Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Polacy to homofobi i rasiści - raport.

dodano: 9.06.2015, 21:42
akcje wątku: drzewko

Autor: Sylabariusz

"Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48

Wedle najnowszego raportu UE Polska to państwo homofobów i rasistów. Autorzy zwracali uwagę na charakter debaty publicznej, tło kampanii wyborczych, działalność parlamentarną, zapisy polskiego prawa. Jeśli Polska w opinii unijnych urzędników rzeczywiście jest państwem homofibicznym to tak naprawdę jestem z tego dumny. Oznacza to bowiem mniej więcej to, że wciąż, mimo rozlicznych zawirowań, mamy odwagę kroczyć najlepszą dla ludzkości, jak ufamy, drogą Ewangelii. Tego rodzaju raporty powstają natomiast z reguły tam, gdzie ludzie uznali, iż istnieje jakakolwiek, lepsza oferta dla ludzkości niż Ewangelia. Osobiście się z tym nie zgadzam, stąd moja opinia w tym względzie. Co do oskarżeń o rzekomy rasizm stanowczo protestuję. To zdecydowanie nazbyt daleko posunięta i nieuzasadniona teza. Jakie jest Wasze zdanie?? 

Szczegóły tutaj:  

http://prostozmostu.net/kraj/polacy-homofobi-i-rasisci-nowy-raport-ue 

• Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Andriej 9.06.2015, 21:43
    G... mnie obchodzą "raporty" eurokołchozu... pododnie jak ich trybunały, mające w poważaniu prawo stanowione w danych krajach członkowskich tego tworu...
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |bardd 21.01.2019, 17:24

G... mnie obchodzą "raporty" eurokołchozu... pododnie jak ich trybunały, mające w poważaniu prawo stanowione w danych krajach członkowskich tego tworu...

To moze wypiszesz sie z tego Eurokolchozu. Pieniadze od europejskich podatnikow lubisz dostawac, ale mentalnoscia zyjesz w Azji.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Andriej 9.06.2015, 21:44
    Stalinowi pewnie też wysyłano podobne "raporty" nt. Polski...
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |morzel 20.05.2017, 4:43

kasę jednak chcecie łupać nie ma co. może się to unią brzydzicie i gardzicie, ale kaska leci i jest ok. nie jest to fałsz? nie śmierdzi to można wziąć. Hollande to chyba powiedział: wy macie zasady, my mamy fundusze.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |ProRP 31.10.2017, 15:42

kasę jednak chcecie łupać nie ma co. może się to unią brzydzicie i gardzicie, ale kaska leci i jest ok. nie jest to fałsz? nie śmierdzi to można wziąć. Hollande to chyba powiedział: wy macie zasady, my mamy fundusze.

Kolego towarzyszu, a wiecie kto tę unię finansuje? Widać nie wiecie towarzyszu! Gdybiście bowiem wiedzieli, to nie opowiadalibyście takich smalonych dub. Ech, ci bolszewicy! Dopust boży z nimi, oj przepraszam, szatański!
    Amor Patrie Nostra Lex
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |morzel 20.05.2017, 4:43

Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Polipid3 9.06.2015, 21:45
    co za pitolety!
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Polipid3 9.06.2015, 21:45
    co za pitolety!
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Sylabariusz 9.06.2015, 21:46
    Link podany w tekście oczywiście nie przekierowuje prawidłowo. Skąd ja to znam... Ale przynajmniej wiem, gdzie popełniłem błąd.

Tutaj zamieszczam link aktywny i sprawny:

http://prostozmostu.net/kraj/polacy-homofobi-i-rasisci-nowy-raport-ue
    "Bądźcie tedy doskonali, tak jak doskonały jest wasz Ojciec Niebieski". Mt 5 ; 48
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Teofila (w podróży) 9.06.2015, 21:46
    Jeśli Eurokołchoz gani nas za homofobię i rasizm, to znaczy, że naprawdę jest dobrze :)
    Wierzę w Boga w Chrystusie obecnym w Kościele.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Paul 9.06.2015, 22:30

Jeśli Eurokołchoz gani nas za homofobię i rasizm, to znaczy, że naprawdę jest dobrze :)

Zważywszy, że większość Polaków opowiedziała się w referendum za wejściem do UE, to w Pani bliskiej lub dalszej rodzinie - pewnie też byli tacy, co zagłosowali za... :)

Pozdrawiam.
    FF - nigdzie od wielu lat nie spotkałem w sieci tak dużo chamstwa, nieuprzejmości, poplecznictwa, nieuczciwości. Manipulacji, gierek, łamania netykiety, przezywania, co tutaj - przynajmniej nie w miejscach poważniejszych - dlatego od tej pory podkreślam wyraźnie i wykładam łopatologicznie: ludzi eleganckich i kulturalnych będę tutaj traktował kulturalnie. Normalnych normalnie, neutralnych neutralnie. Chrześcijan na ogół po chrześcijańsku, a większość na pewno z wzajemnością. Na chamstwo niektórych klaunów będę od tej pory odpowiadał chamstwem. Prostaków traktował jak prostaków, kmiotów jak kmiotów, bo na to zasługują. _--- Lubię dyskutować, ale na temat, bez osobistych wycieczek -- Maciej Markisz
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Andriej 9.06.2015, 21:48
    Ciekawe ile płacą i za czyje pieniądze za sporządzanie takich "raportów"... można się nieźle dorobić... Ile jeszcze jest takich krajów? I co jeszcze można zarzucić, np. wrogość wobec religii pokoju, nietolerancję wobec przestępców etc.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Adalbert1241 10.06.2015, 1:18

Ciekawe ile płacą i za czyje pieniądze za sporządzanie takich "raportów"... można się nieźle dorobić... Ile jeszcze jest takich krajów? I co jeszcze można zarzucić, np. wrogość wobec religii pokoju, nietolerancję wobec przestępców etc.

Będzie trochę inaczej czyli jak zwykle.Póki będą potrzebni - kasa, media itd. Potem normalnie Murzyn zrobił swoje ............ Nihil novi sub sole.
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Sylabariusz 9.06.2015, 21:55
    Oczywiście nie chciałbym zostać źle zrozumiany za sprawą zawartych w tekście słów o mojej "dumie" powodowanej opublikowaniem tego raportu. Pragnę zaznaczyć, że nie godzę się na formy jakiejkolwiek agresji fizycznej, czy "łamania językiem" względem, czy to homoseksualistów, czy każdej innej grupy społecznej, środowiska. Wielokrotnie to akcentowałem, czynię to i teraz. Nie pochwalałem, nie pochwalam, i pochwalał nie będę przemocy wobec kogokolwiek. Możemy się różnić, możemy (a często nawet powinniśmy) żywo dyskutować, prowadzić wymianę poglądów, ale wszystko to mamy czynić w oparciu o dozwolone i powszechnie akceptowalne normy kultury, oraz ogłady. Mamy czynić to po prostu pięknie. :))

Agresję fizyczną, czy słowną należy zdecydowanie zwalczać. Osobiście jestem jednak zdania, że gruntu nie o to, albo, w każdym razie, w bardzo nikłym stopniu o to, chodziło tak naprawdę unijnym urzędnikom.... Ci skupiają się przede wszystkim na otoczce prawnej, na zdecydowanych zmianach w strukturze systemów prawnych państw członkowskich, tak, by konsekwentnie realizować model irlandzki. Nawet, jeśli z pozoru jest to ukryte za ckliwą fasadą pozornej troski...
    Odpowiedz
  • Re: Polacy to homofobi i rasiści - raport. |Volan 10.06.2015, 9:32

Oczywiście nie chciałbym zostać źle zrozumiany za sprawą zawartych w tekście słów o mojej "dumie" powodowanej opublikowaniem tego raportu. Pragnę zaznaczyć, że nie godzę się na formy jakiejkolwiek agresji fizycznej, czy "łamania językiem" względem, czy to homoseksualistów, czy każdej innej grupy społecznej, środowiska. Wielokrotnie to akcentowałem, czynię to i teraz ...

Problem polega na tym, że jak sprzeciwiam się adopcjom homoseksualnym, to lecą klasyczne, znane śpiewki, a ponadto próbuje mi się zamknąć usta.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook