Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Problem z wejściem na forum przez telefon

dodano: 17.01.2019, 17:36
akcje wątku: drzewko

Autor: Darcheville

„Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila

na stronę wchodzę,ale już na forum nie,wgrywa się i wgrywa i nic

ktos coś?

dzięki

• Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|drabinka 17.01.2019, 17:39
    Pan Serwer był chory i leżał w łóżeczku
    I przyszedł Inżynier: „Co ci jest, Serwerku?”
    Zostawiłem tu drabinkę, ale gdzie ona się podziała?
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Darcheville 17.01.2019, 17:42

tak?
    to tak wszyscy mają?
    z laptopa wchodzę,z telefonu juz nie
    „Nic nie powinno cię niepokoić, nic nie ma prawa cię przerażać, wszystko mija. Bóg się nie zmienia. Cierpliwość osiąga wszystko. Kto ma Boga, temu nie brakuje niczego,sam Bóg wystarczy” św.Teresa z Avila
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|drabinka 17.01.2019, 17:49

tak?
    to tak wszyscy mają?
    z laptopa wchodzę,z telefonu juz nie

Działa wolno, choć chwilę temu jakby coś przyspieszyło.
    Zostawiłem tu drabinkę, ale gdzie ona się podziała?
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|justa 22.01.2019, 12:17

Zobaczcie jak człowiek i szerzej społeczeństwo jest uzależnione od dostępu do smartfona. Brak smartfona powoduje w wielu osobach pewną formę dezorientacji.
    Bo w smartfonie mamy obecnie niemal wszystko: internet, kontakty, nawigację czy dostęp do naszej prywatności np aplikacji bankowych... A jak się patrzy pod link: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-studenckich/ to w zasadzie większość banków posiada obecnie w standardzie bankowość mobilną.
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|mariaelena 17.01.2019, 17:42
    Ustaw w przeglądarce telefonu "wersja na komputer" powinno pójść.
    Albo pobierz inną przeglądarkę
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Darcheville 17.01.2019, 18:03

zrobiłem "wersja na komputer" i jest ok (:
    na mobilnej wersji m.fronda.pl nie ma nawet odnośnika do forum,próbowałem od razu z przeglądarki ale nic
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|mariaelena 17.01.2019, 18:26

zrobiłem "wersja na komputer" i jest ok (:
    na mobilnej wersji m.fronda.pl nie ma nawet odnośnika do forum,próbowałem od razu z przeglądarki ale nic

Nie ma za co :)
    Dodaj do zakładek stronę forumka, wątpię czy z mobilnej będzie ;)
    ,,W dzisiejszym życiu świat należy tylko do głupców, do niewrażliwych, do podekscytowanych. Prawo do życia i zwycięstwa zdobywa się dziś nieomal tymi samymi sposobami, jakimi zdobywa się zamkniecie w domu wariatów: niezdolnością do myślenia, niemoralnością i hiperekscytacją." F. Pessoa
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Darcheville 17.01.2019, 21:13

Nie ma za co :)
    Dodaj do zakładek stronę forumka, wątpię czy z mobilnej będzie ;)

Kupiłem nowy telefon,teraz będę go rozkminiał pół roku
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Darcheville 17.01.2019, 18:04

dzięki (:
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Maj Majewski 17.01.2019, 18:53
    Bo to trzeba wejść nago! Ja się najpierw rozbieram do naga i wtedy bez problemu wchodzę na ff.
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Ola 18.01.2019, 11:22
    Ten sam problem mam.
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Darcheville 18.01.2019, 11:40

Ten sam problem mam.

można zrobić tak jak pisze mariaelena czyli dać w ustawieniach na wersję na komputer
    Odpowiedz
  • Re: Problem z wejściem na forum przez telefon|Ola 18.01.2019, 16:55

można zrobić tak jak pisze mariaelena czyli dać w ustawieniach na wersję na komputer

Tak zrobię, dzięki.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook