Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!

dodano: 22.09.2019, 9:36
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

Jeśli leży nam na sercu dobro Polski i nie chcielibyśmy, ażeby nasza ojczyzna była postrzegana na świecie jako kraj kołtuństwa i zacofania zadawajmy swoim 10-letnim dzieciom poniższe pytania. Jeśli nie macie dzieci w tym wieku to możecie pytać wasze wnuki. W razie braku takowych idźcie do znajomych albo pytajcie na ulicach bądź w internecie.

Czego obawiasz się przy uprawianiu seksu?

Co mogłoby cię skłonić do współżycia?

Niech zadawane przez nas pytania będą formą protestu wobec obecnej władzy!

Pytajmy do skutku aż przywrócimy w Polsce na nowo  demokrację!!!

• Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|Agnes32 22.09.2019, 10:40
    Nie świruj. Idź na wybory.
    Odpowiedz
  • Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|Teofila (w podróży) 22.09.2019, 11:12
    ^

Ano właśnie.

Przypomnijmy, że ankieta dotyczyła UŻYWANIA ALKOHOLU I NARKOTYKÓW wród młodzieży...

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/464826-skandal-chcieli-pytac-dzieci-o-ich-doswiadczenia-z-seksem

Ale rodzice pewno dostarczyli pisemne zgody na wypełnienie tej ankiety przez dzieci, więc nie ma o co larum podnosić...
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|ℳrohny 22.09.2019, 11:58
    Komentujecie artykuły na subportalu wPotylice?
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|Cyrenejczyk 22.09.2019, 13:07

Komentujecie artykuły na subportalu wPotylice?

komentujemy pytania zboków zadawane nie swoim dzieciom
    Odpowiedz
  • Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|ℳrohny 22.09.2019, 13:20

komentujemy pytania zboków zadawane nie swoim dzieciom

Ja też zacząłem komentować artykuły braci Karnowskich.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz
  • Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|Cyrenejczyk 22.09.2019, 13:26

Ja też zacząłem komentować artykuły braci Karnowskich.

no to podziel się z nami odpowiedzią dzieciaka na twoje pytanie czego obawia się przy uprawianiu seksu?
    Odpowiedz
  • Re: Pomóżcie wypełnić ankietę i odsunąć PiS od władzy!|ℳrohny 22.09.2019, 13:32

no to podziel się z nami odpowiedzią dzieciaka na twoje pytanie czego obawia się przy uprawianiu seksu?

Pardon. Nie rozumiem, o co panu chodzi.
    Mrohens zevende bier
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook