Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Prowadził koncert papieski, teraz poparł... Paradę Równości

dodano: 9.06.2019, 16:15
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Maciej Musiał na swoim profilu w serwisie Instagram zamieścił swoje zdjęcie, na którym pozuje w koszulce z tęczą LGBT oraz napisem „Love” [ang. miłość – red.]. Przed kilkoma dniami prowadził koncert „Wsłuchiwać się w Papieża”, z okazji 40. rocznicy pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski.

W rozmowie z tygodnikiem „Wprost” podkreślał, że jest katolikiem, który jest zadowolony z życia i nie wstydzi się swojej wiary.

Jeden z użytkowników serwisu zapytał go pod zdjęciem:

 

„Mam tylko takie pytanie? Jak godzisz taką postawę ze swoją wiarą? Bardzo mnie to interesuje, bo ja nie potrafię tego zrobić”.

Musiał odpowiedział:

„Kim jestem żeby kogokolwiek sądzić? Moja wiara uczy mnie przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka".

Jak widać, słowa wypowiedziane przez papieża Franciszka potrafią stać się bronią w ręku „postępowych katolików”, którzy w ten sposób są w stanie najwidoczniej relatywizować grzech.

http://www.fronda.pl/a/maciej-musial-prowadzil-koncert-papieski-teraz-poparl-parade-rownosci,128170.html

Czego, w takim razie, uczy Bergoglio? -To doskonały przykład. Nic ująć, nic dodać.

 • Re: Prowadził koncert papieski, teraz poparł... Paradę Równości|Ola 9.06.2019, 18:16
  Gra w" Rodzince pl " to już Kożuchowska vel Boska, matka, podpowiedziała nie raz, że gejów trzeba szanować. Dostawał od niej prezerwatywy, bo w razie czego mogą się mu przydać. Jeżeli chłopak bierze się za aktorstwo to nic dobrego z tego nie będzie. Oni wszyscy są siebie warci. Dziwię się jego matce (prawdziwej, biologicznej), że jest szczęśliwa bo Maciej ma wiarę. Przecież w badziewiu gra gdzie Boga ciągle się obraża. Ach... no nie, Bóg nie da się obrazić Boga nie można obrazić choć mówi się na spowiedzi, że się obraziło Boga ale to nieprawda. Tak ostatnio słyszałam od księdza, który mówił do dzieci pierwszokomunijnych w parafii.
  Odpowiedz
 • Re: Prowadził koncert papieski, teraz poparł... Paradę Równości|Annbis 9.06.2019, 18:38

  Gra w" Rodzince pl " to już Kożuchowska vel Boska, matka, podpowiedziała nie raz, że gejów trzeba szanować. Dostawał od niej prezerwatywy, bo w razie czego mogą się mu przydać. Jeżeli chłopak bierze się za aktorstwo to nic dobrego z tego nie będzie. Oni wszyscy są siebie warci. Dziwię się jego ...


  Prowadził koncert papieski, teraz poparł... Paradę Równości, jutro weźmie udział w czarnej mszy satanistycznej.
  Uderzyły mnie słowa: „Kim jestem żeby kogokolwiek sądzić? Moja wiara uczy mnie przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka".
  Komu, jakim osobnikom - Bergoglio swoimi wypowiedziami, naukami - daje broń do ręki?
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook