatrznie szukalam jej pociechy i bach! nieszczęscie.

z jednej strony co tam to tylko glupi obiad ale to smędzienie...ojapierniczę.

• Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Krafft57 15.07.2011, 0:10

No niestety,trzeba czasem się poświęcić...A taka straszna jest?

"Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Kaizoku 15.07.2011, 0:22

A ta tesciowa to skosnooka jest?

Life ain\'t easy for a boy named Sue...
    Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|angela 15.07.2011, 0:50

A ta tesciowa to skosnooka jest?

mogłaby z powodzeniem torować w guantanamo.rt

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Krafft57 15.07.2011, 1:03

To faktycznie przedziwne,na ogół babcie nie moga doczekać sie wnuków...Ja za dziećmi nie przepadam,moja dziewczyna również i moi rodzice juz pozbawieni są złudzeń ale cały czas wnuki im się marzą...

"Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|angela 15.07.2011, 1:43

To faktycznie przedziwne,na ogół babcie nie moga doczekać sie wnuków...Ja za dziećmi nie przepadam,moja dziewczyna również i moi rodzice juz pozbawieni są złudzeń ale cały czas wnuki im się marzą...

chcę mieć dzieci. bardzo.

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|osiol 15.07.2011, 8:15

chcę mieć dzieci. bardzo.

to czy twoja in spe tesciowa chce abys ty miala dzieci jest nieistotne

kluczowym jest czy twoj in spe maz podobnie jak ty chce je miec

rzutuje na waznosc zawarcia katolickiego malzenstwa

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Teofila (w podróży) 15.07.2011, 8:18

+

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Kaizoku 15.07.2011, 13:31

Na waznosc moze i nie rzutuje, ale na przyszle problemy juz tak. To zawsze ciezka sytuacja dla malzenstwa jesli ktores z rodzicow ma taki problem.

Letko nie bedzie.

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|osiol 15.07.2011, 18:41

Na waznosc moze i nie rzutuje, ale na przyszle problemy juz tak. To zawsze ciezka sytuacja dla malzenstwa jesli ktores z rodzicow ma taki problem.
    Letko nie bedzie.

jesli ktorys z przyszlych malzonkow odrzuca cel pierwszorzedny malzenstwa jakim jest zrodzenie potomstwa i ich katolickie wychowanie

to jednczesnie odrzuca malzenstwo

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Kaizoku 15.07.2011, 20:19

jesli ktorys z przyszlych malzonkow odrzuca cel pierwszorzedny malzenstwa jakim jest zrodzenie potomstwa i ich katolickie wychowanie
    to jednczesnie odrzuca malzenstwo

Kolega moglby zaczac czytac ze zrozumieniem bo to sie meczace robi.

Oczywiscie, ze jest tak jak mi kolega odpisal. Ale to nie jest to do czego sie odnosilem. Odnosilem sie do tego, ze tesciowa nie chce wnukow. 

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|osiol 15.07.2011, 20:47

Oczywiscie, ze jest tak jak mi kolega odpisal. Ale to nie jest to do czego sie odnosilem. Odnosilem sie do tego, ze tesciowa nie chce wnukow. 

przeciez jak jest pan zmeczony

chyba nikt nie przeszkadza

odpoczac

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Teofila (w podróży) 15.07.2011, 21:21

przeciez jak jest pan zmeczony

chyba nikt nie przeszkadza

odpoczac

Koledzy mogliby włączyć jakiś tryb życzliwości, bo przykro patrzeć na te przepychanki. Zwłaszcza, że przed rozpoczęciem wiadomego tematu było o wiele przyjemniej.

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|Teofila (w podróży) 15.07.2011, 21:21

Koledzy mogliby włączyć jakiś tryb życzliwości, bo przykro patrzeć na te przepychanki. Zwłaszcza, że przed rozpoczęciem wiadomego tematu było o wiele przyjemniej.

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|osiol 16.07.2011, 7:09

ma osiel zatem nadzeje na wlaczenie sie do dyskursu wlasnie szanownej teofili

odnosnie sumienia i posluzszenstwa

zaczynajac od sw. tomasza

oczywiscie wszyscy cwiczymy cnote cierpliwosci

Odpowiedz
  • Re: przyszła teściówka zaprosiła mnie na obiad - mam ochotę zwiać|osiol 16.07.2011, 7:46

w rzeczy samej jestesmy z panem kaizoku w sporze jedynie co do istotnego ale dosc waskiego obszaru zagadnien

nie wydaje mi sie zeby ten spor mial rzutowac na ogol relacji

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook