Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Pomimo globalnego ocieplenia u mnie dzisiaj spadł śnieg

dodano: 5.05.2019, 15:32
akcje wątku: drzewko

Tak około 10 cm. Jak widać śnieg i majowa temperatura bliska zeru mają głęboko gdzieś globalne ocieplenie. 

Tak samo jak słyszy się wciąż powtarzane już do obrzydzenia slogany o smogu, o tworzywie sztucznym wyrzucanym bez opamiętania do morza i do lasu. Związane jest to podobno ze wzrostem dwutlenku węgla w atmosferze. Aby tego jeszcze było mało wszystkie te uczone haggady wygłasza mała dziewczynka, która nie dość, że z powodu organizowanych przez siebie strajków w obronie klimatu osiągnęła już tak bardzo niską frekwencję, że gdyby chodziła do polskiej szkoły to nie zdałaby do następnej klasy. 

Może gdyby Greta chodziła na zajęcia z fizyki i chemii przestałaby pleść dziecięce farmazony. Jednak jest z nią taki problem, że otwarto przed nią rozmaite salony a do tego wszystkiego posiadła już rzeszę wiernych gretyn'ów fejsbukowych.

Przecież to dziecko jeszcze. Nie róbcie jej krzywdy! Brońcie ją nie tylko przed nią samą i przed jej lekko stukniętymi rodzicami. Jak słucha się jej wypowiedzi o tym co, trzeba zrobić w obronie klimatu dochodzi się do wniosku, że ziemia wciąż jest płaska. 

Jak widać Słońce nie żartuje tak bardzo ogrzewa Ziemię w maju, że oprócz opadów śniegu przewidziane zostały dni, tu i ówdzie, z lekkimi przymrozkami. Kurcze a to wszystko w maju. I to w czasie globalnego ocieplenia. 

Jak widać ludzie w Europie w XXI wieku, z powszechnym dostępem do edukacji, wykazują pewne odchyły w kierunku wierzeń atycznych o duchach, które trzeba przebłagać jakąś ofiarą na razie bezkrwawą. 

Poczekamy pewnie do czerwca jak Słońce wzejdzie i ogrzeje odrobinę bardziej te zakądki gdzie właśnie teraz temperatura w maju nie przekracza stopni 4. Wtedy fejsukowi gretyni wyruszą znowu protestować w obronie rozgrzanego do czerwoności klimatu. Przy użyciu telefonów, komórkowych, smartfonów, tabletów i samochdów elektrycznych krzyczeć będą i wołać o potrzebie oczyszczenia tego co zostało zanieczyszczone. To nic, że w ten sposób przyczynią się do śmierci wielu istnień ludzkich w tym także dzieci, które przez te ich wygibasy będą musieli ponieść ofiarę większą i już nie bezkrwawą. 

https://www.valigiablu.it/wp-content/uploads/2019/03/Greta-Thunberg-990x510.jpg

https://cdn-images-1.medium.com/max/1600/1*_FQN4oQIfEIXpWMJU46_4w.jpeg

 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook