Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.

dodano: 19.08.2015, 16:35
akcje wątku: drzewko

Autor: Dawid29

Czy mieszkajac z narzeczona przed slubem i zyjac w czystosci mozemy przyjmowac Eucharystie? 

• Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Polipid3 19.08.2015, 18:49
    Byle wam po ślubie tak nie zostało.
    Odpowiedz
  • Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Rumcajs-owa 19.08.2015, 20:39
    Nie masz księdza w pobliżu? "Prawdziwki" zrobiły sobie przerwe od ff, zostali ateisci, letni katolicy, i reszta swołoczy. Prawdziwki beda chyba w niedzielę.
    4 lata narzeczeństwa? Bez seksu? No,no wiele tracicie. Chociaż ostatnio jest moda na 60-letnie mamy.
    "Wszyscy jesteśmy robakami, tyle że mnie wydaje się, że jestem robaczkiem świętojańskim." Winston Churchill
    Odpowiedz
  • Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Agat 19.08.2015, 21:39
    Jestem bardzo mile zaskoczony w jak przyzwoity i pełen poszanowania sposób jest prowadzona dyskusja w tym wątku. :)
    Odpowiedz
  • Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Polipid3 19.08.2015, 23:20

Jestem bardzo mile zaskoczony w jak przyzwoity i pełen poszanowania sposób jest prowadzona dyskusja w tym wątku. :)

nie śpijcie z sobą przed ślubem, szkoda pięknego związku, i szkoda lat w grzechu.
    Odpowiedz
  • Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Dawid29 19.08.2015, 23:34

nie śpijcie z sobą przed ślubem, szkoda pięknego związku, i szkoda lat w grzechu.

Wytrwamy, z Panem Bogiem. Najwazniejsze dla mnie jest to, ze mozemy przyjmowac Eucharystie.
    Odpowiedz
  • Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Lavendowa Pani 20.08.2015, 0:30

Wytrwamy, z Panem Bogiem. Najwazniejsze dla mnie jest to, ze mozemy przyjmowac Eucharystie.

Trzymaj się rycerzu: )
    To idzie do wszystkich ziomków, co noszą już długie spodnie, piją tę goudę co piątek i chcą wyglądać groźnie. Blizny na głowach, złamane nosy, braki w uzębieniu, Błysk w oczach, spliffy w dłoniach, wyroki w zawieszeniu. To idzie do wszystkich dziewczyn, co noszą wysokie szpilki lub kicksy i w jeansy wsuwają swoje okrągłe tyłki. Minispódniczki, szminki, tusze do rzęs i cienie, zniżki, butiki, aerobiki, bijatyki przy przecenie. To idzie do wszystkich zarobionych jap - yuppies, co wsiadają w porsche kiedy po robocie śmigają na klawisz. Zegarki za parę koła, garniaki bardziej pokaźnie. Każda karta złota, loga nawet na ...taśmie. To idzie do wszystkich dumnych business women (łoman? łomen? łymyn?). Do góry broda, bo wokoło woda i aligatory swimmin'. Nowa garsonka, nowy garson, w nowej garsonierze. Na szyi to kolia czy garota? Nawet powietrze się nie nabierze. Nieważne jaki bój toczymy ze światem. Nieważne ile zbrój wkładamy przy tym i masek. Jakimi tu czyni nas każda z ról i przypiętych łatek. Będziemy zawsze dziećmi naszych ojców i matek
    Odpowiedz
  • Re: Przyjmowanie Komunii Swietej a mieszkanie razem bez slubu.|Dawid29 20.08.2015, 9:49

Trzymaj się rycerzu: )

Dziekuje :)
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook