Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci

dodano: 20.04.2018, 15:55
akcje wątku: drzewko

Od środy w sejmie protestują rodzice dzieci i pełnoletnich już niepełnosprawnych . Mają dwa bardzo słuszne i proste postulaty:

1. Dodatek rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych powyżej 18 r. życia.

2. Zrównanie renty socjalnej z najniższą rentą ZUS z tytułu całkowitej niezdolnoiści do pracy.

Pacynka na polecenie fuJarka dzisiaj spotkała się z protestującymi i obiecała załatwienie sprawy.  Wybrali sobie wspaniały moment i brawa dla tych odważnych ludzi. W Pisie kryzys sondażowy plus idą wyborry samożądowe. Mam przeczucie, że na 90% żądania zostaną spełnione. Co jak co, ale tym ludziom się w moim mniemaniu należy.

A co na to nasi proliferzy. Na forumie? Cisza. Partyjna swołocz pod postacią Wicia wesoło obszczekuje organizację "Dziewuchy dziewuchom". Fanatyczna Ania z kwiatkiem martwi się trupami i ich pochówkami. Sprawdźmy co tam u zimnej twarzy fanów rodzenia martwych płodów i Pani Godek? No nic. Krucjata trwa. Ona ma posadkę w zarzadzie państwowej spółki (niewiadomo dlaczego) i nie brakuje do pierwszego. A co tam u inkwizytora Jakiego? A no obudził się na chwilkę i coś naskrobał na twitterku, że on już wcześniej postulował o zmiany w tym zakresie. Czyli jak ludzie sami do sejmu przyszli, to mu się przypomniało.

PiS ustawy, które są im potrzebne do obsadzenia swoimi stanowisk pańastwowych szybko po nocy potrafi napisac i przegłosować. Gorzej jak trzeba pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. 

A Wy drogie pocieszne prolajferskie świry na FF? Gardłowac potraficie z ideologicznym zadęciem o życiu poczętym i tak dalej, ale jak już się urodzi to nie wasz problem. Hipokryzja i ideologiczne nabzdyczenie, aż żygac się chce.

• Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|[Wstaw]less 20.04.2018, 16:04
    O ile nie popieram formy wątku, to wyraża on cechę znamienną dla grupy "zygotarian". Troska o życie nienarodzone (wyłącznie), oskarżenia o domniemane morderstwa, czy też gorszenie najmłodszych na ulicach polskich miast są działaniami mającymi ogromny posłuch i poparcie. Gdy przychodzi czas by spojrzeć prawdzie w oczy i pomóc niepełnosprawnym narodzonym, to cisza...

"Bo wkładacie na ludzi ciężary nie do uniesienia, a sami jednym palcem ciężarów tych nie dotykacie." - Jezus słusznie opisał tą grupę ludzi...

Dlatego też zachęcam wszystkich wrażliwych na los nienarodzonych, to zainteresowania się w ruch, który ja osobiście popieram:

http://www.fronda.pl/forum/nowy-ruch-obrony-zycia-moj-wybor,86717.html
    It's the dark of night and I'm at the end of the line. Alone in my head and waiting for something divine. To answer me. Drowning to silence, the internal violence. I pray to make it through. The storm winds are growing as my dreams are blowing away. Just like you. https://www.youtube.com/watch?v=jHTJra7dhNQ
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|mariaelena 20.04.2018, 17:13
    Dlaczego wowczas nie dalo sie nic zrobić?
    "Gdy w weekend premier spotkał się z protestującymi, atmosfera była gorąca. - Jest pan kłamcą, kłamiecie wszyscy - mówiła jedna z matek. Rodzice wołali, że "nie chcą śmigłowców, chcą chleba. Najpierw naród, potem Rosja i Ukraina".

- Ja wam nie skąpię tych pieniędzy, to są pieniądze podatników, nie moje. Ja tylko podejmuję decyzje, jak je wydawać. Ja wam powiem, że dam więcej pieniędzy, wy będziecie zadowoleni. A dwa dni później powiem: sorry, ale to nie jest możliwe - tłumaczył Tusk. Dodawał, że sztuką jest takie gospodarowanie pieniędzmi, by dla wszystkich starczyło. Po tym spotkaniu strona rządowa ogłosiła, że od 1 maja świadczenie pielęgnacyjne - dziś 620 zł (plus 200 zł dodatku) - wzrośnie do 1 tys. zł netto, od 1 stycznia 2015 r. - do 1200 zł netto, a od 1 stycznia 2016 r. - do 1,3 tys. zł netto."

http://wyborcza.pl/1,76842,15679463,Ile_zaplacic_rodzicom_dzieci_niepelnosprawnych_.html
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 17:17

Dlaczego wowczas nie dalo sie nic zrobić?
    "Gdy w weekend premier spotkał się z protestującymi, atmosfera była gorąca. - Jest pan kłamcą, kłamiecie wszyscy - mówiła jedna z matek. Rodzice wołali, że "nie chcą śmigłowców, chcą chleba. Najpierw naród, potem Rosja i Ukraina".

- Ja wam nie skąpię tych pieniędzy, to są pieniądze ...

1. Nie zaśmiecaj mojego wątku.
    2. Jak już hipokrytko zaśmieciłaś to Ci odpowiem: Bo wtedy rządziły takie same świnie jak teraz.
    3. Spieprzaj z mojego wątku.
    Kolejnego postu nie będzie.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|mariaelena 20.04.2018, 17:21

2. Jak już hipokrytko zaśmieciłaś to Ci odpowiem: Bo wtedy rządziły takie same świnie jak teraz.

Coś jeszcze?
    Pokrzyczleś sobie?
    Popluleś?
    To jeszcze pokaż język, tupnij nóżką i podskocz.

A potem możesz pójść sobie na spacerek....
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|mariaelena 20.04.2018, 17:45

Gratuluję chumbuś(zmień nick na "chumbazszamba" będzie bardziej odpowiedni), bardzo gratuluję

Guzik obchodzą ciebie tak dzieci niepełnosprane, jak i ich rodzice. Jest nas trochę, nie tylko ta grupka osob w sejmie....

Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 20:35

Gratuluję chumbuś(zmień nick na "chumbazszamba" będzie bardziej odpowiedni), bardzo gratuluję

Guzik obchodzą ciebie tak dzieci niepełnosprane, jak i ich rodzice. Jest nas trochę, nie tylko ta grupka osob w sejmie....

^
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 20:38

^

Post zakłamanej MAryni Ci imponuje, która imputuje na innych swoje fantasmagorie? Nisko upadłaś. Z ateistki do szamba katolicyzmu i fanatyzmu.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 20:55

Post zakłamanej MAryni Ci imponuje, która imputuje na innych swoje fantasmagorie? Nisko upadłaś. Z ateistki do szamba katolicyzmu i fanatyzmu.

Ja tam widzę, że jedyną osobą, która coś tu imputuje, jesteś Ty. Policz, ile osób zaczepiłeś i wmawisz w nich swoje urojenia i to w sposób chamski.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 20:57

Ja tam widzę, że jedyną osobą, która coś tu imputuje, jesteś Ty. Policz, ile osób zaczepiłeś i wmawisz w nich swoje urojenia i to w sposób chamski.

Wykaż gdzie mam urojenia. Czekam.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 21:05

Wykaż gdzie mam urojenia. Czekam.

Wszędzie, gdzie ma miejsce Twoja radosna twórczość odnośnie nieznajomych ludzi. Wykorzystałeś niepełnosprawne dzieci, żeby dowalić nielubianym osobom.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 21:09

Wszędzie, gdzie ma miejsce Twoja radosna twórczość odnośnie nieznajomych ludzi. Wykorzystałeś niepełnosprawne dzieci, żeby dowalić nielubianym osobom.

Użyłem realnego problemu, o którym mówię od dawna w wielu wątkach na ten temat, aby obnażyć Twoją i Tobie podobnych ludzi hipokryzję. Aż tak Ci w kościele mózg zlasowali? Przy okazji pochwaliłem i opisałem historię, o której zygotarianie na tym forum nawet się nie zająknęli. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 21:11

Użyłem realnego problemu, o którym mówię od dawna w wielu wątkach na ten temat, aby obnażyć Twoją i Tobie podobnych ludzi hipokryzję. Aż tak Ci w kościele mózg zlasowali? Przy okazji pochwaliłem i opisałem historię, o której zygotarianie na tym forum nawet się nie zająknęli. Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Ponownie potwierdzasz, że przenosisz swoje urojenia na kogoś, o kim nic nie wiesz. A swoją drogą, gdybyś czasem skupił się na tym, co piszą inni, mógłbyś wiedzieć nieco więcej.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 21:14

Ponownie potwierdzasz, że przenosisz swoje urojenia na kogoś, o kim nic nie wiesz. A swoją drogą, gdybyś czasem skupił się na tym, co piszą inni, mógłbyś wiedzieć nieco więcej.

Przeklej proszę wątki zygotarian wspierające protest w sejmie, a także te, które mówią o konieczności zmian w prawie apropos dofinansowania upośledzonych/ciężko chorych dzieci.
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Agnes32 20.04.2018, 21:18

Przeklej proszę wątki zygotarian wspierające protest w sejmie, a także te, które mówią o konieczności zmian w prawie apropos dofinansowania upośledzonych/ciężko chorych dzieci.

Czyje wątki? Naprawdę musisz być taki chamski?
    Odpowiedz
  • Re: Prostest rodziców posiadających niepełnosprawne dzieci|Chumbawamba 20.04.2018, 21:21

Czyje wątki? Naprawdę musisz być taki chamski?

1.Wątki zygotarian.
    2. Napiszesz w końcu coś w temacie wątku czyli:
    a. Coś o proteście.
    b. Twojej i innych zygotarian hipokryzji.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook