Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę

dodano: 24.04.2021, 19:45
akcje wątku: drzewko

Autor: Cyrenejczyk

Rozdano Złote Maliny 2021 dla najgorszych filmów roku. Aż w sześciu kategoriach nominowany był film "365 dni", oparty na powieści Blanki Lipińskiej. Otrzymał tylko jedną - za najgorszy scenariusz. 

https://4fun.tv/uploads/media/cache/news_big/uploads/media/news/0001/15/5964f1aa84d81496585ae3bc4230ca6018a1ce5d.png

• Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Adalbert1241 24.04.2021, 20:04
    Raczej norma. Taki trynd .
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Pan PiSowczyk 24.04.2021, 20:49
    Dziwne, że "Smoleńsk" Krauzego nie otrzymał nigdy Złotej Maliny jako najgorszy film na świecie.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Cyrenejczyk 24.04.2021, 21:14

Dziwne, że "Smoleńsk" Krauzego nie otrzymał nigdy Złotej Maliny jako najgorszy film na świecie.

też się dziwię tym bardziej, że film do maliny promował Urban
    widocznie wpływ środowisk żydowskich na kinematografię nie jest tak duży jak onegdaj
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Teofila (w podróży) 25.04.2021, 10:19

też się dziwię tym bardziej, że film do maliny promował Urban
    widocznie wpływ środowisk żydowskich na kinematografię nie jest tak duży jak onegdaj

:DD
    Kto bowiem umarł, stał się wolny od grzechu (Rz 6,7)
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Teofila (w podróży) 25.04.2021, 10:19
    Pięknie.

Aż sobie sprawdzę co to za sławna Pani, ta Blanka Lipińska ;)
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Teofila (w podróży) 25.04.2021, 11:15

Pięknie.

Aż sobie sprawdzę co to za sławna Pani, ta Blanka Lipińska ;)

Sprawdzam, i dalej jest jeszcze piękniej :D

"Swoją debiutancką powieść, 365 dni, napisała w 2014. Inspiracją do pisania było jej niesatysfakcjonujące życie seksualne z ówczesnym partnerem. Po entuzjastycznym przyjęciu książki przez jej przyjaciółki zdecydowała się ją opublikować[7]".

https://pl.wikipedia.org/wiki/Blanka_Lipi%C5%84ska
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Pan PiSowczyk 25.04.2021, 11:52

Sprawdzam, i dalej jest jeszcze piękniej :D

"Swoją debiutancką powieść, 365 dni, napisała w 2014. Inspiracją do pisania było jej niesatysfakcjonujące życie seksualne z ówczesnym partnerem. Po entuzjastycznym przyjęciu książki przez jej przyjaciółki zdecydowała się ją opublikować[7]".

https://pl.wikipedia.org/wiki/Blanka_Lipi%C5%84ska

Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej pani. Wszedłem przed chwilą na tę wiki-stronę, którą zalinkowałaś, zobaczyłem na zdjęciu zwykłą prostytutkę i wyszedłem. Nic więcej nie chcę o niej wiedzieć.
    agent provocateur
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Teofila (w podróży) 25.04.2021, 11:56

Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej pani. Wszedłem przed chwilą na tę wiki-stronę, którą zalinkowałaś, zobaczyłem na zdjęciu zwykłą prostytutkę i wyszedłem. Nic więcej nie chcę o niej wiedzieć.

Otóż to, miałam takie właśnie dokładnie skojarzenia.

Wygląda na to, że dzisiejsze słowo "celebrytka" oznacza to samo, co kiedyś "kobieta lekkich obyczajów".

Bo ta pani jest "celebryktą", jak nas informuje Wiki.
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Cyrenejczyk 25.04.2021, 12:07

Otóż to, miałam takie właśnie dokładnie skojarzenia.

Wygląda na to, że dzisiejsze słowo "celebrytka" oznacza to samo, co kiedyś "kobieta lekkich obyczajów".

Bo ta pani jest "celebryktą", jak nas informuje Wiki.

dajmy jej spokój
    "Malina" za twórczość wystarczająco ją zdołowała a być może nawet przewartościuje jej życie
    Odpowiedz
  • Re: Po raz pierwszy w historii polski film otrzymał prestiżową nagrodę|Pan PiSowczyk 25.04.2021, 12:54

dajmy jej spokój
    "Malina" za twórczość wystarczająco ją zdołowała a być może nawet przewartościuje jej życie

Mówiąc zupełnie szczerze bez śmieszkowania - uważam, że ta pani raczej z dumą wpisze sobie w CV ten niewątpliwy sukces, więc nie ma mowy o psychicznym dole.
    agent provocateur
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook