Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Polska to wielkie Amber Gold

dodano: 4.10.2012, 20:37
akcje wątku: drzewko

Autor: Grzegorz_N

Polska to wielkie Amber Gold

Polska to wielkie Amber Gold. Dzisiaj teściowa przeczytała mi przez telefon postanowienie SR w Jeleniej Górze odrzucające moje zażalenie i utrzymujące w mocy postanowienie Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Nie stwierdzili znamion przestępstwa fałszywego składania zeznań u świadka, mimo że osoba ta przyznała się i dostarczyła niezbite dowody winy na siebie. Ten sam Sąd skazał wcześniej mnie w tej samej sprawie jak za Amber Gold z rażącym naruszeniem art. 5. § 2. k.p.k., albowiem kompletnie bez dowodów winy. Czy dlatego różnicują nas, że ów świadek był wówczas ławnikiem sądowym? Czy po prostu uwzięli się na mnie? Wydaje mi się, że wyrok na mnie zapadł zanim jeszcze proces się zaczął. To jest gangsterka nie sprawiedliwość. Nie ścigają sędziego, który mimo nie dających się usunąć wątpliwości nie orzekł na moją korzyść. Nie karzą świadka za fałszywe składanie zaznań na wcześniejszej sprawie II K 467/07 lub obecnie w oświadczeniach. Kiedyś przecież musiał kłamać. Nie karzą mnie za fałszywe oskarżenie świadka. Nawet nie ma się gdzie odwołać. Parodia prawa.

• Re: Polska to wielkie Amber Gold|Nikt22 4.10.2012, 22:03

Niestety,zawsze jest tak,że jedna strona wychodzi z sądu niezadowolona.Dwa razy opuszczałem gmach sądu i te dwa razy byłem zadowolony bo wygrywałem.

Odpowiedz
  • Re: Polska to wielkie Amber Gold|Grzegorz_N 4.10.2012, 22:38

Rządzący trudnią się czerpaniem korzyści z cudzego nie-rządu

Odpowiedz
  • Re: Polska to wielkie Amber Gold|Laxy 6.10.2012, 22:36

"mimo że osoba ta przyznała się i dostarczyła niezbite dowody winy na siebie. "

Musi nie  do końca zdrowy. 

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook