Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.

dodano: 16.02.2019, 10:56
akcje wątku: drzewko

Autor: Teofila (w podróży)

Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.

Proszę powstrzymać emocje, ja tylko cytuję i to za Złonetem - witryną, która przecież kocha LGBT.

W związkach Polaków dochodzi do przemocy, której doświadczyła niemal 1/4 Polaków. Ofiarami są częściej osoby z grupy LGBT oraz posiadające zawodowe wykształcenie - wynika z badania zrealizowanego przez serwis Sympatia.pl i ARC Rynek i Opinia - "Jak kochają Polacy?".

24% Polaków choć raz doświadczyło w związku drobnej przemocy fizycznej. Częściej były to osoby homoseksualne (36%).

15% Polaków choć raz doświadczyło w związku poważnej przemocy fizycznej, skutkującej obrażeniami ciała. Częściej doświadczały jej osoby LGBT (24%) oraz osoby z wykształceniem zawodowym (20%).

https://porady.sympatia.onet.pl/infografiki/jak-polacy-radza-sobie-z-kryzysami-w-zwiazkach-infografika/1zfny4f?utm_source=onet.pl&utm_medium=referral&utm_content=jak-kochaja-polacy&utm_campaign=trescired12_0214

To teraz przydałoby się, żeby nad wynikami pochylili się wiodący psychologowie i wytłumaczyli nam, że to wszystko przez prowokacje ze strony homofobów...

• Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Annbis 16.02.2019, 11:46
    Patrzę.
    O! Jest dyskusja.
    A tu chytra Teofila sama z sobą "dyskutuje". Dlaczego "chytra"?
    Ponieważ stwarzając pozory dyskusji na jej wątku usiłuje zwabić FF-orumowiczów. A nóż, gdy już zajrzą do wątku, to i się wpiszą.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 12:10

Patrzę.
    O! Jest dyskusja.
    A tu chytra Teofila sama z sobą "dyskutuje". Dlaczego "chytra"?
    Ponieważ stwarzając pozory dyskusji na jej wątku usiłuje zwabić FF-orumowiczów. A nóż, gdy już zajrzą do wątku, to i się wpiszą.

:DD

Przypominam, że zaledwie onegdaj deklarowała pani, że nie będzie pani ze mną rozmawiać.

Ale, jak rozumiem, znowu panią sprowokowałam.

Chytrze.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Annbis 16.02.2019, 12:16

:DD

Przypominam, że zaledwie onegdaj deklarowała pani, że nie będzie pani ze mną rozmawiać.

Ale, jak rozumiem, znowu panią sprowokowałam.

Chytrze.

Oczywiście, że nie będę.
    Nie jesteś dla mnie partnerką do rozmowy.
    Nie umiesz czytać, że zainteresowała mnie dyskusja z innymi FF-orumowiczami?

Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 12:17

Oczywiście, że nie będę.
    Nie jesteś dla mnie partnerką do rozmowy.
    Nie umiesz czytać, że zainteresowała mnie dyskusja z innymi FF-orumowiczami?

>Oczywiście, że nie będę.

Serdecznie do tego zachęcam i - jak wcześniej powiedziałam - cała przyjemność po mojej stronie.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Annbis 16.02.2019, 12:28

>Oczywiście, że nie będę.

Serdecznie do tego zachęcam i - jak wcześniej powiedziałam - cała przyjemność po mojej stronie.

Denerwujesz się, ponieważ obnażam prawdę, której Ty boisz się odkryć. Boisz się prawdy nawet o samej sobie, bo jej uświadomienie wiązałoby się ze zmianą opcji, czyli porzuceniem Bergogliowego nauczania, a zwrotem ku Tradycji Katolickiej.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 13:02

Denerwujesz się, ponieważ obnażam prawdę, której Ty boisz się odkryć. Boisz się prawdy nawet o samej sobie, bo jej uświadomienie wiązałoby się ze zmianą opcji, czyli porzuceniem Bergogliowego nauczania, a zwrotem ku Tradycji Katolickiej.

:D

Jest pani suodka.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|AnnaMS 16.02.2019, 13:11

ojejciujejciu. Ty nie tylko się zwracasz, ale i obracasz, i zawracasz.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Boski 16.02.2019, 13:07
    Mogła pani dodać,że statystyczni są to w 95% katolicy :)
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 13:14

Mogła pani dodać,że statystyczni są to w 95% katolicy :)

Panie kochany, przecież polscy LGBT to też są w większości katolicy.

Co więcej - część z nich nawet tak się d e k l a r u j e :)
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Boski 16.02.2019, 13:23

Panie kochany, przecież polscy LGBT to też są w większości katolicy.

Co więcej - część z nich nawet tak się d e k l a r u j e :)

Oczywiście,przecież chrzest czyni nas katolikami :)
    Warto dodać że ludzie po zawodówkach to też w 95% katolicy :) jestem tego świetnym przykładem :)
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 14:10

Oczywiście,przecież chrzest czyni nas katolikami :)
    Warto dodać że ludzie po zawodówkach to też w 95% katolicy :) jestem tego świetnym przykładem :)

A pewnie, że świetnym.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|pan typu bears 16.02.2019, 14:13

A pewnie, że świetnym.

A ja nie.
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 14:44

A ja nie.

Nie skończył pan zawodówki, czy jest pan nie ochrzczony?
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|pan typu bears 16.02.2019, 15:53

Nie skończył pan zawodówki, czy jest pan nie ochrzczony?

Skończyłem liceum, a potem studia magisterskie. Poza tym jestem singlem, więc przemoc w związku mnie nie dotyczy.
    Kiedyś miałem własne kły – zjadły je kłopoty.
    Odpowiedz
  • Re: Przemoc w związkach - ofiarami są częściej osoby LGBT oraz posiadające wykształcenie zawodowe.|Teofila (w podróży) 16.02.2019, 16:01

Skończyłem liceum, a potem studia magisterskie. Poza tym jestem singlem, więc przemoc w związku mnie nie dotyczy.

>Poza tym jestem singlem, więc przemoc w związku mnie nie dotyczy.

To nie ma się czym chwalić, bo to żadne osiągnięcie.

Gdyby był pan w związku, a przemoc w związku by pana nie dotyczyła, to co innego.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook