Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Polacy to homofobi i rasiści - raport.

dodano: 9.06.2015, 21:42
akcje wątku: drzewko

Autor: Sylabariusz

"Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48

Wedle najnowszego raportu UE Polska to państwo homofobów i rasistów. Autorzy zwracali uwagę na charakter debaty publicznej, tło kampanii wyborczych, działalność parlamentarną, zapisy polskiego prawa. Jeśli Polska w opinii unijnych urzędników rzeczywiście jest państwem homofibicznym to tak naprawdę jestem z tego dumny. Oznacza to bowiem mniej więcej to, że wciąż, mimo rozlicznych zawirowań, mamy odwagę kroczyć najlepszą dla ludzkości, jak ufamy, drogą Ewangelii. Tego rodzaju raporty powstają natomiast z reguły tam, gdzie ludzie uznali, iż istnieje jakakolwiek, lepsza oferta dla ludzkości niż Ewangelia. Osobiście się z tym nie zgadzam, stąd moja opinia w tym względzie. Co do oskarżeń o rzekomy rasizm stanowczo protestuję. To zdecydowanie nazbyt daleko posunięta i nieuzasadniona teza. Jakie jest Wasze zdanie?? 

Szczegóły tutaj:  

http://prostozmostu.net/kraj/polacy-homofobi-i-rasisci-nowy-raport-ue 

• Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |[email protected] 15.11.2017, 23:03
    Szum , po Święcie NIEPODLEGŁOŚCI , TEZ WYMUSIŁ NA MNIE TE PRZEMYŚLENIA . Jednak , nie zmieniłem zdania , pomimo , takiego wkręcania , i jak odrazu po marszu zadałem pytanie , .CO WŁAŚCIWIE SIĘ STAŁO? . SZCZERZE PYTAM NAPRAWDĘ TAK NAMACALNIE , CO SIĘ STAŁO? . Prócz zareklamowania policjanta , i raptem kilku , szajbusów z transparentami o złej treści to nic , naprawdę nic , kilkadziesiąt tysięcy ludzi , zawsze będą incydenty . W porównaniu do WOODSTOCK OWSIAKA do tu owieczki spacerowały , a szum na skalę , międzynarodową . PRAWDA , JEST INNA , PRAWDA JEST GORSZA , PRAWDA JEST ZŁA , .Wszystko zaczęło się wymykać UE. i ich sługusom w POLSCE , z ręki politycznie nic nie potrafią , żadnego planu , zadnego pomysłu , jasne dla nich jest że wybory ich dobiją i tu polityki już nie ma , tu od dawna przygotowane są ataki , doskonale skoordynowane by PIS odsunąc od władzy , dowodem jest już formalny atak na PREZESA , tak tak , wpierw ukladano o zdrowiu , potem pod marsz się podłączyli do tego dobijają sądy itd. od początku to p[rowokacja , wiem o tym doskonale . Ludzie tu UE ma bardzo dużo do wygrania z umów z Tuskiem a ci z PO czy Nowoczesnej , nigdy nie wygrają w tym kraju wyborów, dlatego zdolni są do wszystkiego , i wiemy że do koryta wróci ich siłowe rozwiązanie UE w stosunku do nas , z tym że to może nie być takie pewne , ja nie pogodzę się z tym ze POLACY WYBRALI A KTOŚ WYBRANYCH SIŁĄ USUWA , I TAK MYŚLĄ MILIONY , Dlatego też i administracja FACEBOOK POLSKA , JUŻ OTWARCIE ŁAMIĄ PRAWO BO SĄ TEŻ PRZECIW PRAWICY I SABOTUJĄ ŁĄCZNOŚĆ MIĘDZY LUDŻMI Wszystko od początku do konca jest scenariuszem do obalenia rządu POLSKIEGO , to zdrada i nie daj PANIE BOŻE , lecz jęsli coś , to zawsze będę niedaleko zdrajcy jakiegoś , wtedy iny kodeks AK bedzie znów obowiązywał POLSKA JEST SUWERENNYM KRAJEM TU NIKT NIE BĘDZIE NAM RZĄDZIŁ , AMEN
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |[email protected] 15.11.2017, 23:39

Szum , po Święcie NIEPODLEGŁOŚCI , TEZ WYMUSIŁ NA MNIE TE PRZEMYŚLENIA . Jednak , nie zmieniłem zdania , pomimo , takiego wkręcania , i jak odrazu po marszu zadałem pytanie , .CO WŁAŚCIWIE SIĘ STAŁO? . SZCZERZE PYTAM NAPRAWDĘ TAK NAMACALNIE , CO SIĘ STAŁO? . Prócz zareklamowania policjanta , i raptem kilku , szajbusów z transparentami o złej treści to nic ...

A DO TEGO WSZYSTKIEGO TRZEBA DODAĆ ZE, ; JAKO POLAK TO MÓWIĘ , BARDZIEJ MI PO DRODZE Z TYMI HOMOFOBAMI , RASISTAMI , FASZYSTAMI Z MARSZU JAK ICH NAZYWALI , NACJONALISTAMI , NARODOWCAMI , MACIEREWICZAMI , ZIOBRAMI , JAKIMI , BRUDZIŃSKIMI , KACZYŃSKIMI , I CAŁĄ PRAWICĄ POMIMO WYPACZEŃ I BŁĘDÓW , LECZ IDĄC Z NIMI GWARANTEM JEST TO ŻE POLSKA TRWAĆ BĘDZIE , CHOĆBY TAM INNI POWYZYWALI ZA TEGO CZY TEGO , LECZ POLSKA BĘDZIE , A INNI ? PO ? JUŻ BY POLSKI NIE BYŁO I RESZTA TO SAMO
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |j.ankos 8.05.2018, 15:51
    Amerykańscy naukowcy udowodnili: homofobi są kryptogejami
    http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanscy-naukowcy-homofobi-sami-moga-byc-ukrytymi-gejami
    Zatem prześladowanie homofobów jest, de facto, prześladowaniem homoseksualistów! A więc geje, ledwo uzyskali prawa, już rozpoczęli prześladowania. Podobnie postępowali bolszewicy. Podobieństwo nieprzypadkowe.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |sct 26.05.2018, 21:43

Amerykańscy naukowcy udowodnili: homofobi są kryptogejami
    http://zmianynaziemi.pl/wideo/amerykanscy-naukowcy-homofobi-sami-moga-byc-ukrytymi-gejami
    Zatem prześladowanie homofobów jest, de facto, prześladowaniem homoseksualistów! A więc geje, ledwo uzyskali prawa, już rozpoczęli prześladowania. Podobnie postępowali bolszewicy. Podobieństwo nieprzypadkowe.

Jestem "homofobem".I jakoś mnie nie ciągnie do mężczyzn, wręcz przeciwnie, uwielbiam "płeć piękną".Ten raport=Funta kłaków.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Gaius Marius 20.06.2018, 20:37
    Gdyby w ciągu ostatniego półwiecza pojęcia nie były przedefiniowane, to Polacy wcale nie byliby rasistami i homofobami. Takie przedefiniowanie doprowadziło do sytuacji, że każdy, kto nie jest lewackim SJW, to homofob, rasista i faszysta.
    A jakem go ciął z góry bez hełm, gdzie mi się topór zatrzymał? Na zębach się zatrzymał. Albo nie?
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook