Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Prawda o homoseksualizmie nie do zniesienia dla Twittera"

dodano: 11.06.2019, 0:10
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

"Nic tak nie gorszy jak prawda – świadczy o tym przykład : błyskawiczna reakcja portalu społecznościowego na „niepoprawny” wpis Kai Godek. Jej konto zostało zawieszone na dwanaście godzin.

Biorąc pod uwagę, jak wielkie potoki wulgaryzmów, obsceniczności i obelg przelewają się „bezkarnie” każdego dnia przez media społecznościowe, szybkość reakcji Twittera na wpis obrończyni życia musi budzić swego rodzaju uznanie. Można bowiem do woli obrażać wiarę katolicką, zasypywać Twittera i Facebooka antypolskimi wpisami, ale „heteronormatywne” stwierdzenie oczywistości musiało spotkać się ze stanowczą ripostą.

Kaja Godek z fundacji Życie i Rodzina, inicjatorka utrąconego przez Jarosława Kaczyńskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”, przy okazji warszawskiej, sobotniej parady gorszycieli napisała m.in., że „homoseksualizm jest zboczeniem i podłożem do występowania pedofilii”.

Skończyło się ostrzegawczym zablokowaniem konta na 12 godzin. Obrończyni nienarodzonych zameldowała wkrótce z rezerwowego profilu „Kaja Godek zapasowa” (@Akuku21118603): „Dzień dobry, dzień dobry, tak jak myślałam, zapasowe konto się przydało. Napisałam parę słów prawdy, tweet bdb się rozszedł, więc tt zablokował mi konto”.

Jeśli chodzi o zakres swobody wypowiedzi, to on się notorycznie kurczy. Jest obowiązująca doktryna, a kto mówi inaczej, jest pozywany do sądu, blokowany, wyrzucany z mediów społecznościowych – skomentowała kandydatka Konfederacji do europarlamentu w rozmowie z portalem PolsatNews.

W poniedziałek wieczorem konto było już aktywne".

Źródła: PolsatNews.pl, Twitter.

https://www.pch24.pl/prawda-o-homoseksualizmie-nie-do-zniesienia-dla-twittera,68866,i.html

 • Re: "Prawda o homoseksualizmie nie do zniesienia dla Twittera"|Adalbert1241 11.06.2019, 0:14
  Skoroś trafił między wrony? :))))
  Odpowiedz
 • Re: "Prawda o homoseksualizmie nie do zniesienia dla Twittera"|Trollino 11.06.2019, 0:14
  Godek niech idzie na vk.com 👺
  A kiedy nie sposób już płynąć pod prąd, nie sposób już wyrwać się z matni, niebieski trolejbus zabiera mnie stąd, trolejbus ostatni.
  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook