Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2

dodano: 23.05.2021, 23:17
akcje wątku: drzewko

Autor: enrque111

enrque111

Zachęcam do obejrzenia całego filmu, zwłaszcza tych, którzy mają jeszcze złudzenia, co do skuteczności szczepionek przeciwko SARS-CoV-2... Szczepionkę Pfizer przyjęło 58% zmarłych, a szczepionkę Moderna 41%...

https://m.cda.pl/video/753329277?fbclid=IwAR3qS8Vxqu9mfxDaWK65IHRJtMf3nAs3b7tXhgTJR9v6_i77S2_of7hMIJ0

• Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Annbis 24.05.2021, 0:10
    Nie mam żadnych złudzeń, co do skuteczności tych szarlatańskich preparatów, niesłusznie nazywanych szczepionkami. Obejrzałam, a raczej wysłuchałam wszystkich informacji z całego filmu. Warto było.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Annbis 24.05.2021, 0:28

Nie mam żadnych złudzeń, co do skuteczności tych szarlatańskich preparatów, niesłusznie nazywanych szczepionkami. Obejrzałam, a raczej wysłuchałam wszystkich informacji z całego filmu. Warto było.

Podam przykład skuteczności preparatu zwanego szczepionką:
    „Abp Hoser SAC jest ciągle w szpitalu. Tym razem na gastrologii, bo po kuracji antybiotykami i sterydami z ciężkiego przebiegu COVID-19 (mimo zaszczepienia jedną dawką) wdała się tzw. bakteria szpitalna. Jest słaby. Prosi o modlitwę”.
    https://www.fronda.pl/a/abp-hoser-wciaz-w-szpitalu-jest-slaby-prosi-o-modlitwe,161891.html
    Wspomnę też tych, którzy po dwóch dawkach umarli, np. Krzysztof Krawczyk.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Bozon Higgsa 24.05.2021, 12:18

Podam przykład skuteczności preparatu zwanego szczepionką:
    „Abp Hoser SAC jest ciągle w szpitalu. Tym razem na gastrologii, bo po kuracji antybiotykami i sterydami z ciężkiego przebiegu COVID-19 (mimo zaszczepienia jedną dawką) wdała się tzw. bakteria szpitalna. Jest słaby. Prosi o modlitwę”.
    https://www.fronda.pl/a/abp-hoser-wciaz-w-szpitalu-jest-slaby-prosi-o-modlitwe,161891.html
    Wspomnę ...

Post hoc ergo propter hoc.

Jedna z popularniejszych manipulacji antyszczepionkowców.
    Liczy Pani, że kogoś na to nabierze?
    "Niestraszny żar piekła, niestraszna noc wściekła, niestraszno gdy piorun uderzy. Lecz straszny ten człowiek co stanie i powie: JA JEDEN WIEM, CO NALEŻY" [Aleksandr Galicz]. "Jak się nie ma ludziom co dać, to im się daje hasła" [Pewien ś+p nauczyciel fizyki] "Wiedza to niebezpieczny druh, gdy reguł nie da nikt. A ludzkie przeznaczenie, patrz - w idiotów dłoniach tkwi." [King Crimson/Peter Sinfield, tł. Wojciech Mann]
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 13:43

Post hoc ergo propter hoc.

Jedna z popularniejszych manipulacji antyszczepionkowców.
    Liczy Pani, że kogoś na to nabierze?

A co Pan sądzi o tym: https://nczas.com/2021/05/21/35-tys-osob-zmarlo-w-polsce-na-covid-19-po-przyjeciu-szczepionki/

oraz o tym, że u 10% zaszczepionych nie pojawiają się przeciwciała?
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Pryndz 24.05.2021, 13:50

A co Pan sądzi o tym: https://nczas.com/2021/05/21/35-tys-osob-zmarlo-w-polsce-na-covid-19-po-przyjeciu-szczepionki/

oraz o tym, że u 10% zaszczepionych nie pojawiają się przeciwciała?

A Pańskim zdaniem prawdopodobieństwo ca 10% że nie wytworzą się przeciwciała lub powstaną w niewielkiej ilości, to argument przeciwko zaszczepieniu się?
    Nie do wiary, jaki świat jest duży i jak z tego nic nie wynika.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 13:56

A Pańskim zdaniem prawdopodobieństwo ca 10% że nie wytworzą się przeciwciała lub powstaną w niewielkiej ilości, to argument przeciwko zaszczepieniu się?

Tak, bo ja nie wiem, czy jestem w tych 10 czy raczej w tych 90 procentach.
    Przede wszystkim jednak, to nie szczepiąc się mam mniejsze szanse na śmierć, niż pewność, że po zaszczepieniu moje szanse będą wyższe (4-5%).
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Pryndz 24.05.2021, 14:00

Tak, bo ja nie wiem, czy jestem w tych 10 czy raczej w tych 90 procentach.
    Przede wszystkim jednak, to nie szczepiąc się mam mniejsze szanse na śmierć, niż pewność, że po zaszczepieniu moje szanse będą wyższe (4-5%).

Ale wie Pan, że naturalna odpowiedź organizmu wystąpi dopiero po 14 dniach od kontaktu z wirusem?

A w tym czasie wirus może poczynić mocno szerokie spustoszenia w organizmie. Vide casus red. Semki.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 14:04

Ale wie Pan, że naturalna odpowiedź organizmu wystąpi dopiero po 14 dniach od kontaktu z wirusem?

A w tym czasie wirus może poczynić mocno szerokie spustoszenia w organizmie. Vide casus red. Semki.

Rozmawiamy o statystyce i ryzyku, dlatego pojedyncze przypadki nie liczą się, bo można podać przeciwny przypadek. Dane o ryzyku pochodzą od Ministerstwa Zdrowia, które bardzo chciałoby, aby nie była to prawda.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 14:05

Rozmawiamy o statystyce i ryzyku, dlatego pojedyncze przypadki nie liczą się, bo można podać przeciwny przypadek. Dane o ryzyku pochodzą od Ministerstwa Zdrowia, które bardzo chciałoby, aby nie była to prawda.

A poza tym są w tej chwili skuteczne lekarstwa. Jest wielu lekarzy, którzy je stosują i twierdzą, że wszystkich pacjentów uratowali. Kłamią?
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Pryndz 24.05.2021, 14:08

A poza tym są w tej chwili skuteczne lekarstwa. Jest wielu lekarzy, którzy je stosują i twierdzą, że wszystkich pacjentów uratowali. Kłamią?

Nie ma lekarstw likwidujących wirusa. Są tylko łagodzące objawy.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 14:14

Nie ma lekarstw likwidujących wirusa. Są tylko łagodzące objawy.

Tak, i dotyczy to też szczepionek, ale pomagają skutecznie przeżyć. W obu przypadkach pozostają jednak powikłania i na to zdaje się nie ma rady.
    Poza pomocą Tego, który wszystko może. :)
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wstęga Möbiusa 24.05.2021, 14:28

Tak, i dotyczy to też szczepionek, ale pomagają skutecznie przeżyć. W obu przypadkach pozostają jednak powikłania i na to zdaje się nie ma rady.
    Poza pomocą Tego, który wszystko może. :)

dotyczy to też szczepionek
    Szczepionki są po to, by organizm nauczyć produkcji przeciwciał.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 14:32

dotyczy to też szczepionek
    Szczepionki są po to, by organizm nauczyć produkcji przeciwciał.

No, i?
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wojo 24.05.2021, 14:33

No, i?

I wie pan, że ta nauka idzie w las po pewnym czasie, stosunkowo krótkim?
    Odpowiedz
  • Re: Przerażająca prawda o szczepionkach przeciwko SARS-CoV-2|Wstęga Möbiusa 24.05.2021, 16:30

I wie pan, że ta nauka idzie w las po pewnym czasie, stosunkowo krótkim?

'Tis better to have loved and lost
    Then never to have loved at all
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook