Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Protest kobiet podważa moje prawo do życia"

dodano: 20.11.2020, 14:45
akcje wątku: drzewko

Autor: AnnaMS

Katarzyna Waliczek urodzona z Zespołem Turnera. Zgodnie z tzw. „przesłanką eugeniczną” to schorzenie, które kwalifikuje dziecko do aborcji. Rodzicom proponowano aborcję…

„Dziś mam lat 28. Oczywiście doświadczam pewnych trudności zdrowotnych, leczę się. Natomiast ukończyłam dwa kierunki studiów – filozofię na UJ i pedagogikę specjalną. Kończę studia doktoranckie z filozofii. Dwa lata uczyłam etyki. Obecnie pracuję jako nauczyciel wspomagający ucznia z niepełnosprawnością. Od kilku lat jestem w szczęśliwym związku. Nie wydaje mi się, że moje życie jest jakieś gorszej jakości niż życie kobiety zdrowej”.

Piękny, cały wywiad tu:

https://ekai.pl/katarzyna-waliczek-protest-kobiet-podwaza-moje-prawo-do-zycia/

• Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Agnes32 20.11.2020, 14:54
    Dokładnie tak. Chociaż takie osoby są z miejsca zakrzykiwane. Co, oczywiście, jeszcze pogarsza ich samopoczucie i nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że samoocenę.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Orest 20.11.2020, 14:56
    Nie podważa. To demagogia.
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|AnnaMS 20.11.2020, 14:58

Nie podważa. To demagogia.

Podważa. To barbarzyństwo.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Orest 20.11.2020, 15:01

Podważa. To barbarzyństwo.

Przestań. Stop it 🤥
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|AnnaMS 20.11.2020, 15:02

Przestań. Stop it 🤥

Dlaczego? Mam prawo wyrażać swoją opinię.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Orest 20.11.2020, 15:07

Dlaczego? Mam prawo wyrażać swoją opinię.

Masz. Ale nie pisz głupot.
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|AnnaMS 20.11.2020, 15:26

Masz. Ale nie pisz głupot.

O, dziękuję. Do tej chwili myślałam, że to ty piszesz głupoty.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Orest 20.11.2020, 16:18

O, dziękuję. Do tej chwili myślałam, że to ty piszesz głupoty.

Toś źle myślała. Bywa. Nie?
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|ProjectPi v3 20.11.2020, 14:59
    To cudownie, że rodzice owej pani gotowi byli do poświęceń które wspomogła współczesna medycyna pozwalając pani w miarę samodzielnie funkcjonować.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|AnnaMS 20.11.2020, 15:00

To cudownie, że rodzice owej pani gotowi byli do poświęceń które wspomogła współczesna medycyna pozwalając pani w miarę samodzielnie funkcjonować.

Chyba to normalne. Po to są rodzice.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|ProjectPi v3 20.11.2020, 15:02

Normalne to jest to, że są granice możliwości. I także poświęceń.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Adalbert1241 20.11.2020, 16:22

Normalne to jest to, że są granice możliwości. I także poświęceń.

A Pan je zna???
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Orest 20.11.2020, 15:08

Hormon wzrostu i hormony żeńskie.
    2 + a = 5
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|Agnes32 20.11.2020, 15:04

Wszyscy rodzice muszą być gotowi do poświęceń. Nie ma dziecka, które ich nie wymaga. Jeśli komuś to nie pasuje, zawsze może pozostać sam. W tym też nie ma nic złego. Są różne drogi życiowe, każdy znajdzie coś dla siebie. A zakładanie rodziny, to nie zabawa w dom, gdzie możesz sobie wyrzuć lalkę, która się nie podoba, albo znudziła.
    Odpowiedz
  • Re: "Protest kobiet podważa moje prawo do życia"|ProjectPi v3 20.11.2020, 15:10

Wszyscy rodzice muszą być gotowi do poświęceń. Nie ma dziecka, które ich nie wymaga. Jeśli komuś to nie pasuje, zawsze może pozostać sam. W tym też nie ma nic złego. Są różne drogi życiowe, każdy znajdzie coś dla siebie. A zakładanie rodziny, to nie zabawa w dom, gdzie możesz sobie ...

I z reguły są gotowi. Nie zawsze jednak są skłonni do poświęceń, jakie przygotował dla nich Bóg.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook