Otwarte forum dyskusyjne Frondy

proaborcyjne lewactwo podnosi łeb

dodano: 6.03.2010, 9:50
akcje wątku: drzewko

Autor: wujek inż.AjatollahGnyszkaszwili

Ciociu Luciu - wróc :)

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs511.snc3/26817_341655591922_250552536922_4108667_2281220_n.jpg

na fb działa sobie grupa SROM, czyli Separatystyczne Rewolucyjne Oddziały Maciczne

• Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|TomekG (W.C.S.T.) 6.03.2010, 9:54
    ale co tu zrobić? Nie wypuszczać ciężarnych z Polski?
    Pokój, k...a, i Dobro | Ważny Czeladnik Stacji Transformatorowej
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Gutta Cavat 6.03.2010, 10:22

ale co tu zrobić? Nie wypuszczać ciężarnych z Polski?

Obserwować i inwigilować przychodnie oraz ruch turystyczny, tak jak się to robi w przypadku kanałów przerzutowych narkotyków czy innych paskudnych rzeczy. W ujawnionych przypadki wszczynać postepowania prokuratorskie. Ciągać po przesłuchaniach i dopytywać, kto pomógł. Pracowników taktych "klinik" nie wpuszczać do Polski lub po wpuszczeniu przesłuchiwać i zakładać kartoteki. Zmienić prawo antyaborcyjne i wprowadzić także karanie zabójczyń.

Możliwości reakcji jest bardzo wiele. Trzeba tylko chcieć a nie rozkładać ręce w geście niemożności. W demokratycznym państwie całe prawo jest nastawione na usprawiedliwianie braku reakcji. Jeśli coś w ogóle działa to tylko dlatego, że są ludzie, którym na tym zależy. Przykłądem niech będzie pełna swoboda działania aborcjonistów w Polsce pod jurysdykcją polskiego rządu, prawa i policji.

Dlatego pytanie to uważam za spychotechnikę.
    \"Pytają ludzie w rozmowach listach, dlaczego Unii Wolności nie lubię. Pierwsza przyczyna jest oczywista, przeto rozpocznę od drugiej...\" L. Czajkowski
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Henryk Krzyżanowski 6.03.2010, 10:36

Obserwować i inwigilować przychodnie oraz ruch turystyczny, tak jak się to robi w przypadku kanałów przerzutowych narkotyków czy innych paskudnych rzeczy. W ujawnionych przypadki wszczynać postepowania prokuratorskie. Ciągać po przesłuchaniach i dopytywać, kto pomógł. Pracowników taktych "klinik" nie wpuszczać do Polski lub po wpuszczeniu przesłuchiwać i zakładać kartoteki. Zmienić prawo ...

Absolutnie się zgadzam z konkluzją! Gdyby pod aborcję podstawić "usypianie bogatej babci" albo "pozbywanie się niewygodnych świadków" itp takim ogłoszeniem zajęłaby się prędzej czy później któras ze służb. Więc jeśli nie robią prowokacji na ogłoszenie w lokalnej GW "AaFarmakologicznie tanio + nr komórki" oznacza to, że tolerują ewidentne łamanie prawa RP. Tu jest teren działania dla grup pro-life. Zbieranie dokumentacji ogłoszeniowej i występowanie do prokuratora z doniesieniem o przestępstwie.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|TomekG (W.C.S.T.) 6.03.2010, 10:43

Absolutnie się zgadzam z konkluzją! Gdyby pod aborcję podstawić "usypianie bogatej babci" albo "pozbywanie się niewygodnych świadków" itp takim ogłoszeniem zajęłaby się prędzej czy później któras ze służb. Więc jeśli nie robią prowokacji na ogłoszenie w lokalnej GW "AaFarmakologicznie tanio + nr komórki" oznacza to, że tolerują ewidentne łamanie prawa RP ...

no dobra, ale mówisz o przestepstwach popelnianych w kraju. A ty chodzi o aborcje robiona za granicą, gdzie niestety przestepstwem ona nie jest.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Henryk Krzyżanowski 6.03.2010, 10:52

no dobra, ale mówisz o przestepstwach popelnianych w kraju. A ty chodzi o aborcje robiona za granicą, gdzie niestety przestepstwem ona nie jest.

To prawda, ale można dusić odpowiednie organa, że by w tym kierunku prowadziły działania. Np sprawdzić, kto zawiesza tamten anons w internecie. Nękaniem, o jakim pisze mój przedmówca nie zlikwiduje się zjawiska ale można je ograniczyć.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Erlang 6.03.2010, 10:57

No, ale ten argument też jest jakiś taki nie do końca przekonywujący. Nie wiem, czy istnieje takie państwo, w którym można bezkarnie zabić małżonka, jeśli ten dopuści się zdrady, ale załóżmy na potrzeby dyskusji, że tak. Sądzisz, że gdyby tak się złożyło, że jeden z małżonków wywiózłby drugiego do owego kraju pod pozorem, powiedzmy, wycieczki, a później "skorzystał" z prawa miejscowego, to w Polsce nie powinno się go z tego powodu ścigać?
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|TomekG (W.C.S.T.) 6.03.2010, 11:00

No, ale ten argument też jest jakiś taki nie do końca przekonywujący. Nie wiem, czy istnieje takie państwo, w którym można bezkarnie zabić małżonka, jeśli ten dopuści się zdrady, ale załóżmy na potrzeby dyskusji, że tak. Sądzisz, że gdyby tak się złożyło, że jeden z małżonków wywiózłby drugiego do owego ...

tu niech się prawnik wypowie.

* * * *
    ale IMHO trudno byłoby ścigać za morderstwo.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Erlang 6.03.2010, 11:07

tu niech się prawnik wypowie.* * * *ale IMHO trudno byłoby ścigać za morderstwo.

Nie wiem, jak się na to zapatruje prawo, ale dla mnie byłaby to dziwna sytuacja. Coś mi tu zgrzyta.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Henryk Krzyżanowski 7.03.2010, 12:16

Nie wiem, jak się na to zapatruje prawo, ale dla mnie byłaby to dziwna sytuacja. Coś mi tu zgrzyta.

Mówiąc o nękaniu, mam na myśli nękanie organizatorów i naganiaczy, ściganie samych kobiet jest oczywiście znacznie trudniejsze. Ale skoro aborcja jest w Polsce nielegalna, to, powiedzmy, ściganie organizowania i ułatwiania jej nie powinno nastręczać problemów prawnych, tylko techniczne.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Ewolucjonista 7.03.2010, 12:40

Mówiąc o nękaniu, mam na myśli nękanie organizatorów i naganiaczy, ściganie samych kobiet jest oczywiście znacznie trudniejsze. Ale skoro aborcja jest w Polsce nielegalna, to, powiedzmy, ściganie organizowania i ułatwiania jej nie powinno nastręczać problemów prawnych, tylko techniczne.

Właśnie że nie można ścigać kobiet (organizatorów wyjazdów również) podróżujących do państwa Unii Europejskiej, w którym aborcja jest legalna, by usunąć ciążę. Wyroki Trybunału Europejskiego przeciwko Irlandii, moi drodzy.

* * * *
    KOREKTA: Orzeczenie Trybunału Europejskiego, nie wyroki.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Gutta Cavat 7.03.2010, 1:35

Właśnie że nie można ścigać kobiet (organizatorów wyjazdów również) podróżujących do państwa Unii Europejskiej, w którym aborcja jest legalna, by usunąć ciążę. Wyroki Trybunału Europejskiego przeciwko Irlandii, moi drodzy. * * * *KOREKTA: Orzeczenie Trybunału Europejskiego, nie wyroki.

Nie można ścigać międzynarodowo, czyli europejsko. Ale można ścigać krajowo za dokonanie przestępstwa na terenie własnego kraju, a przestępstwem jest już organizowanie wyjazdu w celu aborcyjnym.
    \"Pytają ludzie w rozmowach listach, dlaczego Unii Wolności nie lubię. Pierwsza przyczyna jest oczywista, przeto rozpocznę od drugiej...\" L. Czajkowski
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|TomekG (W.C.S.T.) 9.03.2010, 4:40

Nie można ścigać międzynarodowo, czyli europejsko. Ale można ścigać krajowo za dokonanie przestępstwa na terenie własnego kraju, a przestępstwem jest już organizowanie wyjazdu w celu aborcyjnym.

można i prokuratura własnie to sprawdza - na dole wklwiłem niusa.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Gutta Cavat 9.03.2010, 7:34

można i prokuratura własnie to sprawdza - na dole wklwiłem niusa.

Rozumiem, ze prokuratura sprawdza "krajowo" a międzynarodowo jeszcze nie ściga. Zresztą ja ręki nie będę dawał za tamto orzeczenie i jego międzynarodowy zakaz, bo nie znam się na prawie stanowionym przez eurosąd na tyle, by twierdzić z caą stanowczością a opieram się na tym, co pamiętam z doniesień prasowych. Być może międzynarodowo też można ścigać, bo tamto orzeczenie dotyczyło np. tylko tamtej konkretnej sprawy i nie ma tu prawa wykładni ogólnej czy czegoś w tym rodzaju, czyli precedensa.
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|TomekG (W.C.S.T.) 6.03.2010, 10:43

Obserwować i inwigilować przychodnie oraz ruch turystyczny, tak jak się to robi w przypadku kanałów przerzutowych narkotyków czy innych paskudnych rzeczy. W ujawnionych przypadki wszczynać postepowania prokuratorskie. Ciągać po przesłuchaniach i dopytywać, kto pomógł. Pracowników taktych "klinik" nie wpuszczać do Polski lub po wpuszczeniu przesłuchiwać i zakładać kartoteki. Zmienić prawo ...

>>Obserwować i inwigilować przychodnie oraz ruch turystyczny

Jak chcesz to zrobic przy braku kontroli granicznych?
    Odpowiedz
  • Re: proaborcyjne lewactwo podnosi łeb|Erlang 6.03.2010, 10:50

>>Obserwować i inwigilować przychodnie oraz ruch turystyczny

Jak chcesz to zrobic przy braku kontroli granicznych?

Gutta, najpewniej, w miejsce kontroli paszportowej proponuje kontrolę ginekologiczną.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook