Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Program Konfederacji

dodano: 21.09.2019, 16:51
akcje wątku: drzewko

Autor: Miecz Damoklesa

Our password - freedom and brotherhood

Czy raczej "Stoczwórka Mentzena". Większość sensownych propozycji, kilka oszołomskich i jeden odlot o kilka parseków.

https://100ustawmentzena.pl/

• Re: Program Konfederacji|Kermit_zaba 21.09.2019, 17:04
    Bzdury
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Kermit_zaba 21.09.2019, 17:25
    Dlaczego nie Konfederacja? Otóż chętnie bym zagłosował na narodowców, ale w Konfederacji rządzą liberałowie, którzy prawo (tak jak Mentzen) jeszcze by popsuli,
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|PiSowczyk 21.09.2019, 18:06
    Jaka szkoda, że to wszystko pójdzie w pizdu, bo Konfederacja przerżnie wybory. Smuteczek.
    Genetyczny patriota i stabilny geniusz
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|pismac 21.09.2019, 18:14

Jaka szkoda, że to wszystko pójdzie w pizdu, bo Konfederacja przerżnie wybory. Smuteczek.

Szkoda, że PiS nie proponuje zniesienia PIT-u dla emerytów i obniżenia VAT-u do 18% (o paru innych detalach nie wspominając).
    „Nie paliłeś dawniej tyle co dziś. Zapałka ci drży, nielekko nam iść”.
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Adalbert1241 22.09.2019, 1:09

Szkoda, że PiS nie proponuje zniesienia PIT-u dla emerytów i obniżenia VAT-u do 18% (o paru innych detalach nie wspominając).

Nie było polecenia.
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|tia 21.09.2019, 18:44
    W ogóle nie trzymam kciuków za Konfederację, ani nie trzymam kciuków za Platformę. Problem tylko taki, że rządy PiS-u też mi się nie podobają, bo tym całym socjalizmem jestem rozczarowany. Lewica zatem? Mam opór głosować na lewicę. Może PSL? Byłaby to dla mnie nowość, aby oddać głos na PSL.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Agnes32 21.09.2019, 18:54

W ogóle nie trzymam kciuków za Konfederację, ani nie trzymam kciuków za Platformę. Problem tylko taki, że rządy PiS-u też mi się nie podobają, bo tym całym socjalizmem jestem rozczarowany. Lewica zatem? Mam opór głosować na lewicę. Może PSL? Byłaby to dla mnie nowość, aby oddać głos na PSL.

A może własna partia? W tych wyborach już za późno, ale może w przyszłości...?
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|MKasperowicz 22.09.2019, 1:01
    Na szczęście nie mają szans. Na szczęście, bo spora część tych ustaw jest zwyczajnie groźna.
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Adalbert1241 22.09.2019, 1:15

Na szczęście nie mają szans. Na szczęście, bo spora część tych ustaw jest zwyczajnie groźna.

Co jest grożne zobaczymy w zimie.
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|MKasperowicz 22.09.2019, 7:23

Co jest grożne zobaczymy w zimie.

Na szczęście nie zobaczymy efektów wyżej wymienionych pomysłów
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Miecz Damoklesa 23.09.2019, 17:43

Ale które konkretnie? Propozycje deregulacyjne są ok. Prawo do broni to typowe oszołomstwo tego ugrupowania. No i punkt 104 to skok w hiperprzestrzeń w nieznanym kierunku.
    Our password - freedom and brotherhood
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Kermit_zaba 22.09.2019, 10:35
    A ja proponuję ustawę penalizujacą propagandę LGBT , promocji różnych zboczeń i masturbacji a także seksedukację w szkołach i przedszkolach.
    Dlaczego pan Metzen tym się nie zajął ?
    Odpowiedz
  • Re: Program Konfederacji|Kermit_zaba 22.09.2019, 11:12
    Kuce bedo kucać
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook