Otwarte forum dyskusyjne Frondy

Po Michale Rachoniu leci bąk...

dodano: 8.12.2014, 19:05
akcje wątku: drzewko

Tego się nie spodziewałem. Czy ja po to oglądam TV Republika, żeby podsuwano mi zagadnienia fekalne?

Właśnie zakończyła się gorąca dyskusja z udziałem m.in Piotra Gontarczyka i Sławomira Cenckiewicza, prowadzona przez Michała Rachonia,  na temat publikacji poświęconych prof. Witoldowi Kieżunowi. W przerwie puszczono reklamę pewnej sieci komórkowej, której nowy produkt adresowany jest do ludzi... młodych. Wyrób ten reklamuje mały misiek, który chcąc zwrócić uwagę na siebie puszcza bąka, podpala go, ten zaś bożonarodzeniową choinkę stojącą w pobliżu.

telewizji republikańskiej - b. śmieszne i nie do wymyślenia. A mówią, że pecunia  non omlet.

• Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 19:08
    Pan jest zdaje się czymś co może uwolnić się miśkowi przy lecącym bąku :)
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 19:25
    Niech Pan nie zawraca głowy. To Pan rezonuje nie wiedzieć po co, jako wybitny znawca tematu.
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Krafft57 8.12.2014, 20:04
    Sam sobie p Leśnodorski odpowiedział - pieniądze, w przeciwieństwie do bąka, nie śmierdzą...A poza tym Gurb ma rację, TV Republika to jakaś dziewica Orleańska wśród mediów?
    "Bogurodzica" śpiewana była często na rozpoczęcie bitwy pod Grunwaldem (anonimowy uczeń)
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 20:14
    Zalatuje mi tu małym Jerzym Hoffmanem.I jakąś intrygą, być może nawet polityczną.
    Misiek wygląda na niezłego kozaka zaporoskiego.
    Ale dlaczego TV Republika, zrozumiałbym np. Superstację.
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 20:54
    PP jest Pan młodym gościem, gdyż rajcują Pana bardziej nie te wątki niż chciałbym.
    Przecież to skandal, że prawicowa i chyba konserwatywna telewizja udostępnia czas antenowy na takie gie.
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 21:02
    O tak, dzisiaj była wybitnie lewicowa... Pisz Pan lewica, po co ta duża litera?
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 21:11
    W świecie PP jest ważna przede wszystkim równowaga pomiędzy przeciwstawnymi sobie biegunami. Panu brakuje takiego myślenia. U nas lewica ma niestety dużo z bolszewii, a zatem czegoś z piekła rodem, spoza tych dwóch wymiarów.
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 21:29
    Żeby uciąć ten wątek mogę się z Panem zgodzić :)
    Odpowiedz
  • Re: Po Michale Rachoniu leci bąk...|Leśnodorski 8.12.2014, 22:04
    Uważam, że człowiek prawy ma też i lewą stronę. Więc jest samowystarczalny.
    I Pańska "Lewica" nie jest mu potrzebna do czegokolwiek. Więc zgadzam się: zgiń, przepadnij lewico nieczysta.
    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook