Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Mam problem. '

dodano: 11.10.2015, 22:27
akcje wątku: drzewko

Autor: Paul

FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz

Właśnie uzmysłowiłem sobie, że niektóre swoje krótkie i proste teksty piszę w głowie przez rok czasu.

Jestem chyba flegmatykiem...

• Re: Mam problem. '|Paul 11.10.2015, 22:43
    .
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 11.10.2015, 23:29
    Nie. Napisz co myślisz i czujesz, popraw literówki, a później naciśnij "Dodaj komentarz". To wszystko.... :)
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Paul 11.10.2015, 23:37

Nie. Napisz co myślisz i czujesz, popraw literówki, a później naciśnij "Dodaj komentarz". To wszystko.... :)

Pisać, co czuję(?) - to już takie niemodne... ;)
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Włodek 12.10.2015, 8:39

Siemka Kocie. Życzonka z okazji nedawnych Twych urodzinek.
    ps
    moje zaproszenie wciaz wisi na Twoim drugim koncie

psps

sorki Macieju za prywate
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Włodek 12.10.2015, 8:39

ps

psps

sorki Macieju za prywate
    Rockandroll & class war
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 12.10.2015, 14:06

ps

psps

sorki Macieju za prywate

Ono drugie konto cuś siadlo z przyczyn niejasnych, ale dzisiaj wróciłem na pierwsze, czy może trzecie. Sam już nie wiem... :)
    I tak niedługo znowu mnie beznapletkowi zablokują, ale co tam... :D
    Tak czy siak - miło Cię widzieć po tak długiej przerwie.
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 12.10.2015, 14:07

ps

psps

sorki Macieju za prywate

Ach, no i dzięki za zyczenia! :)
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 11.10.2015, 23:31
    Chcesz próbkę o niczym? Proszę!
    Rzecz zaczyna się niewinnie i wprost sielsko - dobroczynnie...
    Otóż jakieś 10 km ode mnie zamieszkuje Wiedźma. To starsza, samotna pani z rowerem pamiętającym czasy Wilhelma Zdobywcy, podczas gdy do sklepu ma 12 km w morenowym terenie. Grzyby prawdziwki sieje, zioła zbiera i postac w ogóle zdolna do przetrwania nawet na pustyni lodowej - do żródła z wodą pitną ma 2 kilometry...
    Początek naszej znajomości o zmierzchu niemal zawał serca u mnie spowodował, ale nie o tym rzecz. Zajechałem do niej z Niewiastą motocyklem dysponując, coby zapytac czy jej czego ze sklepu nie trzeba i czy w ogóle zyje w swej samotni. A tak - jak najbardziej, tem barzyj, ze chora i wręczyła nam liste zakupów na rolce papieru toaletowego. Poparskałem trochę, bo 125 CCM na dwóch kołach to nie ciężarówka, ale cóż...
    Acz wsjo to detal - otóz wspomniana znalazła w lesie ... jelenia! Padły postrzałek zaplątany w tzw. siatkę leśną. No i czy się da żeby ona miała poroże na ścianie... Jak wiadomo da się wszystko.
    Tedy w trojcy osobliwi podazyliśmy z Wiedźma na miejsce skonu poprzez dwumetrowe paprocie. A tam byk 6-cio letni leży porożem zaplątany. Rzecz jasna już martwy.
    Łeb odrąbać tępą siekierą i takimż nożem to naprawdę rzecz nie dla kazdego i wymaga pewnego wysiłku. Generalnie - obrzydliwośc. Ale w końcu się udało. Wiedźma się zmyła, a my z Niewiastą ten łeb za rogi i wleczemy! Cięzkie - ze 20 kilo... Zbliżamy się polem do szosy i co samochód jedzie, to łup w trawę i się całujemy. No durne, ale co dwoje ludzi pci odmiennej może robić na łące?
    Summa summarum głowa spoczęła w ukryciu, a my wraz z moją mizerną wiedzą dotyczącą chemicznego rozkładu szczątków, udaliśmy się do domu. I to jest początek tragedii! Po tym zewłoku coś łaziło, małe, zatem niegroźne i co mi tam... Tyle że były to ... kleszcze! No w morwor! Do drugiej w nocy się wzajemnie obieraliśmy z tego draństwa! Rety, w sumie ze 60 sztuk tego nałapaliśmy!
    No ale dzisiaj łeb został w połowie zanurzony w roztworze NaOH. W połowie, bo nie było takiej balii do której cały wlezie. Czyli muszę się tam udać pojutrze go przełożyć "na drugie pół". I to nie koniec obrzydliwości, bo z kośćca bedzie ciekła taka maź... Biaława.
    I już z góry wiem, że Wiedźma da nogę, a Niewiasta wprost odmówiła dalszego uczestnictwa w czynnościach. Sam zostanę z temi płynnemi tkankami. Bo nie ma sprawiedliwości na świecie...
    Ale gdy to zawiśnie na ścianie, to każdy myśliwy sie posika z zazdrości. A że ściana nie moja będzie - jakie to ma znaczenie?..

PS. Z góry zastrzegam że nic takiego miejsca nie miało i jedynie mi sie roiło w pijanym widzie. Takietam fantazje...
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Paul 11.10.2015, 23:40

Chcesz próbkę o niczym? Proszę!
    Rzecz zaczyna się niewinnie i wprost sielsko - dobroczynnie...
    Otóż jakieś 10 km ode mnie zamieszkuje Wiedźma. To starsza, samotna pani z rowerem pamiętającym czasy Wilhelma Zdobywcy, podczas gdy do sklepu ma 12 km w morenowym terenie. Grzyby prawdziwki sieje, zioła zbiera i postac w ogóle ...

Tylko pisać opowiadania splatterpunk. :)
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Elpis 11.10.2015, 23:45

Tylko pisać opowiadania splatterpunk. :)

No, no! ten lejeń to dobrze, że w lesie padł a nie dla przykładu żywot swój zakończył w Słupii albo w Huczku – to by się dopiero narobiło…
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 11.10.2015, 23:54

No, no! ten lejeń to dobrze, że w lesie padł a nie dla przykładu żywot swój zakończył w Słupii albo w Huczku – to by się dopiero narobiło…

Ej, ej - kim jesteś że tyle wiesz?! :D
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Elpis 11.10.2015, 23:55

Ej, ej - kim jesteś że tyle wiesz?! :D

DDD, dużo wiem DDD!
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 12.10.2015, 0:00

DDD, dużo wiem DDD!

Face to face staliśmy? W... - tu nazwę wiochy wymienić. :)
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '|Elpis 12.10.2015, 0:03

Face to face staliśmy? W... - tu nazwę wiochy wymienić. :)

:))) G…M…
    Odpowiedz
  • Re: Mam problem. '| Phantom 12.10.2015, 0:07

:))) G…M…

Mniemam iż niewiastą żeś... Ale nie znaju którą! Podpowiedz...
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook