Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Polacy to homofobi i rasiści - raport.

dodano: 9.06.2015, 21:42
akcje wątku: drzewko

Autor: Sylabariusz

"Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48

Wedle najnowszego raportu UE Polska to państwo homofobów i rasistów. Autorzy zwracali uwagę na charakter debaty publicznej, tło kampanii wyborczych, działalność parlamentarną, zapisy polskiego prawa. Jeśli Polska w opinii unijnych urzędników rzeczywiście jest państwem homofibicznym to tak naprawdę jestem z tego dumny. Oznacza to bowiem mniej więcej to, że wciąż, mimo rozlicznych zawirowań, mamy odwagę kroczyć najlepszą dla ludzkości, jak ufamy, drogą Ewangelii. Tego rodzaju raporty powstają natomiast z reguły tam, gdzie ludzie uznali, iż istnieje jakakolwiek, lepsza oferta dla ludzkości niż Ewangelia. Osobiście się z tym nie zgadzam, stąd moja opinia w tym względzie. Co do oskarżeń o rzekomy rasizm stanowczo protestuję. To zdecydowanie nazbyt daleko posunięta i nieuzasadniona teza. Jakie jest Wasze zdanie?? 

Szczegóły tutaj:  

http://prostozmostu.net/kraj/polacy-homofobi-i-rasisci-nowy-raport-ue 

• Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Adalbert1241 10.06.2015, 1:18

Ciekawe ile płacą i za czyje pieniądze za sporządzanie takich "raportów"... można się nieźle dorobić... Ile jeszcze jest takich krajów? I co jeszcze można zarzucić, np. wrogość wobec religii pokoju, nietolerancję wobec przestępców etc.

Będzie trochę inaczej czyli jak zwykle.Póki będą potrzebni - kasa, media itd. Potem normalnie Murzyn zrobił swoje ............ Nihil novi sub sole.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Sylabariusz 9.06.2015, 21:55
    Oczywiście nie chciałbym zostać źle zrozumiany za sprawą zawartych w tekście słów o mojej "dumie" powodowanej opublikowaniem tego raportu. Pragnę zaznaczyć, że nie godzę się na formy jakiejkolwiek agresji fizycznej, czy "łamania językiem" względem, czy to homoseksualistów, czy każdej innej grupy społecznej, środowiska. Wielokrotnie to akcentowałem, czynię to i teraz. Nie pochwalałem, nie pochwalam, i pochwalał nie będę przemocy wobec kogokolwiek. Możemy się różnić, możemy (a często nawet powinniśmy) żywo dyskutować, prowadzić wymianę poglądów, ale wszystko to mamy czynić w oparciu o dozwolone i powszechnie akceptowalne normy kultury, oraz ogłady. Mamy czynić to po prostu pięknie. :))

Agresję fizyczną, czy słowną należy zdecydowanie zwalczać. Osobiście jestem jednak zdania, że gruntu nie o to, albo, w każdym razie, w bardzo nikłym stopniu o to, chodziło tak naprawdę unijnym urzędnikom.... Ci skupiają się przede wszystkim na otoczce prawnej, na zdecydowanych zmianach w strukturze systemów prawnych państw członkowskich, tak, by konsekwentnie realizować model irlandzki. Nawet, jeśli z pozoru jest to ukryte za ckliwą fasadą pozornej troski...
    "Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Volan 10.06.2015, 9:32

Oczywiście nie chciałbym zostać źle zrozumiany za sprawą zawartych w tekście słów o mojej "dumie" powodowanej opublikowaniem tego raportu. Pragnę zaznaczyć, że nie godzę się na formy jakiejkolwiek agresji fizycznej, czy "łamania językiem" względem, czy to homoseksualistów, czy każdej innej grupy społecznej, środowiska. Wielokrotnie to akcentowałem, czynię to i teraz ...

Problem polega na tym, że jak sprzeciwiam się adopcjom homoseksualnym, to lecą klasyczne, znane śpiewki, a ponadto próbuje mi się zamknąć usta.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |ℙ𝕒𝕟𝕘𝕠𝕝𝕚𝕟 9.06.2015, 22:29
    http://www.fronda.pl/forum/blues-to-korzenie-reszta-muzyki-to-owoce-willie-dixon,90329.html
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |MarNiok 9.06.2015, 22:31
    no pewnie ze tak
    wszak Duda wygrał wybory prezydenckie
    z demokracja się będziecie boksować?
    Boże użycz mi pogody ducha abym godził się z tym czego nie mogę zmienić,odwagi abym zmieniał to co mogę zmienić i mądrości abym odróżniał jedno od drugiego.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Paul 9.06.2015, 22:57
    Na tym forum było trochę lżenia gejów i nabijania się. Było trochę antysemickich wypowiedzi i pobłażliwego traktowania tematu cudzoziemców - nie było tego strasznie dużo, nie było nawet dużo.

Nie zauważyłem, aby ktoś specjalnie boki zrywał z ,,Czarnych Braci''. ;)

Myślę iż to nieco odzwierciedla ogólne wypowiedzi.
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. | 10.06.2015, 8:20

Na tym forum było trochę lżenia gejów i nabijania się. Było trochę antysemickich wypowiedzi i pobłażliwego traktowania tematu cudzoziemców - nie było tego strasznie dużo, nie było nawet dużo.

Nie zauważyłem, aby ktoś specjalnie boki zrywał z ,,Czarnych Braci''. ;)

Myślę iż to nieco odzwierciedla ogólne wypowiedzi.

Powiedzialbym, ze bylo duzo, a nie "troche".
    Choc trzeba przyznac, ze takie wypowiedzi padaly z klawiatur neiwielkiej grupy osob, ktora to nie stanowi wiekszosci na fforum.
    Faith divides us - death unites us.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |circ 9.06.2015, 23:27
    Mnie ciekawi co wymyślą jak pedalstwo okaże się zbyt nędznym proletariatem zastępczym.

Czy nie widać że ta ideologia powoduje że się integrujemy, zwieramy szyki i możemy im zagrozić?
    Czyżby zastawiali na nas pułapkę i szykowali mesjasza który powie ''stop pedalstwu na ulicach''?
    Myślę, że będzie to człowiek Putina.
    O Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła świętego i poleconymi Tobie.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Andriej 9.06.2015, 23:29

Mnie ciekawi co wymyślą jak pedalstwo okaże się zbyt nędznym proletariatem zastępczym.

Czy nie widać że ta ideologia powoduje że się integrujemy, zwieramy szyki i możemy im zagrozić?
    Czyżby zastawiali na nas pułapkę i szykowali mesjasza który powie ''stop pedalstwu na ulicach''?
    Myślę, że będzie to człowiek Putina.

^

:( bardzo możliwe.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Gaius Marius 10.06.2015, 0:49
    Chyba mam halucynacje, bo ilekroć czytam o jakimś raporcie mówiącym, że Polacy to homofobi, rasiści, nacjonaliści, ksenofobi, itp., tylekroć wydaje mi się, że taki raport mówi, że z wszystkich państw UE Polska wyjdzie najlepiej, gdy się Unia już rozpadnie.
    A jakem go ciął z góry bez hełm, gdzie mi się topór zatrzymał? Na zębach się zatrzymał. Albo nie?
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Realista... ͡° ͜ʖ ͡° 10.06.2015, 6:34
    Raport raportem,a życie toczy się dalej i jutro już nikt o nim nie pamięta.
    Do następnych bredni.
    "Ciemny lud to kupi" - J.Kurski o wyborcach PiS
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Volan 10.06.2015, 23:59
    Sprzeciwianie się homomałżeństwom i homoadopcjom nie jest żadną homofobią, ale pedolewacy i tak wmówią społeczeństwu, że jest inaczej.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |morzel 20.05.2017, 4:32
    że Polacy to homofobi i rasiści to jak podstawa matematyki. wielu ucieka do EU by zawrzeć związek partnerski w obrębie tej samej płci. w Polsce to nie do pomyślenia. więc tak Polacy to homofobi. czy boją się obcokrajowców? nawet na oczy ich nie widzieli, ale już z miejsca ich nienawidzą, wyzywają, i oczekują po nich co najgorsze.boją się jak choroby zakaźnej. tak Polacy to rasiści.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |twardek 19.10.2017, 17:58

że Polacy to homofobi i rasiści to jak podstawa matematyki. wielu ucieka do EU by zawrzeć związek partnerski w obrębie tej samej płci. w Polsce to nie do pomyślenia. więc tak Polacy to homofobi. czy boją się obcokrajowców? nawet na oczy ich nie widzieli, ale już z miejsca ich nienawidzą ...

Jakżeś Ty mnie Kawalerze zdekonspirował, to dalibóg nie pojmuję. Na swoją obronę, jako UE-rasista, mam tyle, że nie do końca ustalono, iż cudzoziemcy, a homo wszelakiego rodowodu - to rasy.
    Jeśli nawet, to ja jestem umiarkowanym i elastycznym rasistą. Konkludując, będąc "wtymgorszym" wśród Polaków dowodnie wykazuję, że mój naród nie jest taki zły. Polub nas !
    Mieczysław Kwieciński, tak sobie myślę, że cokolwiek byś uczynił, albo i nie uczynił - będzie to miało znaczenie, albo i nie będzie miało - dla twojej przyszłości.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |sct 25.05.2017, 22:49
    Załamałem się...xD
    A tak na boku:Co ten twór UE cuchnący totalitaryzmem i lewactwem ma do gadania?
    "
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook