Otwarte forum dyskusyjne Frondy

"Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"

dodano: 13.02.2020, 16:30
akcje wątku: drzewko

Autor: Annbis

Kościół katolicki to najpotężniejsza organizacja na świecie. Jeżeli Kościół brałby naprawdę na serio zabijanie nienarodzonych, rozprawilibyśmy się z aborcją już lata temu - mówiła Abby Johnson,  amerykańska aktywistka anty-aborcyjna podczas spotkania w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

https://www.pch24.pl/porzuccie-kompromis-z-aborcja--caly-swiat-na-was-patrzy--polsko--mocne-swiadectwo-abby-johnson,73974,tv.html

• Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 13.02.2020, 17:19
    Idiotyczna propaganda.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 13.02.2020, 17:25

Idiotyczna propaganda.

A szczególnie idiotyczne jest twierdzenie, że Polska to kraj katolicki.
    Bóg w osobach trzech: Ojciec - przestrzeń, Syn - materia, Duch Święty - energia. Jeżeli wierzyć, że w każdych mitach znajduje się ziarnko prawdy, to zastanawiająca jest ta struna głosowa Boga, która na początku domagała się światła. To na pewno superstruna, dzięki której możliwe było świetliste Słowo.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|Annbis 13.02.2020, 17:28

Tak jest Polska postrzegana w świecie. Ale Ty wiesz lepiej.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 13.02.2020, 18:08

Tak jest Polska postrzegana w świecie. Ale Ty wiesz lepiej.

Przede wszystkim nie każdy w świecie tak postrzega Polskę. Polska nie jest krajem katolickim i wystarczy przeczytać Konstytucję RP. Zresztą prawdą jest, że Polska nie jest krajem katolickim. Żyje w tym kraju, więc wiem, że nie jest on katolicki. Wiem też, że coraz więcej rodziców nie chce, aby ich dzieci uczęszczały na lekcję religii. Księża rozpaczają, że coraz mniej ludzi przystępuje do komunii. Koleżanka powiedziała, że ksiądz nawet na niedzielnej mszy rozpaczał, że do wielu domów, do których wchodził, nie został w tym roku zaproszony. Do mojego domu od trzech lat już nie wchodzi - niestety, ale ksiądz i ŚJ mają zakaz bycia w moim domu, chyba że są gośćmi bez intencji propagandy religijnej, gdyż nie życzę sobie w moim domu żadnej propagandy religijnej.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|Annbis 13.02.2020, 18:26

Przede wszystkim nie każdy w świecie tak postrzega Polskę. Polska nie jest krajem katolickim i wystarczy przeczytać Konstytucję RP. Zresztą prawdą jest, że Polska nie jest krajem katolickim. Żyje w tym kraju, więc wiem, że nie jest on katolicki. Wiem też, że coraz więcej rodziców nie chce, aby ich dzieci ...

Abby Johnson, amerykańska aktywistka anty-aborcyjna postrzega Polskę, jako kraj katolicki.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 13.02.2020, 18:27

Abby Johnson, amerykańska aktywistka anty-aborcyjna postrzega Polskę, jako kraj katolicki.

Co może tylko dowodzić bylejakości jej edukacji.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|Annbis 13.02.2020, 19:45

Co może tylko dowodzić bylejakości jej edukacji.

A Ty gdzie jesteś wyedukowany? Jakimi dyplomami, jakich sławnych uczelni możesz się pochwalić?
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 14.02.2020, 11:56

A Ty gdzie jesteś wyedukowany? Jakimi dyplomami, jakich sławnych uczelni możesz się pochwalić?

A takimi, że wiem, iż USA i Polska nie są krajami katolickimi.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|margeritta.goth 14.02.2020, 13:42

Czy to oznacza, że tak nas postrzega świat?
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|margeritta.goth 14.02.2020, 13:39

Dodaj do tego jeszcze "Cały świat na was patrzy, Polsko" i życie przerasta kabaret :)))))
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|Annbis 13.02.2020, 17:27

Idiotyczna propaganda.

Słuchałeś jej wystąpienia?
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 13.02.2020, 17:29

Słuchałeś jej wystąpienia?

Słuchałem, Amerykanka twierdzi, upraszczając, że Polska to kraj katolicki, podczas gdy nie jest krajem katolickim, bo Konstytucja RP niczego takiego nie twierdzi.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|alchemik 13.02.2020, 18:51

Słuchałem, Amerykanka twierdzi, upraszczając, że Polska to kraj katolicki, podczas gdy nie jest krajem katolickim, bo Konstytucja RP niczego takiego nie twierdzi.

Około 95% Polaków jest ochrzczonych w Kościele rzymskokatolickim, ale na niedzielne msze uczęszcza regularnie ca 30% katolików (wg statystyk kościelnych).
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|tia 13.02.2020, 19:05

Około 95% Polaków jest ochrzczonych w Kościele rzymskokatolickim, ale na niedzielne msze uczęszcza regularnie ca 30% katolików (wg statystyk kościelnych).

Mnie ochrzczono wbrew mojej woli, do dziś wypominam to rodzicom, a oni zwalają na śp. babcię. Najwygodniej zwalić winę na nieobecnych.
    Odpowiedz
  • Re: "Porzućcie kompromis z aborcją. Przestańcie siedzieć cicho. Wasze milczenie i apatia pomaga zabijać dzieci. Cały świat na was patrzy, Polsko"|alchemik 13.02.2020, 19:21

Mnie ochrzczono wbrew mojej woli, do dziś wypominam to rodzicom, a oni zwalają na śp. babcię. Najwygodniej zwalić winę na nieobecnych.

Mnie też nikt o zdanie nie pytał. Na chrzcie dostałem nowe imię, bo te imiona, które otrzymałem jako obywatel zarejestrowany aktem urodzenia w USC, nie podobały się dziadkom jako słowiańsko-pogańskie.
    Viarni žyćcio svajoj krainie, jana ŭ śnie chałodnym hinie! Viarni žyćcio svajoj ziamli, masty spali i ziamlu asviatli.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook