Otwarte forum dyskusyjne Frondy

PIS mnie obraża jako Polaka.

dodano: 19.10.2019, 15:32
akcje wątku: drzewko

Autor: Bahram

PIS znieważając Polaków przez kolaborację z banderyzmem np robiąc sobie miśki z azowcami (Nawet USA uważa azowców za ekstermistów którym Kongres USA zabronił pomagać) i pisząc ustawy na życzenie USA i Izraela na wzór jakieś międzywojennego Haiti czy Gwatemali  robi z Polski republikę bananową i to dosłownie. Tylko w republikach bananowych (I w Polsce Bieruta bo Gomułki i Gierka to już nawet nie) poziom ingerencji obcych państw sięgał poziomu ustaw. Jeżeli mówimy o państwach formalnie niepodległych a nie protektorach kolonialnych. No chyba że Polska jest kondomnium kolonialnym Izraela i USA to przepraszam, ale protektoraty kolonialne nie były uważane za niepodległe państwa. Braun ma rację poza tym że obecnie mamy kondominium amerykańsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym bo Rosjanie chwilowo stracili wpływy ale niewykluczone że je odzyskają. W którym niepodległym państwie ambasador obcego państwa decyduje bowiem o refundacji leków albo o tym kogo wolno ścigać prokuraturze a kogo nie i w którym państwie obcy ambasador wysyła  premierowi niechlujne pouczenia ? Nawet Brytyjczycy murzyńskim kacykom nie wysyłali poleceń w takiej formie. Ba jestem pewien że Izraelowi czy nawet Arabii Saudyjskiej tamtejszy ambasador nie ośmielił by się robić takich wymówek w stylu ''Słuchaj mój Negrze'' bo wybuchłby skandal. 

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

facebook